Filtry

Pension MLÝN NA PRÁDLE

Pension Na poptávku
Prádlo 707, 39165 Bechyně Ukázat na mapě

Pension se nachází na samotě 3 km od lázeňského města Bechyně v čisté a malebné přírodě jižních Čech. Můžeme vám nabídnout stylové ubytování v prostorách bývalého mlýna, jehož původní stavba pochází z konce 16. století. Mlýn leží u malého rybníka na břehu říčky Smutná. Objekt je svojí polohou velmi vhodný pro pořádání různých seminářů, školení a setkání, místo jako stvořené pro uzavřenou společnost, která nechce být rušena.


Okolí

Malebná příroda Jižních Čech, ve 3 km vzdálené Bechyni lázně, zámek, klášter, další zajímavá místa: Hluboká nad Vltavou, České Budějovice, Tábor, Písek, Jindřichův Hradec, Český Krumlov, Tým nad Vltavou, Třeboň. Cyklostezky, turistické trasy.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Konferenční/společenská místnost Praní prádla Přednáškový sál Taxi TV Zahrada Billiard Golf 8 km Šipky Stolní tenis Úschovna jízdních kol Houbaření Jízda na koni Kino 3 km Lov Rybolov Restaurace Vinný sklípek Zahrádka Bazén - venkovní 3 km Bazén - vnitřní 3 km Masáže 3 km Sauna 3 km Wellness/lázně 3 km

Pokoje

Stylově a standardně vybavené pokoje, poskytující základní komfort ubytování WC, sprcha, TV, satelit, telefon, minibar. Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje, dvě čtyřlůžková apartmá. Celková kapacita 22 lůžek s možností přistýlky.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Události

Vlastní burčák, na objednávku zabijačkové hody, zvěřinové speciality.

Stravování

Restraurace  s kapacitou 40 míst + venkovní terasa 28 míst od 12 hod do 31 hod. Domácí teplá i studená kuchyně, zvěřina.

Extra

Sport a zábava:
Vhodný terén pro cykloturistiku.
Krásné okolí pro vycházky, možnost houbaření.
Možnost rybaření ve vlastním rybníku a v říčce Smutná.
Golfové hřiště s 9 jamkami v bývalé Černické oboře v překrásném areálu luk, porostů a staletých stromů, 8 km od našeho pensionu.
Jízda na koni 8km od pensionu.
V nedaleké Bechyni (3km od pensionu) je možnost prohlídky zámku, kláštera a návštěvy muzeí.
Pro milovníky sportu je v Bechyni k dispozici stadion s tenisovými kurty, venkovním bazénem a minigolfovým hřištěm. 

Výlety pro motorizované návštěvníky:
Například zámek Hluboká, České Budějovice, Třeboň, zámek Červená Lhota, Jindřichův Hradec, Český Krumlov (na seznamu UNESCO), hrady Zvíkov a Orlík, Písek, Dačice.