Filtry

ASTORIA Hotel & Medical Spa

Spa hotel (lázně) Okamžitá rezervace
Vřídelní 92/ 21, 36001 Karlovy Vary Ukázat na mapě

Přímo naproti Mlýnské kolonádě v samém centru Karlových Varů naleznete pohodlné ubytování v pěti navzájem propojených, nově zrekonstruovaných budovách Sanatoria Astoria. K dispozici je 28 jednolůžkových a 72 dvoulůžkových pokojů.

Vaše unavené tělo můžete zregenerovat přímo v areálu našeho sanatoria. Poskytujeme veškeré procedury, např. elektroléčbu, masáže nejrůznějšího typu, vanové koupele, skotské střiky, suché koupele, floating a další. Ducha zklidní zase procházka nádhernou karlovarskou kolonádou.

Sanatorium nabízí rovněž ubytování v depandanci Wolker, umístěné vedle Vřídelní a Tržní kolonády s léčivými prameny, vzdálené asi 200 m proti proudu řeky Teplé. Tento lázeňský dům, který patří mezi chráněné historické památky, poskytuje ubytování ve 22 jednolůžkových, 18 dvoulůžkových pokojích a ve 4 apartmánech.

Léčení a stravování je zajištěno v hlavním komplexu Sanatoria Astoria


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Expresní check-out Hotelový transport Informační služba Obchodní centrum 0.7 km Pokojová služba Postýlka Praní prádla Recepce Směnárna Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Bowling 1 km Golf 6 km Horolezectví 0.9 km Lyžařský vlek 25 km Půjčovna kol 1 km Půjčovna lyží 25 km Squash/ricochet 0.9 km Tenisový kurt - venkovní 0.9 km Tenisový kurt - vnitřní 0.9 km Aquapark 2 km Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 0.4 km Divadlo 0.6 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 0.02 km Letiště 8 km Lov Noční klub 3 km Park 0.5 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3 km Vyhlídkové lety Cukrárna 0.05 km Kavárna 0.05 km Pivnice 0.3 km Pizzerie 0.2 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - vnitřní Kadeřnictví/salón krásy 0.3 km Koupele Masáže Pantofle Perličková vana Sauna Wellness/lázně Župan Cateringové služby

Pokoje

Všechny pokoje sanatoria jsou moderně a útulně zařízeny, mají vlastní sociální zařízení, TV (satelit), rádio, telefon a lednici.

Ceny jsou uvedeny v EUR za pokoj za ubytování se snídaní.

Ubytování dětí potvrzujeme od 12 let.

Recenze

Úžasný víkend, který mohu všem jen doporučit V ASTORIA Hotelu & Medical Spa jsem strávila se svou kamarádkou skvělý víkend. Shrnutí: nádherný pokoj s výhledem na Kolonádu, široká nabídka jídla, personál včetně ved. jídelny Radky a zaměstnanců na recepci profesionální, procedury na jedničku. Hotel sleduji již mnoho let a vidím obrovský posun v jeho kvalitě i službách. Mohu všem vřele doporučit. Děkujeme za krásný zážitek.
Alena 03.2020

Welmes pobyt Hotel je na krásném místě,pohled z okna 4.patro na Mlýnskou kolonádu.Byla jsem zde s dcerou.Personál vemi příjemný.Měli jsme polopenzi ve formě bufetu,jídlo vynikající jak snídaně tak večeře.Dcera využila místní bazén a čajovnu.Procedůry byli úžasné.Pobyt doporučuji všem.
Alena M 02.2020

Vánoční atmosféra na Mlýnské kolonádě Velmi rádi trávíme prosincové víkendy ve městech s krásnou výzdobou, adventními trhy a vůbec předvánoční atmosférou. Karlovy Vary jsou právě takovým městem a hotel Astoria je díky své poloze nejlepším hotelem pro takový typ pobytu.
ahalir1960 01.2020

advent V hotelu jsme s manželem strávili dvě noci na druhý adventní víkend. Byla to naše první návštěva, ale určitě ne poslední. Přímo pod okny našeho pokoje byly krásné adventní trhy na Mlýnské kolonádě. Kromě krásného pokoje musíme ocenit i snídaně, čajovnu, bazén a příjemný personál.
AlenaHAL 01.2020

Hotel na hezkém místě Hotel je hezký na krásném místě, snídaně a večeře formou bufetů - široká nabídka, ale bohužel zelenina rozvařená, maso tvrdé, vajíčka se nedala jíst. Hotel má 3 hvězdičky, ale agentura nám uvedla 4. Takže mínus hvězdička za jídlo. Jinak fajn víkend. Pobyt leden 2020.
Jana P 01.2020

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Stravování

Restaurace - využití výhradně ke stravování hotelových a lázeňských hostů.

Extra

Lázeňské služby - ASTORIA - Karlovy Vary

Ordinace lékařů a pracoviště zdravotních sester jsou umístěny přímo v sanatoriu. Zde jsou rovněž poskytovány veškeré procedury (elektroléčba, klasické, reflexní a podvodní masáže, vanové koupele a zubní irigace s použitím minerální vody, rehabilitační bazén se saunou a skotskými střiky, léčebná tělesná výchova, plynové injekce, pneumoakupunktura, suché uhličité koupele a floating). Mezi hojně používané léčebné metody patří léčba kyslíkem a gerovitalová kúra. 

Součást léčebného režimu tvoří dietní stravování dle charakteru onemocnění, s velkou možností individuálního výběru. Dietní pokrmy jsou připravovány pod trvalou kontrolou lékaře a dietní sestry. 

Indikace pro komplexní a ambulantní lázeňskou léčbu: 

Onemocnění zažívacího traktu:

chronická žaludeční dyspepsie vředová nemoc žaludku a dvanáctníku, stavy po operaci žaludku, dvanáctníku a jícnu funkční onemocnění střev, zvláště chronická obstipace, dráždivý tračník zánětlivá onemocnění střev (Morbus Crohn, proctocolitis chronica) stavy po resekcích tenkého a tlustého střeva onemocnění žlučníku a žlučových cest, cholelithiasa, stavy po operacích žlučníku a žlučových cest stavy po akutním zánětu jater, chronická hepatitida, steatosa, nekomplikovaná jaterní cirrhosa onemocnění slinivky břišní

Nemoci z poruch látkové výměny:

diabetes mellitus obou typů včetně diabetických komplikací obesita poruchy tukového metabolismu (hyperlipoproteinaemia) poruchy látkové výměny kyseliny močové (dna)

Onemocnění pohybového aparátu:

bolestivé vertebrogenní syndromy a osteoarthrosy

Stavy tělesné a duševní vyčerpanosti.

Jak se k nám dostat?

Zastávka: 200 m
Autobusové nádraží: 2000 m
Vlakové nádraží: 4000 m
Letiště: 6000 m