Filtry

OREA Hotel Voro Brno

Hotel Okamžitá rezervace
Křížkovského 488/49, 60300 Brno Ukázat na mapě
5,0

OREA Hotel Voroněž II je umístěn v těsné blízkosti Brněnského výstaviště ve středu města. Ve své třídě nabízí vysoce kvalitní ubytování za bezkonkurenční ceny v nově zrekonstruovaných pokojích. Všechny pokoje a suite třídy Economy jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem s přímou volbou, TV se satelitními programy. Pro bezpečnost hostů jsou pokoje vybaveny také požárními kouřovými hlásiči.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Informační služba Internetový koutek Konferenční/společenská místnost Parkoviště pro autobusy a kamiony Postýlka Praní prádla Recepce Sekretářské služby Taxi TV Vícejazyčný personál Výtah Autobusová zastávka 0.3 km Letiště 14 km Tramvajová zastávka 0.5 km Vlaková zastávka 3 km Snídaně Kadeřnictví/salón krásy 0.05 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Relax vyborny Je to hotel,kde se budete cítit jako doma.Recepce velmi příjemná,připravena vyhovět,pokoje jsou čisté s velmi pohodlnou posteli,snídaně jsou výborné a každý si vybere na co má chuť.Vrele doporučuji.Blizko výstaviště a MHD.
petran0g 03.2020

Pracovní pobyt Byl jsem zde ubytován dvě noci hotel působí starším ale udržovaný dojmem na pokojích čisto a vše funkční, bez ruchu okolí na recepci příjemný personál snídani jsem nestíhal tak jsem si vystačil s balíčky sebou. Na Brněnské poměry vcelku příjemný hotel.
Vojtech H 02.2020

Spokojenost Hotel Voroněž 2 v Brně jsme navštívili již po několikáté a opět můžeme vyjádřit jen spokojenost. Dobře jsme se vyspali a ráno si pochutnali na vynikající pestré snídani. Všude čisto, příjemný profesionální personál, zejména milé dámy na recepci. Určitě se zase vrátíme. Zdeněk
Zdeněk 01.2019

Pochvala Dobrý den, opakovaně jsme navštívili město Brno a taktéž opakovaně jsme přespali ve vašem hotelu. Nemáme nic než slova chvály, profesionální personál vyhověl všem našim přáním a požadavkům vždy s milým úsměvem. Děkujeme, bzdeme vás doporučovat.
alenkamuhlpacherova 09.2018

Výborný hotel Výborný hotel v blízkosti BVV. Přátelský personál, jak na recepci tak v hotelové restauraci. Čisté a prostornépokoje s nově renovovaným prvním a druhým patrem pokojů. Vynikající snídaně s příjemnou obsluhou.
Oto K 08.2018

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Ubytování s degustací a nebo přímo ve vinném sklípku

Vybrali jsme pro vás více než 50 ubytování na jižní Moravě od Znojma až po Uherské Hradiště, která vám mohou zajistit degustaci vína. Jedná se o ubytování v soukromí a nebo v penzionech, pro malé ale i velké skupiny.

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Extra

Bezdrátové připojení k internetu k dispozici. Parkoviště za hotelem za příplatek 240,-/noc.

Jak se k nám dostat?

Snadný příjezd automobilem z dálnice i města. Během 5 minut průjezdu novým tunelem se ocitnete v sousedství našich hotelů na okraji středu města.