Filtry

Lifestyle Hotel

Hotel Okamžitá rezervace
V lužích 999/1, 14200 Praha Ukázat na mapě
2,4

Ideální místo pro obchodní příležitosti v Praze

Byznys hotel Lifestyle Hotel Praha Vám poskytne pohodlí, komfort, relaxaci i zábavu. Je také ideálním místem pro Vaše obchodní jednání. Hotel má k dispozici 20 dvoulůžkových business pokojů a 7 apartmánů. Všechny jsou vybaveny designovým moderním nábytkem, LCD televizorem se satelitními programy, individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem s přímou linkou, vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu. Využívat internetové připojení může každý host bez poplatku, a to v celém objektu. Každý apartmán je navíc vybavený moderní počítačovou sestavou včetně LCD monitoru a příslušenství.

V Lifestyle Hotelu Praha se nevšedním způsobem snoubí v nadčasovém designu moderní komfort s luxusními prvky, což jistě potěší i nejnáročnější klientelu. Všechny pokoje odpovídají mezinárodnímu standardu dle certifikace Hotelstars Union. Samozřejmostí jsou kvalitní pokojové služby. Neopomenutelnou výhodou je soukromé hotelové parkoviště, které nabízí dostatek prostoru pro Váš vůz nebo motocykl. Kapacitně umožňuje i parkování pro autobus. Tuto službu poskytuje Lifestyle Hotel Praha svým klientům a hotelovým hostům zdarma.  

Dobrá dostupnost je také velkou výhodou hotelu. Lifestyle Hotel Praha je strategicky velmi dobře umístěný. Je vzdálený pouhých 2,5 km od nové části Pražského okruhu, která je přímou spojnicí na všechny důležité dálniční tahy. Služeb hotelu proto jistě využijí ti klienti, pro které je prioritou komplexní komfort včetně pohodlného a bezpečného parkování, dobrá dostupnost na mezinárodní letiště Ruzyně a rychlá konektivita na všechny komunikace vedoucí z Prahy.

Velkou devizou je pro Lifestyle Hotel Praha poměr kvality nabízených služeb na straně jedné a požadovaných cen na straně druhé. Kvalita, komfort, maximální péče o hosta a nejvyšší standard nabízených služeb, ale přitom za rozumnou cenu. Základem filozofie vlastníka a celého realizačního týmu je maximálně spokojený zákazník a perspektiva dlouhodobé spolupráce s touto osobou nebo firmou.  Součástí filozofie Lifestyle Hotelu Praha je také sbližovat obchodníky z různých koutů světa a dát jim možnost uzavřít svůj byznys ve stylovém prostředí a na dobré úrovni. 


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Cateringové služby Informační služba Internetový koutek Kanceláře k pronájmu Klimatizace Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 0.1 km Pokojová služba Přednáškový sál Recepce Rezervace letenek Směnárna 1.2 km Taxi TV Vícejazyčný personál Výtah Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Billiard 1.2 km Bowling 2 km Golf 7 km Horolezectví 7 km Půjčovna kol 3 km Squash/ricochet 4 km Tělocvična/sportovní hala 3 km Tenisový kurt - venkovní 3 km Tenisový kurt - vnitřní 3 km Aquapark 13 km Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 10 km Kasíno Kino 4 km Letiště 20 km Noční klub Bar Cukrárna 0.5 km Kavárna Pivnice 0.4 km Pizzerie 1.2 km Restaurace Snack bar Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 5 km Bazén - vnitřní 7 km Fitness 4 km Kadeřnictví/salón krásy 0.9 km Masáže 2.5 km Parní sauna 2.5 km Perličková vana 2.5 km Wellness/lázně 2.5 km Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

Lifestyle Hotel Praha – pokoje

V Lifestyle Hotelu Praha se neotřelým způsobem a v nadčasovém designu snoubí moderní komfort s luxusními prvky, což jistě potěší i nejnáročnější klientelu. Všechny pokoje plně odpovídají mezinárodnímu standardu dle certifikace Hotelstars Union. Samozřejmostí jsou pokojové služby.

