Filtry

Hotel Horní Dvůr

Hotel Okamžitá rezervace
Horní dvůr 286, 59231 Nové Město na Moravě Ukázat na mapě
5,0
Hotel Horní dvůr se nachází v Novém Městě na Moravě, v krásné oblasti Žďárských vrchů. Náš hotel - dříve historický statek, má k dispozici osm dvoulůžkových pokojů a dva luxusní apartmány pro čtyři osoby.
Špičková restaurace, které vládne skvělý šéfkuchař, Vám poskytne dokonalý gurmánský zážitek. Poklidná atmosféra restaurace jenom podpoří chuť k jídlu.
Přijďte si také zregenerovat svou psychickou i fyzickou stránku a vyzkoušejte wellness.

Okolí

V okolí hotelu Horní Dvůr je plno turisticky zajímavých míst. Můžete se dotknout historie na hradě Pernštejn nebo se naopak vydejte na divoký západ do westernového městečka Šiklův Mlýn. Prohlídku si jistě zaslouží i Tři kříže, které jsou jen kousek od našeho hotelu. Na výběr je velké množství možností, stačí si jen vybrat.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Cateringové služby Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Taxi Zahrada Restaurace Zahrádka Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

Osm pokojů pro dvě osoby je rozděleno podle barvy. Ve třech pokojích je nábytek laděný do zelené barvy, v dalších třech do modra a v posledních dvou do červena. Vybavení pokojů je nadstandardní, samozřejmostí je kabelové připojení a internet. Každý pokoj má také svůj minibar. Špičkové materiály použité při rekonstrukci Vás ohromí především v koupelně. Pokud chcete něco víc, rezervujte si jeden ze dvou apartmánů.

Recenze

Firemní akce Firemní akce s ubytováním v Hotelu Horní dvůr se stala pro všechny zúčastněné (16 osob) zážitkem, na který budou dlouho vzpomínat. Vše díky pozornému personálu, výtečné kuchyni a krásnému prostředí. Tento podnik rozhodně doporučuji všem, kteří mají mlsné jazýčky.
Pavel M. 06.2020

posezení v Hotelu Horní Dvůr Hotel Horní Dvůr je v klidném prostředí dá se říct už téměř mimo město s pěknou příjezdovou cestou. V restauraci se podávají česká i mezinárodní jídla včetně teplých i studených nápojů. Hodně zdrojů zde mají vlastních. Při pobytu na Vysočině doporučuji tuto restauraci navštívit.
mahofi 02.2020

Páráda Už jsem tu podruhé na služební cestě a vždy fantastický kulinářský zážitek. Bezkonkurenční jídlo a ty snídaně. Ač pracovně, vždy se sem těším. Mohu jedině doporučit 😇. Klid kolem je také super 😊. A to pivínko 😇
Honza V 07.2019

Paráda u NMNM Super ubytování na “statku” s výdobytky moderní doby, citlivě architektonicky upravené, čistota. Krásné posezení na zahradě s rybníčky. V okolí klid a krásy Vysočiny. Restaurace je námětem na samostatnou knihu - vlastní maso, sýry, klobásy, slanina v neuvěřitelně chutných úpravách. Kuchař je ďábel (či anděl ?...). Určitě dporučujeme, vyli jsme zde poprvé a jistě ne naposledy.
MartinLtm 04.2019

Nečekané překvapení Hotel je v krásném prostředí nad městem. Ubytování je stylové, čisté. Co nás ale dostalo je milý personál a profesionální gastronomie. Nevybavuji si, jestli jsem někdy ochutnal tak vynikajíci české speciality. Kvalitní, převážně domácí suroviny, úžasná chuť a prezentace jídel je nezapomenutelným zážitkem. Kančí s šípkovou omáčkou, nadívaná kachna se zelím, noky s černené řepy s domácím sýrem jsou jen malou ukázkou dokonalé nabídky. Nikdy jsem neochutnal lepší kulajdu. Bohatý výběr vín a variace domácích piv. Děkujeme za vše s těšíme se na další návštěvu.
Svejk 02.2019

Velká spokojenost po všech stránkách Hotel jsme s manželem, dcerou (dva a půl roku) a naším psem navštívili na konci července a pobyli jsme pět dní. Hotel je na krásném místě - v pěší dostupnosti centra a přesto dostatečně daleko, aby si člověk připadal na samotě u lesa. Kolem hotelu vede naučná stezka, okolí je nádherné, klidné a velmi relaxující. Personál hotelu byl nadstandardně milý a vstřícný, stejně jako majitelé. Za hotelem se pasou kozy a krávy, kousek dál ovečky. Na mazlení mají koně, koťátka a obrovské líné prase. Naše dcerka byla v sedmém nebi. Já jsem zase byla v sedmém nebi z kuchyně. Snídaně s domácími sýry a šunkou a vynikající obědy i večeře. Takové carpaccio, jako jsem ochutnala tady, člověk jen tak nenajde. Je z vlastního masa, přejité mrazem, na slabé plátky, skvěle dochucené. K němu domácí
Jana S 07.2018

Dostupnost a rezervace

Stravování

Když kuchyni vládne špičkový šéfkuchař, můžete se spolehnout, že vaše chuťové buňky zajásají. Přijďte osobně vyzkoušet naši českou a italskou kuchyni. Ručíme za to, že to co dostanete na talíři Vám bude chutnat. Vynikající pokrmy můžete doplnit kvalitním vínem z vinařství Marcinčák nebo můžete vyzkoušejte zahraniční španělská vína.

Jak se k nám dostat?

Dopravní dostupnost je vynikající jak automobilem, tak veřejnou hromadnou dopravou.