Filtry

Hotel Pratol

Hotel Okamžitá rezervace
Černokostelecká 422, 25101 Říčany Ukázat na mapě
Svým vybavením vyhovuje Hotel Pratol širokému spektru návštěvníků. Ti, kteří zde chtějí strávit rodinnou dovolenou, ocení kromě již zmiňované výhodné polohy účelně vybavené pokoje s vlastním příslušenstvím, příjemnou restauraci a rovněž bazén a saunu, které dokáží zpříjemnit pobyt i při nepříznivém počasí.

V hotelu je k dispozici WiFi připojení k internetu, na recepci je možné zapůjčení vysoušeče vlasů, rovněž je zde prodej suvenýrů, nápojů, cigaret a základních hygienických potřeb.

V době provozu restaurace je zajištěn room servis, recepce je k dispozici hostům nonstop.

Nejen pro hotelové hosty slouží hotelové lázeňské centrum s bazénem, vířivkou a saunou. Kvalita vody v bazénu o rozměrech 15 x 5 m a hloubkou 1,5 m dovoluje i koupání předškolních dětí.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Informační služba Konferenční/společenská místnost Praní prádla Průvodce Recepce Rezervace letenek Sekretářské služby Taxi TV Zajištění kulturních a sportovních akcí Houbaření Jízda na koni Restaurace Zahrádka Bazén - vnitřní 0 km Perličková vana 0 km Sauna 0 km

Pokoje

Hotel Pratol nabízí ubytování v 50 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha a WC), telefonem s přímou provolbou a TV + SAT.

Recenze

Špatná zkušenost Na recepci nepříjemná dáma zřejmě z Ukrajiny,která neumí pořádně česky a zkazila objednání pokojů po telefonu. Na místě jsme dostali sice jiné, ale dražší. Matrace jsou proležené a je takřka nemožné se na nich vyspat. Navíc skrz papírové zdi slyšíte každé slovo ze sousedního pokoje. Za jejich ceny jsou služby na velmi nízké úrovni. Nedoporučuji
Stanley 05.2020

Tak trošku zklamání V tomto hotelu jsem byla ubytována v rámci školení. Celkově je hotel velmi prostě zařízený. To by až tak nevadilo, kdyby v pokoji, kde jsem byla ubytována bylo teplo. Vzhledem k tomu, že jsme tam byli v lednu, tak teplota při příchodu byla cca 15 stupňů, do večera se nepatrně zvýšila.... Pokoj byl čistý, ale společné prostory už tak čisté nebyly... pavučiny atd.
Silhve 02.2016

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

Hotel PRATOL zve nejen hotelové hosty k posezení v útulné restauraci, která nabízí široký výběr jídel tradiční české a mezinárodní kuchyně. Kromě toho jsou zde formou bufetu servírovány snídaně.