Filtry

Ubytování Horal Trutnov

Hostel Na poptávku
Skřivánčí 844, 54101 Trutnov Ukázat na mapě

Nově zrekonstruované ubytovací zařízení Horal Trutnov se nachází nedaleko centra, je obklopeno lesoparkem a tvoří ho dvě samostatné budovy.

Venkovní posezení - terasa + gril, nekuřácké prostředí, možnost zajištění dovozu stravy. Parkování je v areálu včetně dodávek a autobusů. K dispozici je vlastní mikrobus a dodávka ke stěhování (doprava nad 5 osob a stěhování do 5km zdarma ).

Možnost dlouhodobého pronájmu ubytovny jedné firmě.  


Okolí

Nákupní centrum Tesco 2 min., nákupní centrum Albert 5 min.,benzinová pumpa a autoservis 200 m, nedaleké hory Krkonoše s nejvyšší horou Sněžkou jsou cca 15 KM.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Hotelový transport Pokojová služba Praní prádla TV Zahrada Lyžařský vlek 7 km Konferenční/společenská místnost Kuchyň Recepce Terasa TV místnost Úschovna zavazadel Venkovní gril Horolezectví 15 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 12.5 km Autobusová zastávka 0.55 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Kino 2.1 km Letiště 76.7 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.9 km Bar 0.49 km Cukrárna 1.6 km Kavárna 1.6 km Pizzerie 0.93 km Restaurace 0.1 km Vinárna 17.9 km Bazén - venkovní 2.3 km Bazén - vnitřní 3.5 km Fitness 3.5 km Masáže 1.6 km Sauna 3.5 km Solárium 3.5 km

Pokoje

V budově B1 je 8 apartmánů 2+KK a 16 apartmánů 1+KK. Všechny mají samostatný balkón, WC, sprchový kout, vybavenou kuchyňku s lednicí. Celková kapacita je 64 lůžek. K dispozici je prádelna, společenská místnost s TV a PC,WI-FI, uzamykatelné místnosti k uskladnění lýží, kol apod. Dále je k dispozici školící místnost - učebna.

V budově B2 je recepce se stálou službou, 28 pokojů 2-3 lůžkových. Celková kapacita je 84 lůžek. Na každém patře je pánské a dámské sociální zařízení a pánské a dámské sprchy. Dále je k dispozici vybavená kuchyň s lednicemi, lednice jsou též na každém patře, společenská místnost s TV, WI-FI zdarma, prádelna se sušárnou, prostory pro uskladnění lyží, kol apod.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Jak se k nám dostat?

Zastávka MHD je 2 min. , autobusové nádraží 9 min., vlakové nádraží 10 min.