Filtry

Apartmány Pintovka

Apartmán Na poptávku
Nad Záhybem 248, 39001 Tábor Ukázat na mapě
?

Apartmány a restaurace Pintovka se nacházejí v klidném lesoparku nad řekou Lužnicí, nedaleko historického centra města Tábor - příjemnou procházkou 15 minut. Zastávka MHD je přímo před restaurací. Apartmány možno využít i jako jedno či dvoulůžkové hotelové pokoje.
Apartmány mají plně vybavenou kuchyňku, televizor, volné WiFi připojení v celém objektu, bezplatné parkování na soukromém parkovišti. K dispozici je dětské hřiště, úschovna kol, možnost grilování na uzavřené zahradě, příjemné posezení na terase restaurace.
Poloha apartmánů vybízí nejen k romantické procházce do centra města, ale i k cyklovýletům podél řeky Lužnice. Rodiny s dětmi ocení blízkost ZOO Větrovy.

 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Zahrada Úschovna jízdních kol Aquapark 2.5 km Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 6.3 km Divadlo 2 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 1.5 km Kino 1.9 km Přírodní koupání 1.5 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2.5 km Vyhlídkové lety Kavárna Restaurace Snídaně Zahrádka

Pokoje

2 x apartmán každý až pro 6 osob.
Každý pokoj má vlastní sociální zařízení,TV.
k dispozici internetové připojení v recepci a přes WIFI

Součástí nabídky je dostatek parkovacích míst na vlastním pozemku.


Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.