Filtry

Hotel White House

Hotel Na poptávku
Markova 10, 15800 Praha Ukázat na mapě
?

Hotel White House nabízí služby, mezi které patří restaurace s příjemným posezením a dobrým jídlem, bar na večerní posezení a odreagování po náročném dni, sauna, směnárna, trezor pro úschovu cenných věcí, praní a žehlení oblečení, průvodcovské služby a informace, výlety, salónek, prodej upomínkových předmětů. Hosté mají možnost využít zdarma hotelové parkoviště, nebo placenou garáž.

Relaxační centrum, sloužící nejen ubytovaným hostům tak i návštěvníkům, nabízí vířivou vanu Whirlpool, saunu, masážní sprchu, bazén.


Okolí

V okolí hotelu najdete velké nákupní centrum Nový Smíchov s hypermarketem Tesco, které je otevřené 7 dní v týdnu do 24:00. Mimo jiné je možnost navštívit 2 multikina, poštu, bazén a několik bank. V okolí hotelu se nachází velké množství restaurací, pizzerií, café a hospůdek, mimo jiné i značková restaurace přímo v pivovaru STAROPRAMEN, kde můžete ochutnat veškerou produkci tohoto pivovaru v té nejlepší kvalitě!


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Cateringové služby Informační služba Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Praní prádla Průvodce Recepce Směnárna TV Zahrada Billiard Bar Restaurace Zahrádka Bazén - vnitřní Fitness Perličková vana Sauna Wellness/lázně

Pokoje

Hotel White House nabízí ubytování v mnoha nekuřáckých pokojích různých velikostí a to od jednolůžkových až po apartmány. Pokoje jsou standardně vybaveny sprchou, toaletou, televizí se satelitem, rádiem, telefonem s přímou volbou a připojením na internet. Host hotelu White House má zdarma snídani v bufetu, možnost si zaplavat v krytém bazénu nebo zajít do fitness. Jako třešnička je hotelová zahrada kterou hotel White House doporučuje navštívit.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.