Filtry

Hotel Katerain

Hotel Na poptávku
Ratibořská 37, 74705 Opava Ukázat na mapě

Hotel Katerain nabízí ubytování, restauraci, welness, firemní školení, obchodní schůzky, nejrůznější oslavy a večírky, teambuildingové i relaxační pobyty.

Při pobytu v našem hotelu můžete během pobytu využít hotelové wellness centrum, zabezpečené soukromé parkoviště s kamerovým dohledem, plazmovou TV se satelitním příjmem, wi-fi připojení k internetu, telefon, fén, trezor na pokoji, zdarma dětskou postýlku na vyžádání a zdarma služby hotelové prádelny při pobytu delším než 1 noc.

Restaurace Katerain navíc nabízí možnost letního kina, sledování sportovních utkání na velkém plátně.


Okolí

Hotel Katerain se chází ve městě Opava, které nabízí spousty nejen turistických atrakcí, historické centrum města (Blücherův palác, Budova bývalého obchodního domu Breda, Dům umění – dominikánský klášter a pod.), obchodní střediska (Breda & Weinstein), městské koupaliště i lázně a sposty dalších aktrakcí nočních klůbů, kaváren...


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Dětský koutek Klimatizace Konferenční/společenská místnost Kuchyň Postýlka Praní prádla Recepce Terasa TV Vícejazyčný personál Výtah Zahrada Bowling 0.5 km Golf 2.6 km Minigolf 2.6 km Půjčovna kol 1.1 km Squash/ricochet 1.2 km Stolní tenis 1.2 km Tělocvična/sportovní hala 0.32 km Tenisový kurt - venkovní 3.4 km Tenisový kurt - vnitřní 3.4 km Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.42 km Diskotéka 1.1 km Divadlo 0.75 km Kasíno 0.85 km Kino 0.85 km Noční klub 1.2 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.9 km Bar Cukrárna 0.8 km Kavárna 0.07 km Pivnice 0.35 km Pizzerie 0.33 km Restaurace Snídaně Vinárna 0 km Bazén - venkovní 2.6 km Bazén - vnitřní 0.32 km Fitness 0.43 km Parní sauna Sauna Wellness/lázně Župan

Pokoje

JEDNOLŮŽKOVÉ POKOJE

Máme připravených 13 komfortních, stylově vybavených jednolůžkových pokojů. V každém z nich najdete dobře zásobený minibar, trezor a plazmovou televizi se satelitním příjmem. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení v každém pokoji.

Nadstandardní pokoje

Pro náročné klienty máme 11 nadstandardní jednolůžkových pokojů s vysoce kvalitní prostornou matrací šířky 140 cm, pro co nejpohodlnější spánek. Navíc kromě standardního vybavení pokoje se můžete těšit na nealko welcome drink, klimatizaci a župan i papuče, abyste se u nás cítili jako doma.

 DVOULŮŽKOVÉ POKOJE

Našim hotelovým hostům je k dispozici 21 plně vybavených, stylových dvoulůžkových pokojů. V každém pokoji najdete dobře zásobený minibar, trezor a plazmovou televizi se satelitním příjmem. Postele jsou, pro co nejpohodlnější spaní, vybavené vysoce kvalitními matracemi. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení v každém pokoji.

Nadstandardní pokoje

Pro náročnější klientelu jsou v naší nabídce 2 prostorné nadstandardní pokoje. Součástí nadstandardního vybavení je klimatizace, nealko welcome drink, župan a papuče, abyste se u nás cítili jako doma.

Abychom dokázali vyhovět všem našim klientům máme v nabídce připravený jeden zcela bezbariérový pokoj a výtah pro pohodlný přístup do všech částí hotelu.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Kvalitní zázemí moderní kuchyně, široké nabídky nápujů a profesionální personál přispěly k tomu, že za dobu svého provozu si restaurace Katharein již vydobyla v Opavě výborné renomé.

Zaručeně si vyberete z naší nabídky české kuchyně, doplněné o zahraniční speciality. Během poledne je nabídka doplněna o výhodná denní menu.

Veškeré pokrmy připravujeme z těch nejkvalitnějších surovin pro dosažení co nejlepších chuťových zážitků.

O kulinářský požitek z dobrého jídla se stará tým zkušených kuchařů.

Jak se k nám dostat?

Hotel Katerain se chází ve městě Opava nedaleko krajského města Ostrava vzdáleného 32 km.

Nabizí autobusové i vlakové spojení.