Filtry

Penzion Gentiana

Pension Na poptávku
Spojovací 6, 46861 Desná Ukázat na mapě
Penzion Gentiana ležící na okraji obce Desná má svůj soukromý oplocený pozemek se zahradou, krbem a otevřeným ohništěm.

V oploceném areálu je i parkoviště pro naše hosty, takže nemusíte nechávat své vozidlo na silnici. Příjezdová cesta k objektu se v zimě udržuje.

Kromě ubytovacích prostor je návštěvníkům k dispozici jídelna se společenskou místností s krbem kde jsou k dispozici televize se satelitem a mini bar. Penzion slouží výhradně svým hostům. Pokud jste majiteli psa a chcete, aby jel s Vámi na rekreaci, může bydlet s vámi a dokonce Vám ho zkrášlí v psím salonu, který je součástí penzionu.


Okolí

Město Desná v Jizerských horách je vzdáleno 12 km od lyžařského centra Harrachov a 15 km od okresního města Jablonec nad Nisou. Jizerské hory a Krkonoše jsou jedny z nejnavštěvovanějších lokalit v ČR jak v zimě, tak v létě. V Jablonci a Liberci můžete navštívit atraktivní aqua centra se skluzavkami.

Terén a vybavení oblasti jsou vhodné k sjezdovému i k běžeckému lyžování a v letním období k turistice a jízdě na horském kole. Lyžařské vleky můžete nalézt nedaleko centra na Parlamentu, který je osvětlen i v noci, dále např. U křížku, Černá říčka a pro náročnější i na nedalekém Špičáku, pro běžecké lyžování je důležitá možnost nástupu na Jizerskou magistrálu.


Vybavení

Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bazén pro děti TV TV místnost Venkovní gril Zahrada Lyžařský vlek 1.9 km Půjčovna kol 0 km Půjčovna lyží 0 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.2 km Vlaková zastávka 1 km Bezdrátový internet Informační služba Konferenční/společenská místnost Billiard 1.1 km Bowling 4.3 km Tenisový kurt - venkovní 4.3 km Úschovna lyží Cyklotrasy v okolí Kino 0.63 km Turistické trasy v okolí Cukrárna 2.8 km Kavárna 2.7 km Pizzerie 2.8 km Restaurace 1 km Bazén - venkovní 3 km Bazén - vnitřní 3.5 km Wellness/lázně 4.3 km

Pokoje

Ubytovací kapacita je max. 19 lůžek. Všechny pokoje jsou s kompletním sociálním zařízením. Vytápění je zajištěno elektrickými přímotopy. Jsou zde 2 pětilůžkové pokoje, 1 třílůžkový pokoj a 3 dvoulůžkové pokoje. Všechny pokoje mají standardní vybavení pro ubytování. Televizor včetně satelitu je pouze ve společenské místnosti.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Mimo ubytování máte i možnost stravovaní formou polopenze nebo pouze snídaně a nebo jen večeře. Stravování je nutno si dohodnout dopředu.

Extra

od 3.1.2010 do 28.1.2010 sleva ubytování na 250,-Kč osoba/noc od 3.3.2010 - ?- 250,-Kč

Jak se k nám dostat?

Zastávka: 1000 m Centrum: 1000 m Vlakové nádraží: 500 m