Filtry

Privát Bohemia

Pension Na poptávku
174, 67122 Šatov Ukázat na mapě
?

Privát Bohemia Vám nabízí kvalitní ubytování po celý rok v rodinném prostředí, s domácí kuchyní a vinným sklípkem. Ubytování je Vám k dispozici ve 2 - 5 lůžkových pokojích a apartmánech, pro užívání si Vaši zasloužené dovolené v malebné krajině Podyjí na Jižní Moravě. Privát Bohemia není vhodný pouze pro klidnou a pohodovou rodinnou dovolenou v příjemném prostředí, ale také pro milovníky dobrého vína a vinařské turistiky, gastronomických specialit a folklóru.


Okolí

V Šatově a jeho okolí můžete navštívit stovky vinných sklípků a ochutnat místní bohatství. Každoročně se tu pořádají ochutnávky vína s pohoštěním,dale pak Znojemské vinobraní a Burčák Fest. Pro cykloturisty pro které jsou v Šatově a blízkém okolí každoročně pořádány desítky sportovních akcí, jsou k dispozici desítky cyklotras, které se táhnou překrásnou a nedotčenou krajinou Podyjí a vedou až do Rakouska. Největším cyklistickým zážitkem je každoročně pořádaná Vinařská 50, která vede přes Rakousko a startuje se přímo v Šatově. Na našich stránkách se dále dozvíte podrobnější informace týkající se těchto událostí a mapu cyklotras. Z přicházejícím turistickým trendem Walking (chůze s pomocí holí), který se šíří do celého světa a pochází z Finska, je krajina Podyjí jak dělaná. Další zajímavosti: -Do nedalekého historického Znojma ( 8 km ) s rozsáhlým podzemím ( 29 km ) -Hrady a zámky na Dyji – Vranov nad Dyjí, hrad Bítov, Cornštejn -Projížďky lodí po Vranovské přehradě s degustací vína ( Znovín ) -Cyklistické trasy ( Praha – Vídeň ), putování přes vinohrady za vínem. Ochutnávky vína přímo na vinicích -Celodenní výlet vlakem ze Šatova do Vídně – asi 80 km – první lokomotiva přijela do Šatova v r. 1872 -Cyklovýlet na Pálavu a Novomlýnské nádrže -Ozdravné pobyty s návštěvou Solné jeskyně ve Znojmě a termálního bazénu v Laa an der Thaya -Přímo v Šatově můžete navštívit další unikát – Malovaný sklep, který tvořil po dobu šestatřiceti let jednoruký -Maxmilián Appeltauer -Opevnění z doby před II.světovou válkou. Na jedné z pevností stál při okupaci Hitler, který si prohlíželůmyslnost opevnění. Později pak Gottwald, který se dostavil ke slavnostnímu rozorání první meze při zakládání družstev -Samozřejmě pak Moravský sklep s vinárnou, kde vám sommeliér při cimbálové muzice doporučí vína k vynikajícím specialitám. -V Čížově ponechán asi 1 km ostnatého drátu signální stěny, pozorovatelny, ochrana státních hranic (ze Šatova přes Šobes asi 10 km.) -V Lesné funkční větrný mlýn ( z Čížova 5 km) ve kterém je zemědělské muzeum. -V Lesné muzeum starých veteránů ( auto, moto). -Jaroslavický zámek ( natáčen film Černí baroni) -Na Hatích „ free shop“ nákup za 50% ceny -Na Hatích zábavní centrum, herny, Excalibur atd. -Noční podnik Moulin Rouge ve Chvalovicích -Cyklotrasa podyjskými meandry, nedotčenou přírodou ( Národní park Podyjí řeka tvoří státní hranici 40 let zákaz vstupu – hrozba zastřelením, roztrhání psem). -Cyklotrasy rakouským pohraničím Retz – Harddeg( nejmenší rakouské město se strážním hradem na Dyji -Ochutnávky rakouských vinařů -Moravský sklep: každou poslední středu v měsíci řízené ochutnávky vín -O prázdninách červenec – srpen – hudební produkce ve vinařské stodole – cimbálovka, country, bluegrass -Výletní vláček historickým Znojmem ( Hrad, zámek, podzemí, Křížová cesta) -Celodenní pobyt na novém koupališti s nerezovými bazény pod Louckým klášterem


