Filtry

Hostel Sun-Milánská

Hostel Okamžitá rezervace
Milánská 471/A, 10900 Praha Ukázat na mapě
?

Hostel Sun - Milánská má přístup k hostelu ze stanic metra Háje a Skalka, a autobusů MHD kompletně bezbarierový.

Výhled ze všech oken pokojů a studií je do zahrady.

Přízemí hostelu je kompletně bezbariérové s pohodlným přístupem z parkoviště aut před budovou až do pokojů a koupelen.

Ubytování v přízemí hostelu poskytujeme v jedno a dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením společným vždy pouze pro dva pokoje. Vybavení pokojů hostelu: chladnička, mikrovlnná trouba, základní kuchyňské a jídelní vybavení, možnost využít společnou kuchyňku.

Dále ve dvou a čtyř lůžkových studiích, která se skládají z předsíně, koupelny s WC a pokoje s kuchyňským koutem. Vybavení studií : chladnička, kuchyňský kout, kuchyňské a jídelní vybavení, indukční vařič, internet.

1.patro má obdobnou skladbu pokojů a studií, k dispozici je i společná kuchyňka pro pokoje, které nedisponují kuchyňským koutem. Nově zrekonstruovaná dvě hotelová studia, která jsou moderně vybavena včetně kuchyňských koutů, splňují hotelové ubytování vyšší kategorie.

Naši hosté můžou využít i hotelovou dopravu dle dohody.

Kapacita hostelu 23 pokojů vč.studií celkem 39 lůžek.


Okolí

V okolí Hostelu Milánská najdete restaurace, obchůdky, diskotéku, hernu, prodejnu Albert, Billa, diskont Plus, Komerční banku, Českou spořitelnu, poštu, zdravotnické zařízení, policii, moderní sportoviště které sousedí s hostelem je umístěné v hezkém prostředí přírody a u vstupu do lesoparku a k Hostivařské přehradě, kde je možnost v létě koupání, v zimě bruslení. Pár minut jízdy autem se nachází Aquapark Čestlice, zámek a zámecký park s botanickou zahradou Průhonice, nákupní centrum Čestlice, dvě multikina, jedno na Jižním Městě 5 minut jízdy autem, druhé v Hostivaři se stejnou dobou dojezdu autem.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0.02 km Nekuřácké prostředí Hotelový transport Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 0.3 km Pokojová služba Praní prádla Recepce TV Zdravotní středisko 0.5 km Beachvolejbalový kurt 0.3 km Bowling 6 km Golf 2 km Golfový trenažér 2 km Minigolf 0.3 km Tenisový kurt - venkovní 0.3 km Tenisový kurt - vnitřní 0.3 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.1 km Dětské hřiště 0.3 km Diskotéka 1.5 km Divadlo 5 km Kino 3 km Rybolov Bar 0.5 km Cukrárna 0.2 km Kavárna 0.3 km Pivnice 0.2 km Pizzerie 0.5 km Restaurace 0.3 km Vinárna 0.5 km Zahrádka 0.3 km Bazén - venkovní 6 km Bazén - vnitřní 3 km Fitness 6 km Masáže 6 km Sauna 6 km Solárium 6 km Wellness/lázně 6 km Bezbariérový přístup Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Squash/ricochet 3 km Aquapark 6 km Cyklotrasy v okolí Jízda na koni Kasíno 0.3 km Park 0.3 km Přírodní koupání 0.5 km Turistické trasy v okolí Snídaně Pantofle Vlaková zastávka 1.7 km

Pokoje

Všechny pokoje a hotelová studia v přízemí hostelu a tři hotelová studia v 1.patře jsou vybaveny chladničkou, indukčním vařičem, pro rekreační pobyty kompletním kuchyňským a jídelním nádobím (příbory apod. na zálohu), Skladba hotelového studia, předsíň, koupelna s WC, pokoj s kuchyňským koutem. Hotelové studio č. 203 je typu ubytovna s vlastním sociálním zařízením. Ostatní pokoje v 1. patře mají společnou kuchyňku s chladničkou, základní kuchyňské a jídelní nádobí má každý pokoj nebo hotelové studio své, příbory a podobné je možno zapůjčit proti záloze 100,- Kč. Připojení k wifi internetu je v celé budově k dispozici zdarma. Nabízíme možnost hotelové dopravy po Praze včeně dopravy na letiště, ale je nutno ji předem dohodnout v kanceláři hostelu.  Praní prádla do 4,5kg suché váhy 120,- Kč, při dlouhodobém pobytu 50,00 Kč bez žehlení, nad 4,5 kg suché váhy 200,- Kč, včetně žehlení

