Filtry

Penzion MOVA

Pension Okamžitá rezervace
Sukova 1715, 43201 Kadaň Ukázat na mapě
4,0

Penzion s restaurací MOVA je v docházkové vzdálenosti od historického centra města Kadaně. Město Kadaň je pro svůj historický význam a řadu dochovaných památek Městskou památkovou rezervací. První osídlení města se datuje do 12. století. Ve městě se dochovala řada významných kulturních památek. Nejvýznamnější je areál Františkánského kláštera, který pro svou historickou hodnotu byl prohlášen za národní kulturní památku. Mezi další významné kulturní památky patří zejména farní kostel Povýšení sv. Kříže, špitální kostel Stětí sv. Jana Křtitele, Alžbětinský klášter, kadaňský gotický hrad, dochované městské opevnění s barbakánem a městkou věží tzv. Svatou. Dominantou blízkého náměstí je gotická bílá věž radnice a morový sloup Nejsvětější trojice. Všechny tyto památky a mnoho dalších se nachází  v docházkové vzdálenosti od penzionu MOVA. Zajímavé jsou i turistické cíle okolí města. Viz oficiální stránky Města Kadaně.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Informační služba Taxi TV Vícejazyčný personál Bowling Minigolf 1 km Tělocvična/sportovní hala 1.2 km Tenisový kurt - venkovní 1.2 km Úschovna jízdních kol Kino 1.2 km Rybolov Internetová kavárna Restaurace Snídaně Zahrádka Fitness 1.5 km Kabelový internet Postýlka Praní prádla TV místnost

Pokoje

Televize, internet, minibar, kuchyň, vlastní toaleta a koupelna, šatník, bezbariérový přístup. Při dlouhodobé rezervaci cena dohodou.

Recenze

Hezký víkend V penzionu jsme strávili víkend. Moc se nám tam líbilo. Měli jsme dvoulůžkový pokoj - velký, čistý, velké postele s vysokou a pohodlnou matrací, kuchyňská linka, rychlovarná konvice, televize, v koupelně ručníky, osušky, mýdlo, sprcháč, fén. Jen bych místo vany raději sprchový kout, ale to je můj problém. Jídlo - snídaně bufet, naprosto dostačující, obědy a večeře vynikající, samé dobroty, těžká volba při výběru. :-) Jen poznámka: penzion nemá výtah, byli jsme ubytovaní ve 2. patře a protože už jsme starší ročníky, tak nám schody dávaly docela zabrat. Ale zvládli jsme to. Do 1. patra je na zábradlí konstrukce pro invalidní vozíky, takže i vozíčkáři mají možnost se ubytovat. Penzion je kousek od centra, všude blízko. Prohlédněte si stránky penzionu. Když to shrnu: doporučuji!
asp42017 11.2019

Rodinná oslava V Mově jsme byli oslavit s rodinou významnou událost ...na dvě hodiny jsme měli bowlingovou dráhu a pak brzkou večeři.Bylo celkem12jídel,se všemi naprostá spokojenost...kuchař zvládl úpravu "panenky" naprosto výtečně.Deserty také moc chutné, jen horké maliny se zmrzlinou moc teplé nevydržely.Zkusily jsme též mochito,alko i nealko,to už si příště nedám...ledové kostky místo ledové tříště nejsou to pravé ořechové. Bylo ten den docela plno, takže drobné nedostatky v obsluze jsme s úsměvem prominuli.Celkově tedy spokojenost.
771stanislavab 02.2019

Příjemný pobyt Skvělé ubytování, prostorné pokoje s kuchyňskou linkou, výborné jídlo, každý den jiný jídelníček, příjemná obsluha, bowling, blízko historického centra Kadaně. Pokoje nad restaurací, po 22 hod. je však klid.
Rat239 08.2018

Hezký víkend Město Kadaň bylo nejen královské, ale je královsky krásné. Je vidět, že vedení města dokázalo citlivě spojit krásu minulosti se současností. I penzion Mova k tomu přispívá. Upravené prostředí, všude čisto, velmi ochotný personál ( o tom jsem se přesvědčila, když jsem kvůli onemocnění měnila termín pobytu), dobré jídlo, prostě pohoda. K ní přispěla i bowlingová dráha uvnitř penzionu, hned vedle restaurace. Jsem ráda, že jsem poznala další "kus" naší země a zas se přesvědčila, jak je u nás hezky. A hezké bylo i ubytování v penzionu Mova.
hanyzka2019 10.2017

Dobré ubytování, průměrná restaurace Ubytování luxusní, pohodlné, čisté (velký apartmán přes Slevomat). Restaurace slabší - jídlo dobré a velká porce, ale po celý den se kouří, na hlavní jídlo jsme čekali hodinu, obsluha to má asi na háku
Pavel T 10.2016

Dostupnost a rezervace

Stravování

Restaurace se nachází 5 minut od historického centra královského města Kadaně. 
Celý její prostor se dělí na kuřáckou a nekuřáckou část, a zároveň je plně klimatizován.
Od pondělí do pátku v čase 10:30 - 14:00 si můžete vybrat z rozmanité nabídky hotových jídel. V této době je celá restaurace nekuřácká. Možnost posezení na venkovní terase.
Dále máte k dispozici připojení na bezdrátovou síť Wi-fi.

Můžete si zahrát bowling na čtyřech profesionálních bowlingových drahách. Pro menší návštěvníky jsou dráhy vybaveny speciálními mantinely, kdy bowlingová koule nespadne do žlábku.