Filtry

Hotel Farma Vysoká

Hotel Okamžitá rezervace
Vysoká 9, 46331 Chrastava Ukázat na mapě
3,6

Koňská farma Vysoká se nachází v malebné podhorské oblasti města Chrastavy, asi 10 km od Liberce, směrem na Děčín. Svou unikátní polohou je právem nazývána “Nebeskou pastvinou“. Nejen pro koňáky je zde k dispozici hotel, restaurace či ustájení. Vedle pohoštění a ubytování můžete hotel a farmu využít pro firemní večírky, oslavy narozenin, svatební hostiny, firemní akce, sportovní soustředění či školení.


Okolí

Farma Vysoká se nachází v malebné podhorské oblasti osady Vysoká, spadající pod město Chrastava, asi 10 km od Liberce, směrem na Děčín. Cesta do Liberce autem trvá cca 12 min. Vysoká je svou unikátní polohou právem nazývána “Nebeskou pastvinou“. Z jejích luk se nám jako na dlani otvírá rozhled na tři různá pohoří, Ještědské, Lužické a Jizerské, uzavírající horizont smrkovými lesy ze severní strany. K farmě vede cyklostezka a turistická stezka. Její pastviny jsou ekologicky obhospodařovány. Polsko je pouhé 4km vzdálené a nekonečně otevírající se obzory poskytují výhled na všechna tři pohoří i státy najednou (Česko, Polsko, Německo).


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Dětský koutek Informační služba Internetový koutek Kabelový internet Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 2.4 km Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Směnárna 1.7 km Taxi Terasa TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 12.7 km Beachvolejbalový kurt Billiard 11.3 km Bowling 2.8 km Golf 8.7 km Golfový trenažér 11.7 km Horolezectví 11.4 km Lyžařský vlek 13.2 km Minigolf 11.7 km Půjčovna kol 12 km Půjčovna lyží 13.2 km Půjčovna sportovního vybavení Squash/ricochet 11.4 km Střelnice 11.4 km Tělocvična/sportovní hala 13.4 km Tenisový kurt - venkovní 12.2 km Tenisový kurt - vnitřní 12.2 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 11.7 km Autobusová zastávka 1.9 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 1.9 km Divadlo 11.2 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 11.3 km Kino 2.1 km Letiště 121 km Přírodní koupání 14 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3.1 km Bar Cukrárna 2.5 km Kavárna 1.9 km Pizzerie 1.9 km Restaurace Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Zahrádka Bazén - vnitřní 11.3 km Fitness Kadeřnictví/salón krásy 2 km Koupele Masáže Parní sauna 11.3 km Perličková vana Sauna Wellness/lázně 2 km Catering - varianta A Catering - varianta B Recepce Stolní hry Bezpečnostní schránka Expresní check-in Expresní check-out Klimatizace Parkoviště pro autobusy a kamiony Pivnice Pantofle Solná jeskyně Župan Catering - varianta C

Pokoje

Masivní a dubový nábytek, nadstandardní rozměry pokojů s vlastním sociálním vybavením, pokojové internetové kabelové připojení rychlostí 6Mb, televize. Nekuřácká restaurace s krbem a barem, letní terasa, dětský koutek, internetový koutek, školící místnost, taneční sál v horním patře pro oslavy - s barem, krbem, wifi připojením a kompletní zvukovou aparaturou pro amatérské večírky, dětské pískové hřiště, půjčovna kol.

Recenze

Oběd Jídlo bylo v pořádku, pro rodiny s dětmi je toto velmi vhodný podnik Jediné vytknutí mám ke koberci v dětském koutku, smrdí močí. Restaurace má denní menu a případné akce, např: valentýnské menu. Děkuji
Tobiáš R 02.2020

Vylet spojeny s obedem Hezke a ciste misto, idealne pro svatby, oslavy, jednani. Kdo ma rad kone, maji jizdarnu, lze domluvit jizdu. Jizdarna je kryta. Poradaji i vlastni country festivalek. Okoli tiche. Provozuji i vlastni hotylek.
Kostolnik Jan CZ 05.2019

Svatba V tomto hotelu jsem měla svatbu. Velmi příjemné místo na strávení i celého víkendu. Jídlo je velmi dobré. Personál je velmi přátelský a usměvavý. V areálu se dá i jezdit na koních. Velmi dobré místo na konání společenských akcí. Ceny jsou velmi příjemné. Trochu mě překvapila pečlivost pokojskych. Tedy že příliš pečlivé nejsou. Na pokoji i v koupelně byly pavučiny. Druhý den po první noci nám byla pokojská pokoj uklidit ovšem okvětní lístky které nám na svatební noc po pokoji poházely tam stále byly všelijak zastrčené. Ve sprchovém koutu zůstalo plno vlasů z toho jak jsem si večer před tím smyvala Svat. Účes a nebyl ani vyhozený koš a mě vlasy byly stále i všude po podlaze což svědčí o tom že koupelnu ani nevytřely. Byla jsem v hodně hotelech i o menší kvalitě a tohle jsem viděla
DanielaNovDres 09.2018

