Filtry

Hotel Vyhlídka

Hotel Na poptávku
Pozlovice 206, 76326 Luhačovice Ukázat na mapě
?

Hotel svým návštěvníkům nabízí stravování, ubytování, odpočinek s relaxačním zázemím i sportovní vyžití v nově zrekonstruovaných prostorách. V hotelu jsou pořádány pracovní setkání, konference i soukromé akce. Snoubenci si říkají své ano přímo na terase hotelu. Malebné okolí láká k výletům pěší, cykloturisty i milovníky in-line bruslení.

Hotel je také certifikován mezinárodní značkou „Cyklisté vítáni“, která zaručuje milovníkům cyklistiky připravenost hotelu poskytnout specifické služby: kvalitní odstavné místo pro kola a zavazadla v dohledu hosta; uzamykatelná místnost pro bezplatné uschování jízdních kol; možnost vyprání a usušení oblečení a výstroje; poskytnutí základního nářadí pro jednoduché opravy kol; možnost a základní vybavení pro mytí kola; lékárničku a zprostředkování výpůjčky kvalitních kol.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Cateringové služby Dětský koutek Hotelový transport Informační služba Internetový koutek Klimatizované veřejné prostory Konferenční/společenská místnost Kuchyň Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Recepce Sekretářské služby Směnárna 16 km Střešní terasa Taxi Terasa TV Úschovna zavazadel Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 1 km Billiard Bowling Minigolf 0.3 km Šipky Stolní hry Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Tenisový kurt - vnitřní 0.5 km Úschovna jízdních kol Aquapark 0.05 km Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 0.5 km Divadlo 0.5 km Houbaření Jízda na koni Noční klub 0.5 km Park 0.05 km Přírodní koupání 0.1 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1 km Bar Internetová kavárna Kavárna Restaurace Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Vinárna Vinný sklípek Zahrádka Bazén - venkovní 0.03 km Bazén - vnitřní 1 km Fitness 1 km Masáže Pantofle Perličková vana Sauna Wellness/lázně 1 km Župan Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

V budově Vyhlídka je pro hosty připraveno 12 pokojů, z toho 4 pokoje Deluxe. Pokoje jsou standardně dvoulůžkové s možností až 2 přistýlek. Každý z nich má vlastní velký balkon s posezením a s výhledem na přehradu.

Depandance se nachází 50m od Vyhlídky a byl zrekonstruován v roce 2009, a je zařízen v moderním stylu. Jeho kapacita je 35 pokojů se 72 lůžky. Pokoje jsou dvou až třílůžkové, 7 z nich jsou nadstandardní apartmány, 10 pokojů Deluxe. I zde má většina pokojů balkon s výhledem na přehradu. Pro potřeby hostů je v přízemí hotelu salonek, snídaně jsou zajišťovány formou rautu v hlavní budově.

Celková ubytovací kapacita hotelu je 98 lůžek a 22 přistýlek. Pro nejmenší hosty jsou k dispozici dětské postýlky, židličky v restauraci i přebalovací pult.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.