Plný komfort – 7 apartmánů a 20 business pokojů Lifestyle

Business Lifestyle Hotel Praha má ve dvou patrech k dispozici celkem 7 apartmánů a 20 business pokojů. Všechny apartmány a pokoje jsou nekuřácké. Uspořádání postelí je podřízeno přání našich hostů. Dvojlůžkové pokoje nabízí standardní řešení Double/Twin. Apartmány pak umožňují rozložením pohovky získat další plnohodnotné lůžko pro jednu až dvě osoby. K dispozici je i dětská postýlka, což jistě uvítají hosté cestující se svými malými dětmi.

Apartmány mají kromě ložnice k dispozici příjemnou místnost s pohodlnou pohovkou a konferenčním stolkem. Tento prostor je ideálním místem pro nerušené obchodní jednání anebo schůzku s přáteli, pokud host požaduje určité soukromí. Rádi byste se nasnídali nebo navečeřeli na pokoji? Žádný problém, naše pokojová služba je Vám plně k dispozici. Na pokoj si můžete objednat také z bohaté nabídky ovoce, květinovou výzdobu nebo šampaňské.

Pohodlné ubytování v Praze

Zpravodajské, sportovní a zábavní pořady můžete sledovat na velkém LCD televizoru se satelitním příjmem v celé řadě jazyků. Pro kvalitní a regenerující spánek je velmi důležitá optimální teplota pokoje a čerstvý vzduch – což Vám zajistí klimatizace, kterou si můžete nastavit podle svých individuálních požadavků. Pokoje jsou vybaveny luxusním a moderním nábytkem. Je zde také prostor pro Vaše zavazadla. Díky minibaru můžete mít neustále k dispozici své oblíbené nápoje. V moderní koupelně najdete vše, na co jste zvyklí, včetně kvalitního mýdla a šamponu, sprchového koutu a praktického vysoušeče vlasů..

Bezpečnost a soukromí

Přestože se Lifestyle Hotel Praha nachází v klidné a bezpečné lokalitě nabízí řadu prvků umocňující Váš plný pocit soukromí a bezpečí. Své cennosti si můžete uložit do trezoru s elektronickým zajištěním, dveře pokojů jsou vybaveny širokoúhlým kukátkem a speciálním elektronickým řetízkem, po jehož uzamčení se dovnitř nedostane nikdo nepovolaný. Díky kartovému systému pro uzamykání a odemykání dveří se po vyjmutí karty automaticky vypne světlo a klimatizace. K neopomenutelnému prvku bezpečí patří bezesporu možnost zaparkovat Váš automobil nebo motocykl přímo na soukromém hotelovém parkovišti. Tato služba je hotelovým hostům poskytována zdarma.  

Vše pro Vaši práci

Pro svou práci určitě oceníte vysokorychlostní internetové připojení, a to jako WiFi, tak i prostřednictvím kabelu. Standardně je zde také telefon s přímou linkou a hlasovou schránkou. Apartmány jsou navíc vybaveny vlastní počítačovou sestavou včetně LCD obrazovky.

Apartmány Lifestyle Hotelu Praha

Apartmány Lifestyle Hotelu Praha nabízejí svým uživatelům více prostoru, více pohodlí a také více individuality. Každý se sedmi apartmánů má k dispozici praktickou místnost s pohovkou a konferenčním stolkem. Tedy místem, které Vám navodí příjemnou domácí atmosféru. Místem, kde se můžete setkat s přáteli a v případě potřeby vést nerušené obchodní jednání v úplném soukromí. Pro tyto účely je k dispozici pokojová služba, která Vám ochotně zajistí občerstvení nebo například čerstvé květiny. 