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

V recepci hostelu je možno si doobjednat snídaně, které se podávají v předem dohodnutém čase v salonku hostelu. Snídaně jsou sestavovány pouze z čerstvých surovin a objednávají se při příjezdu . Cena 1 snídaně od 50,00 Kč do 130,00 Kč, dle druhu snídaně. Z hostelu lze objednat pizzu a jiná jídla z blízké pizzerie, která jsou dovezena až do hostelu apd. .

Extra

Možnost návštěvy Aquaparku Průhonice - 5 minut jízdy autem, zámku a botanické zahrady Průhonice - 10 minut jízdy autem, golfové hřiště 5 minut, tenisové kurty, v zimě tenisová hala ,v létě možnost koupání v Hostivařské přehradě, v zimě bruslení - pokud mrzne,centrum historické části Prahy 30 minut. Bezbarierové ubytování. V blízkosti velké nákupní centrum Čestlice.

V blízkosti pošta, bankomaty, prodejna Albert, restaurace, vinárny, pizzerie .....

Jak se k nám dostat?

Z centra Prahy se do hostelu Milánská dostanete během půl hodiny. Při pohledu na mapu Prahy se vám může zdát, že jsme daleko od centra města, ale opak je pravdou. V dnešní době je dopravní dostupnost našeho hostelu v mnoha případech lepší než z mnoha hostelů a hotelů prakticky blíže centra Prahy, ale ve skutečnosti se špatnou dopravní obslužností, špatnými možnostmi parkování aut v Praze apd..

Ti z Vás, kteří cestují do Prahy vlakem apd., vydejte se metrem do stanice Háje nebo Skalka, kde přestoupíte na bus č. 125. Cílové stanice MHD kde vystoupíte, jsou vzdáleny od budovy hostelu 150 m, můžete vystoupit ve stanici Nové Petrovice nebo Livornská - obě stanice jsou od našeho hostelu ve stejné vzdálenosti.

Pozor ! Při dopravě od metra autobusem č. 125 nebo ze stanice Háje i busem č. 240 do stanice Livornská, zde staví autobus pouze na znamení (tlačítko je u každých dveří). Informace najdete i na webu Dopravního podniku Praha www.dpp.cz

V případě, že k nám jedete autem, vlastníte GPS navigaci, nespoléhejte, že navigace vyhledá spolehlivě konec trasy. Dle našich zkušeností, ne všechny navigace dovedou naše klienty spolehlivě k nám a stává se, že řidiče navedou o 500 m dál od našeho hostelu. Trasu zkontrolujte před jízdou v mapách Google.com nebo Seznam.cz , informace včetně videa o trase najdete i na našich webových stránkách . V případě nejasností, vám rádi na vaše dotazy ohledně trasy odpovíme.

Pokud budete cestovat po Praze MHD po půlnoci, využijte noční linku MHD č. 911. Tato noční linka vás dopraví ze stanic Dlouhá třída, Nám. Republiky, Masarykovo nádraží, Hl. Nádraží, Muzeum, I.P.Pavlova do půlhodiny k nám do hostelu. Tato noční doprava jezdí každých 30 minut, na Silvestra každých 15 minut, více informací získáte v kanceláři hostelu.

Máte zájem o naší hotelovou dopravu?

Objednejte si dopravu dodatečně E-mailovou zprávou nebo telefonem na tel. čísle +420 608364365. Náše vozidlo Mercedes - Benz je k dispozici našim hostům, nejedná se o taxi službu. Cena naší dopravy cca 250,00 Kč z centra do hostelu, ale i z hostelu do centra. Dopravu si lze objednávat i během pobytu.