Filtry

Radium Palace Spa Hotel

Spa hotel (lázně) Na poptávku
T. G. Masaryka 413, 36251 Jáchymov Ukázat na mapě
?

Hotel disponuje celkem 157 stylovými jedno, dvou a třílůžkovými pokoji, vhodnými i pro pobyt rodin s dětmi. Pokoje jsou rozdělené do pěti kategorií: Apartmány, Superior Plus, Superior, Juniorsuite a I.A. Celkem 4 pokoje jsou bezbariérové a pokoje na 5. patře kat. Juniorsuite jsou klimatizované. Ve všech budovách komplexu léčebných lázní Jáchymov je ZÁKAZ KOUŘENÍ. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, županem a fénem, WC, TV se satelitními programy, minibarem, zabudovaným trezorem a telefonem.Po celou dobu pobytu je hostům k dispozici župan na pokoji. Dětská postýlka je k dispozici zdarma.

Součástí hotelových služeb je Malý vodní svět - bazén, whirpool, sauna a Kneippův chodník, přístupné v odpoleních hodinách. Dále je k dispozici úschovna kol a lyží. Hosté mohou využít služeb kadeřnického a kosmetického salonu, pedikúry a manikúry.

V budově je zajištěna nepřetržitá zdravotní služba a jsou zde poskytovány komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury i těžce postiženým klientům.

Zapůjčení horských kol, tenis, petanque, ruské kuželky, minigolf a Nordic Walking v areálu lázní. Společenské a kulturní vyžití zajištěno programovým specialistou přímo v hotelu nebo ostatních lázeňských zařízeních.

Hostům je k dispozici hotelové parkoviště s obsluhou (za poplatek).


Okolí

Jáchymovské lázně jsou součástí Karlovarského kraje a nachází se na úpatí Krušných hor (od 560 do 750 m. n. m.) nedaleko hranic se SRN (hraniční přechod Boží Dar - Oberwiesenthal cca 6 km). Do skiareálů Neklid a Klínovec jsou vzdálené cca. 7 km a od lázní Karlovy vary cca 20 km.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0.1 km Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Hotelový transport Informační služba Pokojová služba Postýlka Recepce Směnárna Terasa TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Lyžařský vlek 3 km Minigolf 0.1 km Půjčovna kol 0.1 km Půjčovna lyží 8 km Tělocvična/sportovní hala 0.1 km Tenisový kurt - venkovní 0.2 km Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Kino 0.4 km Park 0.2 km Turistické trasy v okolí Kavárna Lobby bar Restaurace Snídaně Bazén - vnitřní 0.1 km Fitness 0.1 km Kadeřnictví/salón krásy Koupele Masáže Pantofle Sauna 0.1 km Solná jeskyně 0.1 km Wellness/lázně Župan

Pokoje

Kat. I.A - standartní hotelový pokoj s příslušenstvím, WC,vana nebo sprcha, SAT-TV, radiobudík, fén, telefon, zabudovaný trezor, župan

Kat. Juniorsuite - dvě menší místnosti /ložnice a obývací místnost/, nejsou odděleny dveřmi, telefon, SAT-TV, radiobudík, zabudovaný trezor, WC, vana nebo sprcha, fén, župan. Třílůžkový pokoj se nalézá v 5. patře.

Kat. Superior - komfortně zařízený prostorný pokoj, front view, SAT-TV, radiobudík, telefon, zabudovaný trezor, možnost připojení k internetu valstním netebookem, vana nebo sprcha, WC, bidet, fén, župan.

Kat. Superior plus - vzdušný a prostorný pokoj s výhledem do údoli, SAT-TV, radiobudík, telefon, zabudovaný trezor, počítač s internetovým připojením, vana,WC, bidet, fén, župan. Ke službám také patří stravování v Modré restauraci.

Apartmány Prémium a Madame Curie - komfortně zařízené prostorné pokoje se salonkem s výhledem do údolí. SAT-TV, radiobudík, telefon, zabudovaný trezor, počítač s internetovým připojením, luxusní koupelna s vanou,WC, bidet, fén, župan, CD přehrávač. Ke službám patří stravování v Modré restauraci, jedenkrát denně room service teplých nápojů zdarma

 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Stravování je možné v pěti stylových restauracích. Stravování probíhá formou bufetu. V Modré restauraci stravování a ´la carte.

Jak se k nám dostat?

Autobusové spojení Praha Florenc: odjezd 8.00 hod – příjezd do stanice Jáchymov – lázně cca v 11.00 hod. (od tohoto spoje pro Vás zajišťujemeje bezplatný transfer do jednotlivých léčebných domů) Ostatní spoje s přestupem v Karlových Varech směr Jáchymov – informace IDKV – MHD Karlovy Vary Železniční spojení Do stanice Ostrov dále zajišťujeme přepravu za poplatek 50 Kč. Silniční směr Karlovy Vary – Ostrov – Jáchymov.