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bazén pro děti Bezbariérový přístup Cateringové služby Dětský koutek Informační služba Internetový koutek Klimatizace Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Průvodce Půjčovna DVD Recepce Sekretářské služby Směnárna Střešní terasa Taxi Terasa TV TV místnost Úschovna zavazadel Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 0.05 km Aerobik Beachvolejbalový kurt Billiard 0.5 km Bowling 0.5 km Golf 2 km Golfový trenažér 2 km Horolezectví 2 km Minigolf 1 km Potápění 2 km Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení Šipky 0.1 km Squash/ricochet 1 km Stolní tenis Střelnice 1 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Tenisový kurt - vnitřní 0.5 km Úschovna jízdních kol Aquapark 34 km Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 1 km Divadlo 2 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 1 km Kino 1 km Lov Noční klub 1 km Přírodní koupání 7 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.5 km Vyhlídkové lety Bar Cukrárna Internetová kavárna Kavárna Lobby bar Pivnice Pizzerie Restaurace Snack bar Snídaně Vinárna Vinný sklípek Zahrádka Bazén - venkovní Bazén - vnitřní 11 km Fitness 0.5 km Masáže Parní sauna 0.2 km Perličková vana 1 km Sauna Solárium 1 km Wellness/lázně 0.5 km Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

Privát Bohemia Vám nabízí ubytování ve dvou ubytovacích zařízeních Bohemia I. a Bohemia II. se společnou zahradou a to ve: • dvoulůžkových pokojích • třílůžkových pokojích • čtyřlůžkových pokojích • dvojlůžkových apartmánech • čtyřlůžkových apartmánech • Lůžková kapacita = 60 osob + možnost přistýlek. • Všechny pokoje jsou vybaveny TV + SAT , sociálním zařízením,sprchovým koutem nebo vanou. • WI-FI pokrytí v celé budově Bohemia I. • V apartmánech je kuchyně s mikrovlnou troubou, varnou konvicí, lednicí a vařičem

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Události

Akce pro rok 2021:

Při objednání mimovíkendového ubytování s polopenzí alespoň na 4 noci sleva až 200,-Kč/osobu/pobyt + džbánek výborného vína na uvítanou. 

*Vztahuje se pouze na rezervace provedené na našich stránkách, konfirmované telefonicky

Stravování

Half or Full board is served in our restaurant for our accommodated guests, where you can also choose from variety of delicacies from our kitchen or have a taste of local premium wines, beer, soft drink and many more.

  

Breakfast is in form of cold buffet between 8:00 – 9:00 Am Dinner is served between 18:00 – 19:00, according to our daily menu. Times can be changed after mutual agreement. For the larger groups, firms meetings or schools we are able to prepare a full board. Capacity of our non-smoking restaurant is 45 seats. During the summer time we open our summer garden as well.

Jak se k nám dostat?

Z Prahy a z Brna:
Z Prahy jeďte přes Jihlavu až do Znojma, z Brna do Znojma přímo. Ve Znojmě se dejte směrem na Vídeň a po přejezdu jediného mostu přes řeku Dyji (ještě ve Znojmě) jeďte první odbočkou doprava (směr Hnanice, Šatov, Retz). Pokračujte stále po hlavní směrem na Hnanice a po 8 km za Havraníkami odbočte doleva na Šatov.
Z hraničního přechodu Hatě-Kleinhaugsdorf:
Po přejezdu hraničního přechodu Hatě-Kleinhaugsdorf přijedete do první vesnice v ČR, Chvalovic, tam odbočte doleva na Šatov.
Z hraničního přechodu Hnanice-Mitterretzbach:
Po přejezdu hraničního přechodu Hnanice-Mitterretzbach přijedete do první vesnice v ČR, Hnanic, a po jejich průjezdu odbočte doprava a po 1km jste v Šatově.
Pokud jedete autobusem:
Výstupní zastávka Šatov (100 m od penzionu).
Pokud jedete vlakem:
Vlaková stanice Šatov (1 km od penzionu).