Recenze

"příjemně" nespíš celou noc! Můj jednodenní pobyt v tomto hotelu byl naprosto katastrofální. Přijel jsem po nějakých 10 hodinách řízení a tím, že jsem se těšil až si odpočinu. Už první dojem z recepce byl docela divný, recepční po mě chtěl nesmyslně moc údajů, chtěl platit předem a zálohu, na což nejsem absolutně zvyklý, ale OK. při cestě na pokoj jsem zjistil, že si kartou musím otevřít snad každé dveře, které jsem procházel, což není moc příjemné, když máte plné ruce a na druhou stranu, cítil jsem se o to méně bezpečně (proč takové zabezpečení?:O)... opravdový vrchol však nastal kolem 20. hodiny, kdy jsem zaznamenal zatím tiché dunění odněkud z hotelu. Kolem 22. hodiny bylo dunění a zpívání tak hlasité, že jsem zvedl telefon s dotazem na recepci co to jako má být?.... bylo mi drze odpověděno, že je to
Kubis H 11.2018

Pod 4 hvězdičkami standardy Nepřátelský, nešťastný personál. Byl jsem tam s mým manželem a dítětem. V první noci jsme požádali o další deku pro naše dítě a hotelový personál řekl, že nikdy nemají 3 přikrývky v pokoji a přinesly nám ručník! ! ! Denní úklidová služba přinášela nové ručníky, to je ono. Neuspořádali pokoj, ani nevytvořili postel. Navíc televizor a telefon nefungovaly. Nejvíce nepříjemné bylo, že nemůžeme spát, protože zpívají karaoke až do 4 hodin ráno! ! ! Bylo to strašné a nestojí za penny
snowwhite5693 11.2018

Velmi hlučné až do 5 hodin ráno K dispozici je karaoke bar a celá noc je velmi hlučná, není možné spát. Hotel je samo o sobě dobré, i snídaně, trochu daleko od centra města. Pokud chcete odpočívat po dlouhé cestě nebo po dni stráveném ve městě, není to dobré místo k pobytu!
sisi_td 10.2017

Pěkný hotel Hotel Lifestyle nabízí pěkné moderní pokoje s klimatizací a sprchou se silným přístupem. Mám rád sprchu hodně kvůli velkému množství vody. Pokoje jsou středně velké, ale velmi pohodlné. Snídaně je v pořádku. Cestuji hodně do Prahy a nemyslím si, že v této oblasti existuje srovnatelný hotel
FrankyvH 07.2017

Obavy z nevyspání Hotel LS se nachází dál od centra města, v klidné části Prahy (naproti tržnici Sapa). Hotel má velké parkoviště - zdarma. Pokoj i koupelna jsou čistý, voňavé mýdlo!! :)) V hotelu i na pokoji příliš dusno (pokoj bez klimatizece). Při příjezdu v pozdních hodinách jsem musela čekat na příchod recepčního délší dobu. Na recepci požadována záloha 50€ - minibar na pokoji, při odjezdu záloha vrácena. Měla jsem strach z hlučného karaoke, které se nachází v hotelu. Naštěstí jsem se vyspala.
Manya Tran 09.2016

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Události

Karaoke Lifestyle Hotel Praha

Karaoke je velice příjemná forma zábavy, kdy máte možnost zpívat do kvalitního hudebního podkladu. Skladby jsou většinou velice známé populární písně, ze kterých je částečně nebo úplně odstraněn hlas původního interpreta. V hudební nabídce našich Karaoke salonků naleznete populární písničky doslova z celého světa včetně českých hitů. Slova písně jsou zobrazována na displeji, obrazovce či plátně, a pomáhají tak zpěvákovi udržet správný rytmus. Pojem karaoke pochází z japonských výrazů: kara - prázdný a okesutora – orchestr.

Soukromé karaoke party

Lidé se však často obávají zpívat před celým podnikem. To se Vám v Lifestyle Hotelu Praha nestane. Vyzkoušejte si karaoke u nás, a budete se k nám vracet už jenom kvůli tomuto nevšednímu zážitku! Nabízíme Vám totiž karaoke v příjemném prostředí soukromého karaoke salonku. Na výběr máte celkem ze čtyř salonků, přičemž každý je navržen v jiném stylu. K dispozici jsou dva karaoke salonky pro cca 20 účastníků a další dva karaoke salonky pro cca 10 účastníků. Uvidíte, že karaoke v malé, uzavřené společnosti je něco úplně jiného!

