Filtry

Hrad Vildštejn

Pension Okamžitá rezervace
Pod Hradem 81, 35134 Skalná Ukázat na mapě

Nocležna na hradě Vildštejn má pro vás však připravené přenocování v domku, který je na nádvoří areálu hradu. Nejbližší sousedé, zvířátka domácí i divoká.

Pokoje se samostatným vstupem.

Rádio ani televizi u nás nehledejte, dobře si odpočiňte, snídani dejte, jen v dobrém vzpomínejte.Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Postýlka Terasa Vícejazyčný personál Autobusová zastávka 0.15 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Kasíno 6 km Letiště 13 km Noční klub 6 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.6 km Vyhlídkové lety Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 6 km Bazén - vnitřní 6 km

Pokoje

Všechny pokoje s toaletou a sprchovým koutem. 

Recenze

Úžasná restaurace v úžasném hradě Skvělá restaurace v nádherné hradní hodovní síni vyzdobené replikami gotických fresek s historickou hudbou super ochotný obslužný personál v dobových krojích, potěšení pro oko, ucho a jazýček. Provozuje dcera majitele, který hrad zachránil z naprostých ruin. Perfektní ubytování, krásné interiéry i exteriéry. Velká pochvala a jednička s pěti hvězdičkami!
Miloslava K 02.2020

Skalná Zastávka při výletu, část hradu i přilehlé občerstvení zapáskováno, příprava na nějakou akci, vystavené popelnice a kadibudky, takže nebylo možno pořídit nějakou slušnou fotku ani z jedné světové strany, oběd nakonec v nedaleké restauraci Pohoda celkem chutný.
mailmisa 08.2019

Krásné prostředí středověkého hradu, velmi pěkné ubytování a výborné jídlo. Hrad jsem navštívil po letech a musím pochválit opravdu dobrou kuchyni, příjemnou obsluhu, pěkné a čisté ubytování. Skvělý tip na rodinný výlet. Prohlídky hradu, hasičské muzeum atd. Rozhodně doporučuji!
Jaroslav Š 10.2017

restaurace Příjemná obsluha, výborná jídla, krásné prostředí. A Keltská káva? Ode mě 1*. A pro děti ZOO i kobky pro neposlušné, hasičská expozice - další 1. Stojí za to obejít hrad i pokračující parkovou úpravu.
maxahonza 08.2017

romantické ubytování na hradě Pokoje velmi pěkné, přiměřeně čisté,zakladní vybavení / pro mě osobně bylo málo skříněk na oblečeni a málo poliček v koupelně/ Byli jsme již v chladnějším období, ale pokoj se během chvilky krásně vytopil. Na pokoji bylo hodně osvěžovačů vzduchů, což bylo nepříjemné a jediné negativum. Před pokojem minizoo a dětský hrad. V restauraci jsme chodili jen na snídaně, které byly chutné. Doporučila bych rodině s dětmi, které budou nadšené ubytovnáním na hradě.
7Katka 10.2016

Dostupnost a rezervace

Stravování

Malý a velký rytířský sál v přízemí hradu, zbudován v historickém gotickém stylu. Slouží jako středověká hodovna, kde mohou návštěvníci do sytosti hodovat. Hrad má svoji kuchyni, která nabízí široký výběr staročeských, ale i novodobých jídel. V těchto rytířských sálech je možno uspořádat podnikové oslavy, plesy i středověké kulturní akce.