Filtry

Hotel Prince de Ligne

Hotel Na poptávku
Zámecké náměstí 136, 41501 Teplice Ukázat na mapě

Hotel Prince de Ligne se nalézá v centru města Teplice, které je posazeno do příjemné krajiny mezi Českým středohořím a masivem Krušných hor, nedaleko od hranic s Německem. Je to město s bohatou historií evropsky i světově proslulých lázní, město plné parků a fontán i oblíbených restaurací a kaváren. V jedné z nejkrásnějších částí města, v sousedství zámku a dvou kostelů, se nachází i hotel Prince de Ligne, který nabízí návštěvníkům města ubytování s tím nejvyšším komfortem. O vysokém standardu nabízených služeb svědčí mimo jiné i to, že v nedávné minulosti hotel hostil řadu významných osobností z oblasti kultury, sportu i politiky. Hotel Prince de Ligne nabízí ubytování v nadstandardních apartmánech a pokojích. Část pokojů klimatizována. Pro náročné klienty je k dispozici prezidentské apartmá. K vybavení pokojů patří i luxusně zařízené koupelny.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Hotelový transport Informační služba Klimatizace Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 0.2 km Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Recepce Rezervace letenek Směnárna Taxi TV Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Divadlo 0.5 km Kino 0.2 km Bar Kavárna Restaurace Snídaně Zahrádka Sauna Wellness/lázně 0.2 km

Pokoje

Celková kapacita: 33 pokojů / 59 lůžek. Jednolůžkový pokoj: 7x, Dvoulůžkový pokoj: 23x,  Apartmá: 2x, Prezidentské apartmá: 1x.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Hotelová restaurace Prince de Ligne nabízí široký výběr české a mezinárodní kuchyně s prvky moderních gastronomických trendů ve velmi příjemném a stylovém prostědí s kvalitní a profesionální obsluhou.