Filtry

Hostel a ubytovna Libeň

Hostel Okamžitá rezervace
U Meteoru 29/37, 18000 Praha Ukázat na mapě
2,0

Ubytovna má 31 pokojů s kapacitou 89 lůžek – v tomto rozložení: 1 pětilůžkový, 6 čtyřlůžkových 12 třílůžkových a 12 dvoulůžkových. Každý pokoj je vybaven umyvadlem s teplou i studenou vodou, televizí + viz foto. Na pokoji je možnost připojení k Wi-Fi síti – internet ZDARMA. Na každém patře je společné sociální zařízení pro pokoje, rozdělené vždy pro muže a ženy. Ubytovna disponuje společnou kuchyňkou, která je vybavena lednicí, sporákem, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí, kde mají hosté možnost přípravy vlastního stravování. Recepce je k dispozici 24hodin denně. Ubytovna má výhodnou polohu v klidné části Libně a blízkosti stanice metra B Palmovka. Spojení od metra Palmovka tramvají č. 3,10 a noční 53 do zastávky Stejskalova. V blízkosti se nachází O2 Arena a nákupní centrum Harfa.


Okolí

Ve vedlejší budově je restaurace, kde je možnost celodenního stravování. Vzdálenost od centra je cca 15 minut MHD. Poloha objektu umožňuje různé sportovní vyžití, např. nohejbal, volejbal a zejména cykloturistiku. K výletům je možno využít Thomayerovy sady, po pravém břehu Vltavy dojít až do zoologické zahrady a dále po navigaci až k přívozu do Roztok u Prahy. Ze ZOO se přes lávku dostanete do Stromovky. Ze Stromovky je pak dále možnost dojít přes Letenské sady až na Pražský hrad.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Informační služba Obchodní centrum 2 km Recepce Taxi TV Zdravotní středisko 0.35 km Aerobik 1 km Bowling 2 km Golf 1.5 km Minigolf 2 km Squash/ricochet 2 km Stolní tenis 0.7 km Tenisový kurt - venkovní 0.02 km Tenisový kurt - vnitřní 2 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.7 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.05 km Divadlo 0.7 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 2 km Letiště 19 km Park 0.05 km Tramvajová zastávka 0.35 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2.5 km Bar 0.9 km Cukrárna 0.6 km Kavárna 0.7 km Pivnice 0.85 km Pizzerie 0.9 km Restaurace 0.01 km Snack bar 0.6 km Vinárna 0.85 km Zahrádka Bazén - venkovní 2.5 km Bazén - vnitřní 2 km Fitness 0.7 km Jóga 0.7 km Kadeřnictví/salón krásy 0.35 km Koupele 2 km Masáže 0.75 km Perličková vana 0.7 km Sauna 0.7 km Solárium 0.7 km Wellness/lázně 2 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Jednou stačilo Hostel jsme využili na přespání jednu noc po koncertu v O2 Areně. Je to odsud docela blízko. Znovu bych však hostel nezabookovala. Starý nehezký prostor. Koupelny a WC ve špatném stavu. Celkově atmosféra místa nebyla dobrá. Necítili jsme se tady dobře. Nečekali jsme luxus, ale co je moc... Sprchy jsou odděleny pouze závěsem. Toaletní papír si musíte koupit na recepci a pak si jej brát s sebou cestou na WC. Slíbili ručníky na pokoji a ty tam nebyly. Pokoje mají zastaralé vybavení. To, že tady byla Wi-Fi a nefungovala byla kapka v moři. Hotel je nafocen celkem obstojně, naživo vypadá mnohem hůře.
P_e_t_ 10.2019

Nejhorší věc, kterou si dokážete představit! Fotografie nemají nic společného s realitou: špinavá, strašidelná, strašná. Jsem 30 let člověk, ale já jsem se chystal plakat, když jsem se zkontroloval - v pokoji byl nepořádek, plný vlasů s poškozeným nábytkem. Odmítli moje žádost o zrušení rezervace a účtovali mi celkovou částku 140 EUR. Musel jsem tam utéct a zaplatit dalších 150 EUR za 3 * hotel, který nevypadá jako stáj. Jeden den mé dovolené byl zničen.
Максим С 01.2018

Mohlo by být lépe Velmi levné, ale mohly by být o něco lepší. V pokoji byl čistý, ale standard byl nízký. Toalety jsou k dispozici pro všechny, stejně jako velmi nízký standard. Pouze dobré, pokud chcete ušetřit peníze a pouze tam spát
Michał M 09.2017

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.