Filtry

Hotel Gregor

Hotel Okamžitá rezervace
Náměstí Svobody 6, 66442 Modřice Ukázat na mapě
3,7

Celková kapacita hotelu Gregorje 35 lůžek. Bydlet u nás můžete buď ve 13 dvoulůžkových pokojích se sprchou a WC nebo v 1 komfortních apartmá. Nabízíme také 1 rodinný podkrovní pokoj.

Klidné posezení a bohatou nabídku jídel vám poskytne naše klimatizovaná restaurace.

V našem konferenčním sále nebo salónku rádi zabezpečíme podmínky pro vaše školení, konference, firemní rauty a výstavy, případně svatby nebo jiné rodinné oslavy.

K výletům do nedalekého okolí lákají hrad Veveří nebo zámky Rosice a Náměšť. Málokterý z hostů si také nechá ujít návštěvu některé z památek ze seznamu Unesco: Lednicko-valtický areál, město Telčči historické centrum města Žďár.

Hotel vlastní hotelové parkoviště.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Hotelový transport Informační služba Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 2 km Pokojová služba Přednáškový sál Směnárna Taxi Vícejazyčný personál Zajištění kulturních a sportovních akcí Bowling 2 km Horolezectví 2 km Šipky Squash/ricochet Tenisový kurt - venkovní Tenisový kurt - vnitřní Aquapark 29 km Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.5 km Divadlo 10 km Kino 2 km Letiště 12 km Tramvajová zastávka 1 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3.7 km Bar Pivnice Restaurace Snídaně Bazén - venkovní 10 km Bazén - vnitřní 9 km Kadeřnictví/salón krásy Masáže Solárium Wellness/lázně 0.5 km Catering - varianta A Catering - varianta B Catering - varianta C

Pokoje

Standardní výbavou pokojů je Led Tv, sociální zařízení a Wifi.

Recenze

Hotel Gregor Zastavení po cestě na meníčku. Ceny jsou příznivé, výběr ze čtyř druhů jídla. Personál velmi příjemný, objednali jsme si krůtí plátek s chřestem, polévka byla z červené čočky. Parkování u hotelu. Byli jsme s jídlem a obsluhou spokojeni
65ilja 09.2018

Už nikdy Do tohoto hotelu se již nikdy nechci ani podívat. Paní na recepci nebyla zrovna ochotná a příjemná, nedokázala nám ani říct kam si můžeme zajít na jídlo do restaurace. Jejich restaurace byla zavřená z důvodu dospávání servírek po akci z minulého dne (konstatuju, že v hotelu jsme byli ve 14hod odpoledne), hotel celkově není hezký, pokoje malé a vybavení staré. Navíc po příchodu jsme se dozvěděli, že nejde ani připojení k internetu, jelikož jsou napadeni virem. Na hotelu jsme snad byli samotní. Za cenu, kterou stál tento hotel jsme měli v centru Prahy čtyřhvězdičkový a krásný nový hotel. Jediné plus dávám za snídaně. Možná, že jsme hotel prostě navštívili jen ve špatnou dobu, ale lepší hodnocení dát bohužel opravdu nemůžu.
Leona K 06.2016

poděkování Velmi jsme byli spokojeni jak s ubytováním-čistota,tak s personálem-ochota všemožně vyjít vstříc a stravou,která byla výborná a bylo jí hodně.Tak vstřícný personál jsme ještě neměli a to mohu posoudit,protože velmi často navštěvujeme různá místa u nás a i na Slovensku.Plně doporučuji J.Skupníková
Jarmila Skupníková 03.2015

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Jak se k nám dostat?

Zastávka: 50 m
Autobusové nádraží: 4000 m
Centrum: 4000 m
Vlakové nádraží: 1000 m
Letiště: 8000 m