Filtry

penzion Vinařský dvorek Velké Němčice

Pension Na poptávku
Dolní 399, 69163 Velké Němčice Ukázat na mapě
?

Vítejte v rodinném penzionu a vinařství u Mrhalů Vinařský dvorek. Penzion se nacházíve Velkých Němčicích, na levém břehu řeky Svratky v blízkosti porostů lužních lesů a s výhledem na siluetu Pálavských vrchů. Stylové ubytování ve Velkých Němčicích Vám nabízí 3x dvoulůžkový a 1x třílůžkový pokoj. Všechny jsou vybaveny sociálním zařízením, TV a připojením na internet zdarma. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyň, ve které je možné si vařit jak pro jednotlivce, tak i pro celou rodinu. Ve společenské místnosti se podávají také snídaně. Parkování aut je zajištěno na soukromém parkovišti před penzionem. Posezení ve dvoře v letních měsících je klidné s možností grilování a dětského vyžití.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Konferenční/společenská místnost Terasa TV Vícejazyčný personál Bowling Půjčovna kol Stolní tenis Tělocvična/sportovní hala 0.2 km Tenisový kurt - venkovní 0.8 km Tenisový kurt - vnitřní 0.8 km Úschovna jízdních kol Aquapark 15 km Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.3 km Houbaření Kino 0.2 km Přírodní koupání 15 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 7.2 km Bar 0.2 km Cukrárna 0.2 km Pivnice 0.3 km Restaurace 0.2 km Snídaně Vinný sklípek Zahrádka 0.2 km Bazén - venkovní 7.8 km Wellness/lázně 15 km

Pokoje

Apartmány jsou včetně soc. zařízení, internetu, tv.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.