Filtry

Park Spa Hotel Sirius

Hotel Okamžitá rezervace
Zahradní 3/407, 36001 Karlovy Vary Ukázat na mapě
5,0
V roce 2008 zrekonstruovaný Park Spa Hotel Sirius sídlí v historickém centru lázeňského města Karlovy Vary s léčebnými prameny a bohatou historií, jen pár minut od krásných kolonád. Hotel, který si zachoval svůj historický ráz, nabízí hostům z řad turistů či firemní klientely komfortní ubytování ve 23 elegantně zařízených pokojích kategorie Comfort plus, Comfort twin, Standard a 2 dvoupatrových pokojích Luxe a Family. Skvělé gastronomické zážitky poskytuje stylová restaurace. Hotel má vlastní balneo provoz, těšit se můžete i na různé druhy wellness programů. Parkování vozů je řidičům umožněno za poplatek u 5 minut chůzí vzdáleného Hotelu Thermal.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.5 km Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Informační služba Internetový koutek Obchodní centrum 1 km Pokojová služba Postýlka Recepce Směnárna 0.3 km Taxi TV Vícejazyčný personál Výtah Zdravotní středisko Billiard 0.8 km Bowling 1.1 km Golf 3.5 km Horolezectví 1.2 km Lyžařský vlek 25 km Půjčovna kol 0.5 km Squash/ricochet 1.2 km Tělocvična/sportovní hala 1.2 km Tenisový kurt - venkovní 1.2 km Tenisový kurt - vnitřní 1.2 km Aquapark 2.5 km Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 0.3 km Divadlo 1.2 km Kasíno 1.3 km Kino 0.5 km Letiště 5 km Noční klub 0.5 km Park 0.01 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.5 km Bar Internetová kavárna Kavárna Lobby bar Restaurace Snídaně Bazén - vnitřní 0.7 km Fitness 0.4 km Kadeřnictví/salón krásy 0.3 km Koupele Masáže Pantofle Perličková vana Sauna Wellness/lázně Župan Klimatizované veřejné prostory

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Úžasný ošetřující personál Jen chci být jasný. V tomto hotelu jsme nezůstali, ale léčili jsme se. Bylo to úžasné. Mirka, Hana a Yarka učinily naši zkušenost nezapomenutelnou. Jsou velmi dobře informovaní, profesionální a dělají vše s vysokou úrovní dokonalosti. Také máte pocit, že rozšiřují vaši rodinu.
finm13 08.2019

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.