Filtry

Penzion SPORT

Pension Na poptávku
Zátavské nábřeží 22, 39701 Písek Ukázat na mapě
Ubytování v dvoulůžkových pokojích s možností 1-2 přistýlek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení- WC, sprchový kout nebo vana, umyvadlo. 
Standardní vybavení pokojů je TV a připojení Wi-Fi.
Celková kapacita penzionu je 40 lůžek. Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bazén pro děti Informační služba Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Postýlka Recepce Terasa TV Úschovna zavazadel Bowling 0.5 km Golf 2.1 km Minigolf 2.1 km Půjčovna kol Squash/ricochet 0.5 km Tělocvična/sportovní hala 0.5 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Autobusová zastávka 0.4 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 2.3 km Divadlo 2 km Jízda na koni Kino 2.2 km Park 0.4 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.1 km Bar 2 km Cukrárna 1.9 km Kavárna 1.9 km Pivnice 0.45 km Pizzerie 1.8 km Restaurace Zahrádka Bazén - venkovní Bazén - vnitřní 1.6 km Kadeřnictví/salón krásy 1.9 km Masáže 1.9 km Perličková vana 1.8 km Sauna 1.8 km Wellness/lázně 1.8 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Restaurace, která je součástí penzionu nabízí celodenní stravování. K dispozici je rychlé občerstvení v sezónním bufetu, letní terasa a společenský sál pro 60-80 osob vybavený projekční technikou.