Filtry

Prachárna Park Hotel Olomouc

Hotel Na poptávku
Křelovská 91, 77900 Olomouc Ukázat na mapě
?

Hledáte-li hotel v Olomouci, kde byste si mohli v klidu, pohodě a s veškerým komfortem užít hotelového pobytu, zveme Vás k nám „na Prachárnu".

Prachárna Park Hotel Olomouc má celkovou kapacitu 38 dvoulůžkových pokojů, 2 junior suite a 1 suite.

Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, WC, k dispozici je také fén, telefon, Wi-Fi internet zdarma, kabelová TV, psací stůl a minibar.
Suite má dvě části - ložnici a společenský pokoj s pracovnou.
V hotelu je také bezbariérový pokoj a výtah. Restaurace a konferenční sály jsou dostupné pro vozíčkáře.

Ubytovaní hosté mají v ceně pokoje bufetovou snídani, parkování, využití bezdrátového internetového připojení Wi-Fi, ubytovací a turistický poplatek. Celý hotel je „pet friendly“. Rádi zde přivítáme vaše domácí mazlíčky a připravíme jim speciální menu

Konferenční zázemí

V hotelu jsou k dispozici 4 konferenční salonky s kapacitou 15 – 80 m2. Maximální kapacita největšího salonku při divadelním uspořádání (auditorium) je 84 osob. 3 salonky se nachází v přízemním podlaží a lze je volně propojit s nekuřáckou restaurací či hotelovou lobby. Poslední salonek se nachází v prvním patře

Kavárna

Kavárna s barem má kapacitu 30 osob. Nachází se v prostoru volně přecházejícím do hotelové lobby.

Restaurace

Hotelová restaurace s maximální kapacitou 60 osob je ideálním místem pro rodinné oslavy, pracovní oběd nebo romantickou večeři. Díky své variabilitě a stylovému interiéru je vhodná pro svatební hostiny, firemní prezentace i jiné společenské události

Volný čas

Součástí areálu je rybník s možností individuálního rybolovu, tenisové kurty, sauna, solárium a zdarma jsou pro hosty k zapůjčení také jízdní kola


Okolí

Hotel Prachárna se nachází na okraji Olomouce v malebném prostředí úrodné Hané. Kolem areálu jsou rozlehlá pole, remízek a chovný rybník. Hostům se tak nabízí nejen krásný výhled, ale i prostor pro venkovní aktivity.

V blízkosti hotelu se nachází mnoho turisticky zajímavých lokalit, jako například historické centrum Olomouce se svými památkami, Vlastivědné muzeum Olomouc, Zoo Olomouc, Hanácký skanzen v Příkazech, Státní hrad Šternberk, Muzeum času a mnoho dalších.

Ekologie

Pro hotel je charakteristický zodpovědný přístup k životnímu prostředí. Od roku 2010 je pro vytápění využíván obnovitelný zdroj energie – Biomasa. U objektu se nachází také soukromý chovný rybník, který má nejen estetickou a krajinotvornou funkci, ale významně přispívá k udržení biologické rovnováhy mezi rostlinnými a živočišnými druhy v okolí.

Volný čas

Součástí areálu jsou tenisové kurty, sauna, solárium a zdarma jsou k zapůjčení také jízdní kola. V rybníku je možnost individuálního rybolovu. Na recepci jsou k zapůjčení stolní deskové hry a šipky.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Cateringové služby Dětský koutek Hotelový transport Informační služba Kanceláře k pronájmu Klimatizované veřejné prostory Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 2 km Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Recepce Sekretářské služby Taxi TV Úschovna zavazadel Venkovní gril Vícejazyčný personál Výtah Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 2 km Bowling 2 km Golf 15 km Lyžařský vlek 15 km Minigolf 2 km Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení Šipky Squash/ricochet 2 km Stolní hry Stolní tenis 2 km Tělocvična/sportovní hala 2 km Tenisový kurt - venkovní 2 km Tenisový kurt - vnitřní 2 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 5 km Divadlo 5 km Kasíno 5 km Kino 2 km Letiště 75 km Noční klub 5 km Rybolov Turistické trasy v okolí Bar Kavárna Lobby bar Pizzerie 1 km Restaurace Snack bar Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Zahrádka Bazén - venkovní 5 km Bazén - vnitřní 5 km Fitness 2 km Jóga 2 km Kadeřnictví/salón krásy 2 km Masáže Pantofle Sauna Solárium 2 km Solná jeskyně 5 km Wellness/lázně Župan

Pokoje

Pokoje

Celková ubytovací kapacita Prachárna Park Hotelu Olomouc je 82 lůžek, rozdělených do 38 dvoulůžkových pokojů, 2 junior suite a 1 suite. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, WC, na pokoji je fén, telefon, Wi-Fi připojení, kabelová TV, psací stůl a minibar. Suite má dvě části - ložnici a společenský pokoj s pracovnou. K dispozici je také prostorný bezbariérový pokoj s upravenou koupelnou. Výhled z pokojů je na pole, Sv. Kopeček, tenisové kurty a les. Ubytovaní hosté mají v ceně pokoje bufetovou snídani, parkování, využití bezdrátového internetového připojení Wi-Fi, ubytovací a turistický poplatek. Hosté mohou využít služeb praní oděvů. Hotel Prachárna se řadí mezi tzv. pet friendly hotely, což znamená, že jsou zde vítání domácí mazlíčci. Pokoje pro kuřáky jsou k dispozici na vyžádání.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Hotelová restaurace s maximální kapacitou 60 osob je ideálním místem pro rodinné oslavy, pracovní oběd nebo romantickou večeři. Díky své variabilitě je vhodná také pro svatební hostiny, firemní prezentace i jiné společenské události . Hotelová kuchyně poskytuje prvotřídní kvalitu z těch nejlepších surovin. Kavárna s barem má kapacitu 30 osob. Nachází se v prostoru volně přecházejícím do hotelové lobby. Kávu servírujeme s lahodnou domácí sušenkou

Extra

Salonky:

Školící a prezentační prostory jsou umístěny v základním podlaží hotelu, které jsou vzájemně propojeny a lze je kombinovat pro větší počet osob. Využijte interaktivní tabulku plánky ke stažení, díky které si můžete vytvořit sami uspořádání a technické vybavení prostor. 

Hotel se specializuje na organizování školení, prezentací, konferencí včetně ubytování, stravování, společenského a sportovně relaxačního programu. 

Technické vybavení:

- flipchart, papíry a fixy
- magnetická nástěnná lišta
- laser a ukazovátko
- TV, DVD, WI-FI připojení
- dataprojektor, promítací plátno
- řečnický pult, mikrofon a ozvučení

Jak se k nám dostat?

Délka trasy na Horní Náměstí Olomouc: 3,7 Km

Délka trasy na hlavní nádraží Olomouc: 5,9 Km

Délka trasy na autobusové nádraží Olomouc: 8,1 Km

Autem:

GPS: 49°36'28.911"N, 17°12'59.918"E

Silnice 635 směr Křelov - Břuchotín / Mohelnice

Autobusem:

Autobusová zastávka MOTEL PRACHÁRNA

Autobus 770 směr Hlavní Nádraží