Filtry

APARTMÁNY ČESKÝ RÁJ S PRIVÁTNÍM WELLNESS A BIOKOLNOU

Apartmán Na poptávku
Hrádka 36, 51251 Lomnice nad Popelkou Ukázat na mapě
?
Apartmánový dům se nachází v nadmořské výšce 643 m v bezprostřední blízkosti srdce Českého Ráje a jeho nejznámějších dominant.Tato lokalita je zároveň ideálním výchozím místem do sousedících Krkonoš.Apartmánový dům se skládá ze 2 samostatných apatmánových jednotek.Každá z nich disponuje kompletně vybaveným kuchynským koutem(lednice,mikrovlná trouba,kávovar,myčka),pohodlným rozkládací 2 lůžkem,TV se satelitem, ložnicí s manželskou postelí,sociálním zařízením,WIFI připojení zdarma.Kapacita každého aparmánu je max 5 osob.(2+3,4+1).

K odpočinku a relaxaci slouží upravené terasy okolo domu.

Velmi vhodné pro náročné klienty.Majitel hovoří a služby jsou poskytovány v jazyce anglickém,německém a španělském.


Okolí

Apartmány Český Ráj se nacházejí v atraktivní oblasti krásné přírody naproti dominantní hoře Tábor (678 m n.m.) s panoramatickým výhledem do Českého ráje,Podkrkonoší a Krkonoš.
V bezprostřední blízkosti osady Hrádky u Lomnice nad Popelkou lze využít cyklistické a turistické trasy,tenisový kurt,pro milovníky golfu je zde připravena 3 jamková akademie spolu s nově vznikajícím 9 jamkovým hřištěm.
Mezi oblíbená turistická místa v letních měsících patří nedaleký
přírodní areál Obora s koupalištěm a loveckým zámečkem,Smetanova vyhlídka,nebo lyžařský areál v Popelkách s volně přístupným vyhlídkovým ochozem na skokanském můstku K – 70.

V zimních měsících tato oblast disponuje upravenou lyžařskou magistrálou( 200 m pod domem. )a malým lyžařským vlekem vhodným pro rodiny s dětmi pod horou Tábor. Tato oblast je ideálním výchozím bodem do srdce Českého Ráje a krkonošských lyžařských středisek. Prachovské skály 5 km,Jinoloce 4 km,Trosky 10 km, Benecko 30 km,Vítkovice v Krkonoších 40km, Mnoho sportovních a kulturních aktivit nabízí města Lomnice nad Popelkou(2 km),Jičín(10km) a Turnov(25 km).


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.01 km Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Postýlka Taxi TV Zahrada Beachvolejbalový kurt 1 km Golf 12 km Lyžařský vlek 3 km Půjčovna kol Squash/ricochet 2 km Tělocvična/sportovní hala 2 km Tenisový kurt - venkovní 2 km Tenisový kurt - vnitřní 17 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 1.5 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.01 km Divadlo 2 km Kino 2 km Turistické trasy v okolí Vyhlídkové lety Cukrárna 1 km Pivnice 0.3 km Pizzerie 1 km Restaurace 1 km Zahrádka Bazén - venkovní 1 km Bazén - vnitřní 120 km Fitness 2 km Masáže Sauna Wellness/lázně

Pokoje

Apartmán č.1(přízemí):
obývací místnost s vybaveným kuchynským koutem(lednice,mikrovlná trouba,kávovar,myčka),rozkládací 2 lůžkový gauč,TV se satelitem, ložnice s manželskou postelí,rozkládací gauč pro 1 osobu,sociálním zařízením,WIFI internet,samostatná terasa se zahradním nábytkem.Maximální obsazenost apartmánu 2+3.Celková výměra 55 m2.

Apartmán č.2(1 patro):
obývací místnost s vybaveným kuchynským koutem(lednice,mikrovlná trouba,kávovar,myčka),manželským dvoulůžkem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu,TV se satelitem, ložnice s manželskou postelí,sociálním zařízením,WIFI internet,Maximální obsazenost apartmánu 4+1.Celková výměra 55 m2.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Jak se k nám dostat?

osobní automobil,bus a vlak do Lomnice nad Popelkou