Filtry

HOTEL FLORET

Hotel Okamžitá rezervace
Květnové náměstí 391, 25243 Průhonice Ukázat na mapě
Hotel Floret Průhonice nabízí svým klientům veškeré pohodlí a jedinečnou atmosféru standartně vybavených pokojů v sousedství zámku a zámeckého parku.

Hotel disponuje jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky ve dvou budovách. K dispozici jsou kuřácké a nekuřácké pokoje a rovněž bezbariérový pokoj pro handicapované hosty

služby:
transfery
prohlídky s průvodcem
rezervace kulturních a sportovních akcí
bazén v ceně ubytování
sauna
masáže
kosmetika
vizážistika
manikura
pedikura
fitness
prádelna
parkování v uzavřeném areálu


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 1 km Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Recepce Rezervace letenek Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Aerobik 1 km Beachvolejbalový kurt 1 km Potápění 1 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 0.3 km Aquapark 1 km Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Letiště 30 km Park Turistické trasy v okolí Vyhlídkové lety Cukrárna 0.2 km Pizzerie 0.2 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 1 km Bazén - vnitřní Fitness 1 km Kadeřnictví/salón krásy 0.2 km Masáže Sauna Solárium 1 km Tepidarium 1 km Wellness/lázně 1 km

Pokoje

celkem 47 pokojů – 94 lůžek (+ 14 přistýlek)
vybavení pokojů: koupelna sprcha – WC, barevný televizor se satelitním příjmem, telefon, lednice, trezor, připojení k internetu

Recenze

Kongresové centrum Hotel zcela bez problémů, personál se snaží vyhovět,poradit, pomoci. Pokoje čisté, pohodlně zařízené. Hotelový bazén v Covidové době nefunguje. Hotelová restaurace vaří chutně. Snídaně bohaté, jen jeden z číšníků neochotný ostatní bez problémů.
mudrpetrs 06.2020

Perfektní místo pro ducha Byl jsem tady v kostele a bylo to skvělé! Pokoje jsou pohodlné, jídelna restaurace je úžasná a mají mnoho konferenčních místností, konferenčních místností a míst, kde můžete zůstat jenom mluvit. Mají čtverec ve středu, kde hrají, dělají obraz nic, nebo jen chodí. Mají pěkný bazén, ale neměl jsem plavky! ! !
Deshire A 10.2017

Ideální, levné víkendová noc s bazénem. Hledali jsme hodně toho, abychom se dostali na noc, kdekoli v blízkosti Prahy s bazénem. Nemohla se s tímto místem pokazit. Brilantní Recepční první den, velmi užitečné a pěkné. Ukázali nám pár pokojů, z nichž si můžeme vybrat. Příjemné, mohlo to udělat s několika dotyky sem a tam, ale za peníze, na místě. Bazén byl brilantní, prostorný (nikoliv pro malé / krátké děti), nic moc "mělkého konce" - nezáleželo na tom, skvělý čas.
Love to enjoy 09.2017

Špatné, nepřátelské, základní snídaně To byl velmi zklamaný hotel. Zaregistroval jsem ji jen kvůli tomu, že v bazénu už předtím zůstávalo v Koloseu. Bazén byl sotva otevřený díky tolika klubům a školám, které ho používaly. Nikdy jsem se nepokoupil. Snídaně byla základní a zřídkakdy bylo něco doplněno. Zůstali jsme čtyři noci a jen jednou jsme byli uvítáni při snídani. Zaměstnanec se na nás podíval, ale ani první se ani neusmál. Velmi špatná kvalita. Personál recepce byl velmi variabilní. Bylo tam pár pěkných lidí, ale jiní byli nejvíce nepřátelští a hraničili s hrubými. Čistící personál nedokázal zaklepat a prostě šel docela brzy ve dne. 9: 30. Výtah se rozbíjí tři dny. Moje máma ztratila svůj rubínový snubní prsten v ložnici a myslí si, že je přijata. Když o tom informovala, nebylo z recepce absolutně žádný
Baptistkathy 06.2017

Česká konference Rock Garden Zůstali jsme tady na zahradnické konferenci nedávno. Ideální poloha vedle českého ekvivalentu našich zahrad Kew. Personál recepce byl dobrý, pozorný a citlivý, zejména Pavel, který pro nás vyřídil další polštáře atd. Pokoj byl spartanský, ale funkční, postele byly v pořádku, ne kvalitní Premier Inn, ale ok. Sprcha byla dobrá, skladování bylo v pořádku. Pěkný a tichý ve čtyřúhelníku od silnice. Snídaně (v ceně) byla dobrá a celkově jsme byli spokojeni s naším týdnem. Výtah se jednoho dne rozpadl, ale byl rychle opraven. Dobrá hodnota peněz.
Christine B 05.2017

Březen 2016 Slušné bydlení, možný byl i pes. Restaurace v době návštěvy večer uzavřena. Ráno snídaně obvyklá, nabídkou z bufetového stolu. Příjemný personál i prostředí, kousek do parku. Parkování v místě na uzavřeném dvoře.
Antonin V 09.2016

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

Stylový restaurant se 120 místy nabízí denně vybrané speciality mezinárodní kuchyně připravené s maximální péčí a podávané s fantazií.

Pro vaše akce v našich prostorech připravíme opravdové gastronomické speciality.

Extra

Kongresové centrum:

Vzdělávací a informační centrum Floret disponuje konferenčním zázemím až pro 600 osob pro pořádání nejrůznějších společenských, kulturních a firemních akcí.

Všechny konferenční místnosti i restaurace mají denní světlo.

Velký sál je vhodný zejména k pořádání velkých kongresů a konferencí, plesů, tanečních zábav a koncertů, malý sál, salonek a učebny jsou vhodné zejména pro uskutečnění obchodních akcí, jakými jsou semináře, školení, výstavy a prezentace