Filtry

Hotel Jaškovská krčma

Hotel Na poptávku
Horní Těrlicko 242, 73542 Těrlicko Ukázat na mapě
?

Moderně vybavený hotel s výhledem na pláž a přehradu je výjimečný svým klidem a přívětivostí. Nabízí 12 dvoulůžkových pokojů, z toho 6 s balkónem se zahradním nábytkem, 4 jednolůžkové pokoje, bezbariérový pro 2-3 osoby a dva dvoupokojové apartmány. Celková kapacita hotelu s přistýlkami je 63 lůžek. Celý areál zajišťuje návštěvníkům a hostům komplexní služby, v případě zájmu individuální službu připravenou „na klíč“ náročným zákazníkům. Součástí hotelu je vlastní parkoviště.


Okolí

Hotel Jaškovská krčma přináší svým návštěvníkům příjemné prostředí s možností výletů do Moravskoslezských Beskyd, případně do blízkého Polska. Pro milovníky cykloturistiky vede okolím přehrady a Beskyd velké množství cyklostezek. Golfisté jistě ocení jen 9 km vzdálené golfové hřiště v Ropici. Pro všechny je zajímavá bezprostřední blízkost měst Havířov, Karviná, Ostrava, Frýdek Místek, Český Těšín, Orlová. Těrlická přehrada nabízí široké možnosti vodních sportů a relaxace. V blízkosti nádrže se nacházejí veřejné pláže, loděnice s půjčovnami loděk a sportovních potřeb. Největší atrakcí se stal vlek pro vodní lyžování, který je jediným zařízením svého druhu na Moravě a ve Slezsku. Kromě klubu vodního lyžování provozují na přehradě svou činnost dálkoví plavci, dva oddíly jachtařů a mezinárodně úspěšný klub sportovního potápění. Rozšířeno je zde rovněž rybaření.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Cateringové služby Informační služba Internetový koutek Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 5 km Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Taxi Terasa TV Úschovna zavazadel Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Beachvolejbalový kurt 0.2 km Billiard 5 km Bowling 2 km Golf 13 km Horolezectví 9 km Lyžařský vlek 30 km Půjčovna sportovního vybavení Stolní tenis Střelnice Tělocvična/sportovní hala 5 km Tenisový kurt - venkovní Tenisový kurt - vnitřní 1.5 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.5 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 5 km Divadlo 5 km Houbaření Jízda na koni Kino 5 km Rybolov Turistické trasy v okolí Pivnice Restaurace Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Vinárna Zahrádka Bazén - venkovní 8 km Bazén - vnitřní 7 km Fitness 5 km Sauna 1.2 km Wellness/lázně 1.2 km

Pokoje

Každý pokoj je vybaven: Wi-Fi internet na pokojích, barevný televizor, elektronický zámek u vstupních dveří, SAT, telefon, WC, koupelna, v pravém křídle budovy balkony s letním zahradním nábytkem a výhledem na přehradu.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Stylová středověká krčma se středověkou legendou a vyhlášenou kuchyní. Restaurační část nabízí nevšední gastronomický zážitek spojený s příjemným posezením ve středověké krčmě, rozčleněné na 7 samostatných místností a salónků. Vstupní aula - 7 míst Sál „Veselá chasa“ – vhodný pro běžný restaurační provoz nebo k pronajmutí pro soukromé oslavy, svatby, pitky a veselí s kapacitou 35 hostů. Sál „Rytíři krále“ – nejluxusnější salónek, jako stvořený pro vrcholná jednání managementů firem, obchodní schůzky nebo rytířská setkání na nejvyšší úrovni. Oválný stůl s 12 koženými židlemi. Sál „Hladoví zbrojnoši“ – menší útulný sál s kapacitou 16 zbrojnošů, vhodný pro vychutnání libých pokrmů mistra kuchaře. Nekuřáčká jídelna. Výčep „Pivníci a lapkové“ – vhodné místo pro ty, kteří chtějí okem sledovat zda hostinský nedolévá vodu do vína či piva s kapacitou 16 hostů. „Ohnivá terasa“ – místo pro romantickou večeři a útočiště žíznivých pocestných nebo návštěvníků pláže, místo s dokonalým výhledem na vodní hladinu s kapacitou až 80 žíznivých a hladových krků. Velký sál v prvním patře nazvaný „Hraběcí sněm“ – nejrozsáhlejší sál, vhodný jak pro pracovní příležitosti, tak pro soukromé oslavy s kapacitou 65 lidí. „Mönnichova rozhledna“ – určitě nejkrásnější výhled. Skutečně skvostný doplněk k sálu „Hraběcí sněm“, jako separátní občerstvovací místnost pro bankety a švédské stoly. S kapacitou 20 ti míst. Otevírací doba restaurace: Pondělí - čtvrtek 11.00 - 22.00 Pátek - sobota 11.00 - 23.00 Neděle 11.00 - 22.00 Soukromé akce individuálně

Extra

Prichystali jsme pro Vás nabídku nových pokrmů ve stálém jídelním lístku, ale také každých 7 dní sestavíme aktuální nabídku sezónních a Vámi žádaných pokrmů, které připravují špičkoví kuchaři v moderně vybavené kuchyni. Příjemná obsluha Vám poradí při snoubení lahodného jídla s výběrem značkového vína, anebo načepuje osvěžující regionální pivo - alko i nealko.