Filtry

HOTEL BÍLÁ RŮŽE

Hotel Na poptávku
Svatopetrská 26, 61700 Brno Ukázat na mapě
3,0

Hotel BÍLÁ RŮŽE se nachází asi 1 km od historického centra Brna, města četných mezinárodních a tuzemských výstav a veletrhů, dějiště závodů silničních motocyklů a mnoha dalších zajímavých - nejen motoristických - soutěží.

Ubytovací kapacitou se řadí hotel Bílá růže k hotelům rodinného typu a svým vybavením a poskytovanými službami je vhodný především k individuální turistice.

Ideální možnost pro sportovní vyžití nabízejí tenisové kurty, které jsou hostům k dispozici v bezprostřední blízkosti hotelu.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Pokojová služba Postýlka Praní prádla Recepce Směnárna Úschovna zavazadel Billiard 0.5 km Šipky 0.5 km Tělocvična/sportovní hala 0.5 km Autobusová zastávka 0.02 km Dětské hřiště 2 km Letiště 12 km Tramvajová zastávka 0.01 km Vlaková zastávka 2 km Kavárna 3 km Pivnice 3 km Restaurace Snídaně Fitness 2 km Kadeřnictví/salón krásy 2 km Masáže 2 km Catering - varianta A

Pokoje

Ubytování nabízíme v moderně a účelově zařízených šestnácti dvoulůžkových, pěti jednolůžkových pokojích a ve dvou apartmánech, vybavených sociálním zařízením, koupelnou nebo sprchovým koutem, telefonem, barevným televizorem s příjmem satelitních programů a minibarem.

Recenze

Přespání během veletrhu Hotel blízko centra, kde se tak trochu zastavil čas. Přespal jsem během strojírenského veletrhu. Velice milá a příjemná recepční. Pokoje styl 1985, ale čisté a vyspal jsem se dobře (i když jsem měl pokoj směrem do ulice a byl slyšet hluk). Za mě čistý průměr. Snídaně ráno bohatá a chutná. Blízká restaurace bez problému - Starobrno 11 vynikající.
LadislavTampa 10.2018

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Ubytování s degustací a nebo přímo ve vinném sklípku

Vybrali jsme pro vás více než 50 ubytování na jižní Moravě od Znojma až po Uherské Hradiště, která vám mohou zajistit degustaci vína. Jedná se o ubytování v soukromí a nebo v penzionech, pro malé ale i velké skupiny.

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Elegantní a útulná hotelová restaurace nabízí široký sortiment teplých a studených jídel a nápojů. Ochotný personál je zárukou klidného a ničím nerušeného posezení v příjemném prostředí.
Dva salonky s celkovým počtem 32 míst mohou hostům sloužit nejen k obchodním jednáním.

Jak se k nám dostat?

Zastávka: 5 m
Autobusové nádraží: 1500 m
Centrum: 2000 m
Vlakové nádraží: 2000 m
Letiště: 5000 m