Filtry

Hotel Havel

Hotel Na poptávku
Staré náměstí 61, 51601 Rychnov nad Kněžnou Ukázat na mapě
?

Hotel Havel se nachází v samém centru města Rychnov nad Kněžnou na Starém náměstí. Nabízí ubytování v 25ti dvoulůžkových pokojích s výhledem do náměstí a na kostel Sv. Havla. Od roku 2012 prochází hotel modernizací.  V současné době se hosté mohou ubytovat v 11ti nově rekonstruovaných pokojích ve stylu ArtDeco a ve 14ti pokojích původně zařízených. V hotelu je k dispozici hotelová restaurace, secesní kavárna a tradiční česká pivnice. Unikátním prostorem v hotelu je sklepení, ve kterém je vybudována historická Hodovní síň a vinárna. Hotel nabízí bezplatné hotelové parkoviště.


Okolí

Hotel Havel se nachází v samém centru města Rychnov nad Kněžnou na Starém náměstí. V okolí hotelu se nacházejí celá řada zajímavostí: Ivanské jezero se nachází v Přírodním parku Les Včelný cca 3 km od Rychnova nad Kněžnou, Kolowratský zámek spolu s průčelím kostela Nejsvětější Trojice je jedním z největších a nejkrásnějších barokních celků v Čechách, Orlická galerie a Muzeum Orlických hor - uvidíte zde tisíce předmětů dokumentujících někdejší život lidí v tomto kraji, Židovská synagoga. Židovské komunity se až do 2. sv. války nacházely na několika místech v Podorlicku, Rychnovský židovský hřbitov či Mikšův (Městský)  pivovar.

V okolí je také pestrá paleta sportovního vyžití: SKI centrum Zdobnice - lyžařské středisko Zdobnice se nachází v Orlických horách, mezi obcemi Deštné a Říčky (areál nabízí tři modré sjezdovky,které jsou svým sklonem, délkou a šířkou vhodné pro začátečníky, rodiny s dětmi a lyžařské kurzy), Zimní stadion Rychnov nad Kněžnou, Bowling, Ricochet, Squash-Gapacentrum Rychnov nad Kněžnou, Bazén Rychnov nad Kněžnou, Vodácko-turistické centrum RAMPA Týniště nad Orlicí či Adrenalin park Dolní Morava - největší lanový park v České republice je pro každého, kdo má rád zábavu, dobrodružství, adrenalin a nezapomenutelné okamžiky.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0 km Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Expresní check-in Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Postýlka Praní prádla Sekretářské služby Taxi TV Vícejazyčný personál Výtah Zahrada Bowling 0.7 km Golf 3 km Lyžařský vlek 30 km Šipky 0.02 km Squash/ricochet 1 km Stolní tenis 1 km Střelnice 10 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Autobusová zastávka 0.03 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.8 km Diskotéka 0.5 km Divadlo 0.06 km Houbaření Kino 0.6 km Noční klub 0.5 km Park 0.3 km Přírodní koupání 2 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.5 km Bar Cukrárna 0.02 km Internetová kavárna Kavárna Pivnice Pizzerie 0.1 km Restaurace Snídaně Vinárna Zahrádka Bazén - venkovní 0.75 km Bazén - vnitřní 0.7 km Fitness 0.3 km Kadeřnictví/salón krásy 0.08 km Masáže 0.15 km Parní sauna 0.75 km Sauna Solárium 0.45 km Solná jeskyně 0.3 km Catering - varianta A

Pokoje

Hotel disponuje 26ti pokoji. V roce 2013 došlo k rekonstrukci 11ti pokojů v prvním patře. Pokoje jsou vybavené ve stylu Art deco. Pokoje ve druhém a třetím patře mají původní vybavení z 90tých let. V hotelu je k dispozici i bezbariérový pokoj v prvním patře, kam se hosté dostanou hotelovým výtahem. Veškeré pokoje jsou nekuřácké.
Hotel nabízí tyto typy pokojů: 1x apartmá, 1x jednolůžkový pokoj, 24x dvoulůžkových pokojů (manželské i oddělené postele) s možností přistýlek.

Vybavení pokojů: LCD televize, rádio, telefon, samostatné sociální zařízení (sprchový kout, wc), toaletní stolek se zrcadlem. Nové pokoje nabízejí luxusní 4 fázové matrace, kde si můžete zvolit vyhovující tvrdost matrace. Ve vybraných pokojích jsou gauče, konferenční stolky s křesly, stojany na oblečení. K zapůjčení jsou relaxační polštáře, fény, cestovní adaptéry do zásuvky (ocení cizinci) či deštníky. Ve všech pokojích je k dispozici wifi připojení zdarma. K zapůjčení dětská postýlka, možnost přidání přistýlek na pokoj.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

V hotelu je k dispozici hotelová restaurace, secesní kavárna a tradiční česká pivnice. Unikátním prostorem v hotelu je sklepení, ve kterém je vybudována historická Hodovní síň a vinárna.

Jak se k nám dostat?

Osobní auto: bezplatné parkování před hotelem na náměstí. Parkoviště je střeženo kamerovým systémem měsra Rychnov nad Kněžnou. Omezený počet parkovacích míst v hotelovém dvoře.

Železnice: nádraží Rychnov nad Kněžnou je vzdálené 800m od hotelu, při vícedenním ubytování bezplatný odvoz včetně zavazadel.

Autobus: autobusové nádraží 50m od hotelu (MHD –zastávka u hotelu).