Filtry

FaunaPark

Pension Okamžitá rezervace
Horní Lipová 242, 79063 Lipová-lázně Ukázat na mapě

Penzion FaunaPark Vám nabízí ubytování v Jeseníkách, v malebné lázeňské obci Lipová-lázně, v katastrálním území Horní Lipová na rozhraní pohoří Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. Penzion je situován v malebné krajině s nádherným výhledem na horský masiv Šeráku a Obřích skal.

Ubytování je řešeno formou 6 apartmánů s celkovou kapacitou 27 lůžek. Všechny apartmány jsou oddělené a mají vlastní kuchyňku, sociální zařízení a televizní přípojku. Váš automobil můžete ponechat na soukromém parkovišti na dvoře penzionu.


Okolí

Lipová-lázně je horská obec ležící v Jeseníkách, na rozhraní pohoří Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. Obec je součástí jesenického regionu a historicky spadá do území Slezska, přičemž západní hranice katastru tvoří hranici mezi Moravou a Slezskem. Obec leží v jihozápadní části okresu Jeseník, který je nejsevernější částí Olomouckého kraje. Skládá se ze dvou dříve samostatných obcí Horní Lipová a Dolní Lipová.

 Nejnižším bodem z celého území je místo, ve kterém řeka Staříč opouští Lipovou a jeho nadmořská výše činí 458 m n.m. a naopak nejvyšším bodem je vrchol Šeráku (1.351 m n.m.). Areál zdejších mezinárodně známých Lázní Dolní Lipová leží ve výši 480 – 505 m n.m.

 Celé území obce je značně hornaté a je charakteristické širokými zaoblenými hřbety s příkrými svahy a hlubokými údolími. Horský terén je velmi bohatý na různé menší i větší skalní útvary. Mezi nejnápadnější patří Dívčí skok nad údolím Staříče, řada vysokých skalních srubů na Smrčníku a největšími skálami jsou zde Obří skály na severním svahu Šeráku.

 Lázeňská obec Lipová-lázně je známa svým překrásným hornatým okolím, které skýtá bohaté možnosti turistiky, cykloturistiky, běžeckého i sjezdového lyžování.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup TV Zahrada Billiard 9 km Bowling 9 km Golf 0 km Lyžařský vlek 0.3 km Minigolf 11 km Půjčovna kol 0.2 km Půjčovna lyží 0 km Šipky Squash/ricochet 9 km Stolní hry Střelnice 15 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Tenisový kurt - vnitřní 9 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 37 km Autobusová zastávka 0.02 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 7 km Divadlo 9 km Houbaření Letiště 90 km Noční klub 7 km Přírodní koupání 8 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1 km Cukrárna 9 km Kavárna 9 km Pivnice 0.3 km Pizzerie 9 km Restaurace 0.3 km Zahrádka Bazén - venkovní 7 km Bazén - vnitřní 0.3 km Fitness 0.3 km Masáže 0.3 km Parní sauna 0.3 km Perličková vana 0.3 km Sauna 0.3 km Wellness/lázně 0.3 km

Pokoje

Ubytování je řešeno formou 6 apartmánů s celkovou kapacitou 27 lůžek. Všechny apartmány jsou oddělené a mají vlastní kuchyňku, sociální zařízení a televizní přípojku. Váš automobil můžete ponechat na soukromém parkovišti na dvoře penzionu.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Nabízíme vám ubytování v krásném a moderním apartmánovém ubytování Vila Element v prostředí Jeseníků

Oblast Jeseníků je krásný, turisty zatím neobjevený, horský ráj. Nabízíme vám ubytování v krásném a moderním apartmánovém ubytování. Vila Element nabízí prostorné ubytování až pro 17 osob. Kromě vybavení apartmánu mohou hosté využívat společné prostory a služby. Okolí vily nabízí terasu s grilem, samostatné venkovní ohniště připravené na opékání a posezení u ohně. To vše v upravené zahradě obklopené loukami a lesy, jenom 10 minut pěšky z centra města Jeseník.


Jak se k nám dostat?

Penzion je snadno dostupný vlastním automobilem či autobusem. Nejbližší vlaková stanice je 15min chůze.