Filtry

Penzion Běla

Pension Na poptávku
Domašov 66, 79001 Bělá pod Pradědem Ukázat na mapě
?

Penzion Běla se nachází v podhůří stále průmyslem nesažené části pohoří Jeseníků, jižně od samotného lázeňského města Jeseníku, které je proslulé Priessnitzovými lázněmi. Obec Domašov je částí Bělé pod Pradědem, vinoucí se podél řeky Bělé, která patří do povodí Odry a kolem mezinárodní silnice směrem do Polska.

Po rozsáhlé rekonstrukci objekt dostal podobu současného stavu s cílem nepřehlédnutelnosti a nezaměnitelnosti celého komplexu. Součástí penzionu je útulná restaurace s kachlovými kamny a kapacitou 45 míst, která je rozšířena o zastřešenou terasu s venkovním posezením takže nabízí služby i volně příchozím zákazníkům, zejména cyklistům, protože kolem penzionu vede cyklistická stezka končící až v Jeseníku. Vstup do ubytovací části je přes recepci, která je součástí přístavby a navazuje na naše vlastní parkoviště. Z recepce je také řešen vstup do wellness centra a jihozápadním směrem orientovaného uzavřeného atria s posezením pod slunečníky a obsluhou z baru v recepci, dále do rozsáhlé zahrady s volejbalovým a dětským hřištěm. Wellness centrum v současné podobě nabízí vířivku, infrasaunu se solnou a světelnou terapií, kneippovy masáže, vodní masáže nohou a vyhřívaná lehátka. Restaurace i wellness centrum nabízí své služby nejen ubytovaným hostům, ale těší se i na hosty z blízkého okolí.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Informační služba Konferenční/společenská místnost Postýlka TV místnost Zahrada Beachvolejbalový kurt Bowling 2 km Lyžařský vlek 1.5 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Dětské hřiště Houbaření Bar Internetová kavárna Kavárna Lobby bar Pivnice Restaurace Vinárna Zahrádka Bazén - venkovní Pantofle Perličková vana Sauna Wellness/lázně Župan

Pokoje

Celkový počet lůžek: 34 Počet dvoulůžkových pokojů: 3 Počet třílůžkových pokojů: 5 Počet čtyřlůžkových pokojů: 2 Počet pětilůžkových pokojů: 1

Na pokojích Vás uvítá zcela nové vybavení. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení a sprcha, TV a internet. Pokoje i celý penzion je nekuřácký.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Nabízíme vám ubytování v krásném a moderním apartmánovém ubytování Vila Element v prostředí Jeseníků

Oblast Jeseníků je krásný, turisty zatím neobjevený, horský ráj. Nabízíme vám ubytování v krásném a moderním apartmánovém ubytování. Vila Element nabízí prostorné ubytování až pro 17 osob. Kromě vybavení apartmánu mohou hosté využívat společné prostory a služby. Okolí vily nabízí terasu s grilem, samostatné venkovní ohniště připravené na opékání a posezení u ohně. To vše v upravené zahradě obklopené loukami a lesy, jenom 10 minut pěšky z centra města Jeseník.


Stravování

Rádi Vás uvítáme v originální restauraci s kapacitou 45 míst, kde můžete příjemně posedět u kachlových kamen či spočinout přímo na peci.

V naší útulné restauraci se setkáte s výtečnou, především českou, kuchyní. Denně pro Vás vaříme z čerstvých regionálních produktů. 

Vínem oslovení jedinci mohou ochutnat výběrová jakostní a přívlastková vína z domácí vinotéky, vybraná s pečlivostí nám vlastní.

Jak se k nám dostat?

Jak se k nám dostanete Autem: 
od Polska (hr. přechod Glucholazy): Po silnici I/44 přes Mikulovice, Jeseník směr Šumperk, v Bělé pod Pradědem, část Domašov odbočit cca. 1 km za obecním úřadem před mostem vpravo. 

od Bruntálu (Opavy, Ostravy): Po silnici II/452 směr Vrbno pod Pradědem - Jeseník, v Bělé pod Pradědem, část Domašov odbočit cca. 1 km za křižovatkou se silnicí I/44 před mostem vlevo. 

od Šumperka (Olomouce, Brna): Po silnici I/44 směr Jeseník, v Bělé pod Pradědem, část Domašov odbočit cca. 1 km za křižovatkou se silnicí I/44 před mostem vlevo 

od Hanušovic (Prahy, Hradce Králové): Po silnici II/369 směr Lipová lázně - Jeseník, v obci Lipová - lázně odbočit doprava na silnici I/60 směr Šumperk a dále po silnici I/44 jako od Polska. 

Autobusem 
Nejbližší autobusová zastávka Bělá p.Prad.,Domašov,záv. 

Vlakem 
Nejbližší železniční stanice Jeseník