Filtry

AMPHONE

Hotel Okamžitá rezervace
Třída kpt. Jaroše 29, 60200 Brno Ukázat na mapě
Hotel Amphone nabízí 27 dvoulůžkových, 6 třílůžkových a 3 čtyřlůžkové pokoje. K základnímu vybavení pokojů patří sprcha a WC, TV + SAT, telefon, na většině pokojů je minibar. Pro pohodlí našich hostů je k základním poskytovaným službám k dispozici také prádelna, zapůjčení videa, kopírování, možnost zapůjčení žehličky a fénu zdarma, volný čas můžete trávit např. nad billiardovým stolem.

Okolí

5 min. od hotelu sportovní centrum, tenisové kurty apod.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Konferenční/společenská místnost Postýlka Přednáškový sál Recepce Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zahrada Bowling 0.8 km Squash/ricochet 0.8 km Tenisový kurt - venkovní 0.15 km Tenisový kurt - vnitřní 0.8 km Autobusová zastávka 0.15 km Dětské hřiště 0.15 km Divadlo 0.1 km Kino 1 km Letiště 12 km Park 0.15 km Tramvajová zastávka 0.5 km Vlaková zastávka 2 km Bar Restaurace Snídaně Fitness 1 km Sauna 0.7 km Bezbariérový přístup Cateringové služby Informační služba Kanceláře k pronájmu Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Pokojová služba Rezervace letenek Sekretářské služby TV Zajištění kulturních a sportovních akcí Aerobik 0.1 km Půjčovna kol 0.35 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Cyklotrasy v okolí Diskotéka 0.2 km Noční klub 0.6 km Pizzerie 0.15 km Speciální dietní menu/bezlepková dieta Zahrádka Bazén - vnitřní 1 km Jóga 0.2 km Kadeřnictví/salón krásy 0.15 km Parní sauna 0.7 km Wellness/lázně 0.6 km

Pokoje

Pokoje Hotelu Amphone mají sprchu a WC. Pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, telefony a většina z nich minibary. Je možno si vybrat mezi manželskými a oddělenými lůžky. Možnost pokoje s terasou vybavenou zahradním nábytkem nebo kuchyňkou.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Ubytování s degustací a nebo přímo ve vinném sklípku

Vybrali jsme pro vás více než 50 ubytování na jižní Moravě od Znojma až po Uherské Hradiště, která vám mohou zajistit degustaci vína. Jedná se o ubytování v soukromí a nebo v penzionech, pro malé ale i velké skupiny.

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Extra

Parkoviště je uzamčené a v areálu hotelu. Pes za poplatek povolen. Dětskou postýlku je za poplatek možné zapůjčit. Ceny v době veletrhů na dotaz. Wi-fi internet na některých pokojích,ve společenských prostorách,v restauraci a na zahrádce.

Jak se k nám dostat?

Hotel Amphone se nachází 5 minut od centra města.