Filtry

Garni Hotel Svitavy

Hotel Na poptávku
Riegrova 7, 56802 Svitavy Ukázat na mapě
?

Garni Hotel Svitavy nabízí svým návštěvníkům ubytování nadstandartní úrovně. Návštěvníci hotelu si mohou vybrat z několika druhů ubytování. Všechny pokoje hotelu mají toaletu a koupelnu.

Dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením.
Apartmán s vlastním sociálním zařízením.
Rodiny s dětmi mohou využít dvoupokojového apartmánu s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením.
K dispozici je také dvoulůžkový pokoj pro tělesně postižené.


Okolí

Město Svitavy nabízí svým návštěvníkům mnoho možností k trávení volného času. Návštěvníci mohou také využít svůj čas k poznávání města a jeho zajímavostí či pamětihodností.
 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Klimatizace Konferenční/společenská místnost Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Praní prádla TV místnost Zdravotní středisko 1 km Beachvolejbalový kurt 0.02 km Billiard Bowling 0.2 km Golfový trenažér 12 km Minigolf 0.02 km Squash/ricochet 0.2 km Tělocvična/sportovní hala 0.2 km Tenisový kurt - venkovní 1.4 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.8 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.05 km Diskotéka 0.5 km Divadlo 0.5 km Kino 1.1 km Park 0.6 km Vlaková zastávka 0.9 km Bar Kavárna 0.6 km Pizzerie 0.3 km Restaurace 0.6 km Bazén - venkovní 0.02 km Bazén - vnitřní 0.02 km

Pokoje

Všechny naše pokoje jsou vybaveny kvalitním nábytkem z masivu, své věci můžete uložit do vestavěných skříní. Celý interier Garni Hotelu je vybaven kvalitním kobercem. Naši návštěvníci mohou při svém odpočinku využít LCD televizi, která patří mezi vybavení všech pokojů. Okna všech pokojů lze zakrýt dálkově ovládanými venkovními žaluziemi. Každý pokoj má vlastní koupelnu s toaletou, umyvadlem, zrcadlem a sprchovým koutem. V apartmánu naleznete koupelnu s vanou a minibar. Vchod do všech pokojů je řešen čipovou kartou. 
Všechny pokoje našeho hotelu jsou vybaveny kvalitními LCD televizemi s širokou nabídkou programů v českém jazyce, ale také v angličtině a němčině. Hosté ubytovaní v našem hotelu mohou také využítbezdrátového Wifi připojení k internetu. 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Události

Chcete své partnerce nebo svému partnerovi připravit překvapení? Užijte si spolu romantický víkend pro dva na samém rozhraní Moravy a Východních Čech. 

Vážení snoubenci, prožijte Váš nejkrásnější den s námi! Postaráme se o to, aby se stal nezapomenutelným a nevšedním zážitkem. Zařídíme pro Vás cateringovou firmu, která se o Vás královsky postará. Pod naší střechou zažijete svatební den jak má být a pro vaši svatební noc připravíme pokoj vašich snů. Prostorný apartmán je ideální pro přípravy nevěsty i ženicha, součástí apartmánu je prostorná koupelna s toaletou i křesla a konferenční stolek.