Filtry

Pension Villa Anita

Pension Na poptávku
Třebízského 15, 35301 Mariánské Lázně Ukázat na mapě
?

Penzion Villa Anita se nachází v parku nedaleko lázeňského centra města Karlovy Vary. Nově zrekonstruované apartmány se sprchou, wc, televizorem a některé s balkonem nabízí relaxaci a pěkný výhled. Dobře vybavená kuchyň je k použití po celý den.

Penzion je pokryt internetem pomocí WiFi a má vlastní parkoviště za cenu 50 Kč/den.


Okolí

Mariánské Lázně se nalézají v západních Čechách. Jsou známé a vyhledávané pro nepopsatelně krásnou panenskou přírodu, klidné prostředí, sejnějako pro mimořádnězdravé klima. Mariánské Lázně jsou světoznámým a velmi vyhledávaným lázeňským místem od počátku 19. století. Hostem bylo mnoho významných osobností, např. Johann Wolfgang von Goethe, Fryderyk Chopin nebo anglický král Edward VII.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Kuchyň Obchodní centrum 1.2 km Pokojová služba Postýlka Směnárna 0.5 km Taxi TV Vícejazyčný personál Zahrada Billiard 1.5 km Bowling 1.5 km Horolezectví 10 km Lyžařský vlek 0.7 km Půjčovna kol 0.7 km Půjčovna lyží 0.7 km Tenisový kurt - venkovní 0.4 km Tenisový kurt - vnitřní 0.4 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 1.5 km Divadlo 0.8 km Kasíno 2 km Kino 1.6 km Noční klub 1.5 km Park 0.5 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2.5 km Cukrárna 0.4 km Kavárna 0.4 km Pivnice 0.8 km Pizzerie 1 km Restaurace 0.4 km Snídaně Bazén - vnitřní 1 km Fitness 1.1 km Kadeřnictví/salón krásy 0.4 km Masáže 0.5 km Parní sauna 1 km Perličková vana 0.5 km Sauna 1 km Wellness/lázně 0.5 km

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny televizorem, vlastní koupelnou a balkonem.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.