Karaoke s kvalitním zvukem

Profesionální technické vybavení činí Karaoke v Lifestyle Hotelu Praha nejkvalitnějším zařízením svého druhu na území hlavního města. Překonejte svůj přirozený stud, pozvěte přátele na oslavu svých narozenin, pozvěte rodinu na nezapomenutelnou party, připravte ve firmě netradiční team-buildingovou akci, při které nejen stmelíte Váš tým, ale také se nádherně odreagujete a odpočinete si. Ne nadarmo se říká, že smích je kořením života. Přijďte si proto okořenit svůj život do jednoho z našich Karaoke salonků.

Karaoke salónky pro uzavřenou společnost

Všechny salonky jsou plně klimatizované, máte zde k dispozici minibar, příjemné pohovky a stolky. Kromě karaoke zpěvu si také můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu na kvalitním zvukovém zařízení.

A v nesmírně příjemném prostředí našich karaoke salonků si můžete ve své malé, uzavřené společnosti povídat celou noc. Otevřeno totiž máme až do rána!

Stravování

Restaurace Rendezvous

Stylová hotelová restaurace Rendezvous Vám nabízí speciální a širokou nabídku pokrmů mezinárodní kuchyně, připravované s využitím špičkových gastronomických receptur a moderních technologií.

Moderní a stylová restaurace Rendezvous Lifestyle Hotelu Praha

Business Lifestyle Hotel Praha patří do čtyřhvězdičkové klasifikace a k tomuto standardu se řadí i naše stylová restaurace. Restaurace Rendezvous nabízí svým hostům kromě obědů a večeří také snídaně. Snídaně jsou řešeny buď formou bufetu anebo A la Carte. Obědy a večeře si můžete vychutnat v prostoru naší nekuřácké restaurace nebo na letní terase, kde lze kouřit. Náročné klientele můžeme nabídnout ušlechtilá vína z naší vinotéky a náš bar je bohatý na výběr letitých destilátů světových značek. Samozřejmostí je čerstvě mletá italská káva a pestrý výběr čajů.  

Zaručená kvalita, moderní design a styl. To je restaurace Rendezvous Lifestyle Hotelu Praha. Sami to postřehnete nejen z atmosféry a prostředí kolem Vás. Ale i z profesionálního přístupu obsluhujícího personálu. Můžete si vybrat z denního menu anebo z výběru výtečných pokrmů stálé nabídky. Tým profesionálních kuchařů pod vedením šéfkuchaře pana Marka Fidrmuce Vám každý den připravuje nové pokrmy a polévky z tradiční české kuchyně. Jídelní lístek A la Carte nabízí široký výběr z mezinárodních pokrmů. Naši kuchaři vaří vždy z nejkvalitnějších a čerstvých surovin a ingrediencí. Výsledné variace jsou nejen chutné a odpovídající trendům klasické a moderní gastronomie, ale zajisté lahodí i Vašemu oku.

Lifestyle Hotel Praha neslouží jen svým hotelovým hostům, a proto rádi a ochotně přivítáme právě Vás. Jste naším sousedem? Bydlíte poblíž hotelu nebo má Vaše firma své sídlo v okolí? Přijďte se osobně přesvědčit, že za přijatelnou cenu získáte nejenom chutné jídlo ale i příjemný servis. Přijďte k nám na snídani, oběd nebo večeři, přijďte na skleničku vína nebo jen na výtečné točené Plzeňské pivo. Plánujete obchodní schůzku v okolí? Kvalitní italská káva a nabídka našich skvělých dezertů Vám tuto schůzku zpříjemní a bude onou pomyslnou skvělou tečkou na závěr.

Individuální menu v Praze

Kromě široké nabídky z našeho jídelního a nápojového lístku Vám rádi připravíme zcela individuální menu dle Vašeho vlastního výběru a přání. Tým našich profesionálních kuchařů Vám vyjde maximálně vstříc. Šéfkuchař pan Marek Fidrmuc má dlouholeté zkušenosti z předních pražských restaurantů a ochotně Vám pomůže sestavit kvalitní menu pro jakoukoliv společenskou akci.

