Filtry

Suite OHRADA

Apartmán Na poptávku
Na Hvížďalce 10, 15500 Praha Ukázat na mapě
?

 

Suite OHRADA – Pokoje
V Suite Ohrada se nachází studio pro až 4 osoby a až pětilůžkový pokoj, obojí se nachází ve 2. patře rodinného domu s výhledem na Prahu. Pokoje jsou svou velikostí vhodné pro jednotlivce i skupiny.
Studio je rozděleno na jeden velký pokoj a koupelnu se sociálním zařízením a se sprchovým koutem, , bezdrátové wifi připojení, varná konvice, nádobí, ale je zde i televize se satelitním příjmem. Malá zvířata akceptována. Pětilůžkový pokoj má též vlastní sociální zařízení se vstupem přes malou společnou chodbičku.

Okolí

Nedaleko apartmánů se nachází cyklostezka a turistické trasy, které vedou k přírodnímu parku Prokopské údolí a Dalejské údolí, odkud se můžete vydat na Smíchov, kde se nachází letohrádek Portheimka.
Přes park Sacré Coer se pak dostanete ke kostelu sv. Gabriela, v jehož těsné blízkosti se nachází Letohrádek Kinských s muzeem Musaion, který je zaměřen na tradiční lidovou kulturu.
Asi 4 km od apartmánu pak stojí za vidění středověké městečko Řepora a v nedalekých Zubzanech Automuzeum Praga. 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.05 km Nekuřácké prostředí Obchodní centrum 0.7 km TV Zdravotní středisko 2 km Půjčovna kol 0.7 km Půjčovna sportovního vybavení 0.7 km Squash/ricochet 0.7 km Tělocvična/sportovní hala 0.7 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Tenisový kurt - vnitřní 0.5 km Autobusová zastávka 0.2 km Dětské hřiště 0.3 km Diskotéka 1 km Jízda na koni Kasíno 1 km Kino 3 km Letiště 16 km Bar 1 km Cukrárna 0.4 km Kavárna 0.6 km Lobby bar 0.6 km Pivnice 0.05 km Pizzerie 0.1 km Restaurace 0.05 km Zahrádka 0.05 km Bazén - venkovní 2 km Bazén - vnitřní 2 km Fitness 0.7 km Masáže 1 km Parní sauna 1 km Perličková vana 0.1 km Sauna 0.1 km Solárium 0.5 km Wellness/lázně 0.1 km

Pokoje

V Suite Ohrada se nachází studio pro až 4 osoby a až pětilůžkový pokoj, obojí se nachází ve 2. patře rodinného domu s výhledem na Prahu. Pokoj vhodné pro jednotlivce i menší skupinky.
Studio je rozděleno na jeden velký pokoj a koupelnu se sociálním zařízením a se sprchovým koutem, , bezdrátové wifi připojení, varná konvice, nádobí, ale je zde i televize se satelitním příjmem. Malá zvířata akceptována. Pětilůžkový pokoj má též vlastní sociální zařízení se vstupem přes malou společnou chodbičku. Suite ohrada nedisponuje  recepcí. 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

Apartmán Suite Ohrada nedisponuje vlastním gastronomickým zařízením, lze však využít služeb nedaleké restaurace U Šimáčků, v jejíž nabídce se nachází pokrmy z tradiční české kuchyně, popřípadě restaurace Svatý Prokop, která se nachází 300 m od apartmánu na ulici Velichovská.

Jak se k nám dostat?

Pokoje se nachází 10 minut peší chůzí od metra stanice Lužiny. Po výstupu z metra vede nejkratší cesta ulicí Archelogická. Po této ulici se dostanete až k dvouproudové silnici, kterou přejdete. Nyní uvidíte rodinné domy, tj. Malá ohrada. První ulice je Na Hvížďalce. Cesta možná i ze stanice metra Nové Butovice. Z této stanice trvá cesta 3 minuty- výstupní stanice je Malá Ohrada (na znamení). Staví zde autobusy 235, 225, 256.