Snídaně a příroda Pokoj byl čistý, prostorný a s velkou koupelnou. Prostředí hotelu klidné a příjemné. Okolí - hezká příroda. Gastronomické výkony kuchařů neodpovídaly ceně jídel (tak "lepší" hospoda). Snídaně uváděny od 8:00 do 10:00. V 9:00 již nebylo nic na výběr... Při otázce, zda-li doplní nabídku, bylo odpovězeno: "Máte přijít dříve!". Více hostů si na snídaně velmi stěžovalo... Sortiment snídaní nebyl doplňován během snídaně a každý den stále stejný výběr (po týdnu nevíte, co jíst...). Obsluha v restauraci velmi příjemná. Pokud se ubytujete v době nějaké akce, tak je složité zaparkovat i pro hotelového hosta.
Verulininka 10.2016

Ms. Luvy Za tu cenu si vůbec nemohu stěžovat. Slečna, která nás ubytovávala byla velmi milá a dokonce nám vyhověla s dřívější snídani. Pokoje jsou velké, nicméně přepych nečekejte, ale jinak jsou čisté a vybavené potřebnými věcmi. Navíc v hotelu je spousta aktivit...jízda na koni, kola či masáže. Snídaně byly naprosto dostačující...sladké, slané. Akorát bych ocenila nějaké ovoce, bílý jogurt a žitné pečivo. Co musím vyzdvihnout...výborná míchaná vajíčka. 👌🏼 Navíc při snídani můžete koukat do jízdarny. Lokalita hotelu je taky skvělá...nedaleko Liberce.
Lucka K 10.2016

Dostupnost a rezervace

Události


Stravování

Zažijte ojedinělý zážitek při výhledu na parkurový výcvik přímo z restaurace do kryté haly z jedné strany stolu a na venkovní jízdárnu s pohledem na Ještěd, ze strany druhé. Více v sekci Restaurace.

Extra

Ubytování             Check in 14:00 - Check out 10:00.  Máte-li poslední den ještě jízdy na koni, bude-li to možné, lze po předběžné domluvě check out prodloužit.  Na pokoji je kabelové připojení, kabel zdarma zapůjčíme v restauraci či na recepci, připojíte se bez hesla. 

 

Polopenze             V ceně vašeho balíčku je snídaně formou švédského stolu podávaná mezi 8-10hod. v dolním patře restaurace.  Váš balíček obsahuje večeři o dvou chodech od 17.30 do 20hod.  Můžete také čerpat z široké nabídky našeho stále jídelníčku i denního menu, které je k dispozici v průběhu celého dne.

 

Jezdectví                Pokud váš zakoupený balíček obsahuje výcvikovou hodinu na koni, či v případě zájmu o její dokoupení, nás prosím kontaktujte nejpozději 4 -5 dní před příjezdem a to buď písemně paní cvičitelku Martinu Svobodovou na forejtek2@seznam.cz , nebo telefonicky mob. 777349751, která vám obratem nabídne možné termíny dle harmonogramu našich koní a instruktorů. Na sebe si prosím vezměte sportovní obuv a přiléhavé dlouhé kalhoty nebo tepláky.  Dostavte se do stájí k provozní kanceláři nejdéle 15 minut před zahájením hodiny.  Pokud dorazíte po zahájení, nelze do výcvikové hodiny již vstoupit.  Pečlivě pročtěte formulář osobní zodpovědnosti, vyplňte své jméno a podepište.  Máte-li zájem o přikoupení dalších výcvikových jízd, lze po domluvě s paní Svobodovou.  1 hodina se skládá ze 45 minut v sedle a 15 minut přípravy.  Hodiny jezdectví a agrohodiny jsou skupinové a jejich termín a čas podléhá harmonogramu našich koní a instruktorů, prosíme laskavě přizpůsobte jim svůj ostatní program.   V případě zájmu o individuální hodiny a termíny budeme postupovat dle aktuálního ceníku a harmonogramu již objednaných hodin.

 

Agrohodiny          Máte příležitost poznat a vyzkoušet si jaké je pečovat o koně, sedlat je, čistit, vodit, místovat, uzdit, atd. Instruktor vás provede stájemi, podá teoretickou instruktáž o chovatelství, péči a jezdectví a zodpoví jakékoliv otázky.  Máte-li zájem o agrohodinu, sdělte prosím cvičitelce p. Martině Svobodové elektronicky či telefonicky před nebo co nejdříve při příjezdu.  (Prosíme volejte v běžné pracovní hodiny mezi 8 až 19hod.)

 

Masáže                    Pokud váš balíček obsahuje masáže, budou probíhat přímo na vašem pokoji.  Pro objednání masáže prosím volejte paní masérku Kateřinu Vítovou tel. 603 180 268, také v nějakém rozumné časovém předstihu, např. pár dní před příjezdem nebo cca 2-3 dny před požadovaným termínem.

 

Wellness                Pokud váš balíček obsahuje vstup do našeho wellness, pro soukromé využití je též potřeba si při příjezdu rezervovat svůj ideální čas, pokud váš balíček obsahuje vstupenku do Babylonu či libereckého bazénu, vaši vstupenku od nás obdržíte přímo při příjezdu. Více informací o našem Spa a wellness, zábavním centru Babylon či libereckém bazénu najdete na www.farmavysoka.cz.

 

Stáje a Pastviny  Naše koně jsou během dne převážně na pastvinách.  Podél budovy se k nim dostanete a koně uvidíte.  Vstupovat přímo na pastviny je však přísně zakázáno!  Pastviny jsou pod proudem elektrického napětí, jenž může způsobit zranění.  Přístup do stájí a jejich prohlídka je možná během vyčleněných hodin otevřených pro veřejnost a to od 15-16hod.   Je možné si individuálně domluvit prohlídku stájí i v jiné hodiny, po předběžné domluvě.