Filtry

Penzion PERLA

Pension Na poptávku
Nádražní 299, 37701 Jindřichův Hradec Ukázat na mapě
Penzion PERLA je tříhvězdičkový penzion v zrekonstruované secesní budově v Jindřichově Hradci nedaleko historického centra města, autobusového i vlakového nádraží. Nabízíme kompletní služby v oblasti ubytování a příjemné občerstvení v naší příjemné pivnici. V penzionu je k dispozici 10 pokojů mezonetového typu jedno, dvou a vícelůžkových.

Okolí

Ve městě je třetí největší hradní a zámecký komplex v ČR, největší kostel v Jižních Čechách, poblíž zámek Červená Lhota, zámek Dačice, Třeboň, Hrad Landštejn, památková rezervace Slavonice, památková rezervace Telč, Jindřichohradecká úzkokolejná dráha, 15. poledník atd. Podrobnější informace v informačním středisku v Panské ulici.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 0.1 km Praní prádla Sekretářské služby Úschovna jízdních kol Aquapark 2.8 km Autobusová zastávka 0.8 km Cyklotrasy v okolí Divadlo 0.6 km Houbaření Kino 0.6 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.8 km Vyhlídkové lety Bar Pivnice Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 2.8 km Bazén - vnitřní 2.8 km Sauna Kuchyň Přednáškový sál

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Snídaně, obědy a večeře Vám poskytneme z naší typicky české kuchyně.