Letní terasa a grill menu v Praze

Pro chvíle pohody a nerušeného klidu je Vám k dispozici naše příjemná letní terasa, kde si můžete vychutnat speciální pokrmy připravované na grilu a naše vynikající Plzeňské točené pivo nebo jiné vhodné nápoje. Je to určitě místo, které oceníte, když Vy nebo členové Vaší rodiny budete chtít zůstat v prostorách hotelu a přitom si užít čerstvého vzduchu a slunce. Letní terasu s dětským koutkem si zajisté oblíbí i rodiče se svými malými ratolestmi. Terasa je oplocena, takže nehrozí nebezpečí úrazu anebo že by dítě zmizelo z dozoru rodičů. A děti si můžou nerušeně hrát na příslušné ploše s houpačkami. Hotel navíc připravuje na této ploše přírodní trávník a malé ohrazené pískoviště.

Extra

Služby Lifestyle hotelu Praha

Obchodní filozofie Lifestyle Hotelu Praha

Velkou devizou je pro Lifestyle Hotel Praha poměr kvality nabízených služeb na straně jedné a požadovaných cen na straně druhé. Kvalita, luxus, maximální péče o hosta a nejvyšší standard nabízených služeb, ale přitom za rozumnou cenu. Základem filozofie vlastníka a celého realizačního týmu je maximálně spokojený zákazník a perspektiva dlouhodobé spolupráce s touto osobou nebo firmou.  Součástí filozofie Lifestyle Hotelu Praha je také sbližovat obchodníky z různých koutů světa a dát jim možnost uzavřít svůj byznys ve stylovém prostředí a na dobré úrovni.

Business centrum Lifestyle Hotel Praha – recepce a lobby

Naše vícejazyčná recepce je Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Občerstvit se můžete v lobby baru naší restaurace, kde je pro Vás připraveno i příjemné posezení. Díky vysokorychlostnímu internetovému připojení také budete mít pohotově po ruce informace, které právě budete naléhavě potřebovat. K dispozici je platební terminál a doplňkový prodej se všemi obvyklými potřebami, včetně hygienických potřeb a suvenýrů, atd.

 

Transport, vstupenky, letenky a další služby

Postaráme se Vám o změnu letenek, o transport z letiště a na letiště (kam se dostanete za pouhých 25 minut) či do centra města (kde budete za pouhých 15 minut) nebo na jiné místo, podle Vašeho přání. Zajistíme Vám Taxi služby i zapůjčení vozu. Díky naší spolupráci s cestovní agenturou budete mít k dispozici i kompletní průvodcovské služby.

Obchodování, obchodní centrum SAPA Praha, tlumočení

Byznys Lifestyle Hotel Praha je v těsné blízkosti největšího obchodního a kulturního centra asijské komunity – obchodní centrum SAPA, které láká širokou nabídkou různého zboží a kde je navíc možné uzavřít zajímavé obchodní příležitosti či kontakty. SAPA je největší a nejlepší asijská tržnice v České republice. Ve zdejších obchodech koupíte nejrůznorodější zboží, počínaje asijskými potravinami, exotickým ovocem a zeleninou, domácími potřebami, drogérií, oděvy, elektronikou až po suvenýry.

Zákazníky tohoto obchodního centra není jen asijská komunita žijící v Praze, ale také mnoho Čechů a cizinců žijících v Praze nebo České republice. Proto můžete na tomto místě zaslechnout obchodníky a podnikatele z Maďarska, Německa, Rakouska, Polska, Ukrajiny anebo Rumunska. Zcela přirozeně se Vám zde nabízí možnost navázat na jednom konkrétním místě kontakty na obchodníky z celé řady evropských a asijských zemí.

Jistě proto oceníte, že Lifestyle Hotel Praha Vám ochotně zajistí i kompletní služby pro tlumočení v celé řadě jazyků.

Jak se k nám dostat?

Dobrá dostupnost je také velkou výhodou hotelu. Lifestyle Hotel Praha je strategicky velmi dobře umístěný. Je vzdálený pouhých 2,5 km od nové části Pražského okruhu, která je přímou spojnicí na všechny důležité dálniční tahy. Služeb hotelu proto jistě využijí ti klienti, pro které je prioritou komplexní komfort včetně pohodlného a bezpečného parkování, dobrá dostupnost na mezinárodní letiště Ruzyně a rychlá konektivita na všechny komunikace vedoucí z Prahy.