Filtry

Rezidence Kejžlice

Pension Na poptávku
K Lipnici 19, 39452 Kejžlice Ukázat na mapě
?

Rezidence Kejžlice je rodinné sídlo na malebné Vysočině, v blízkosti Humpolce a Světlé nad Sázavou, které poskytuje veškeré zázemí pro krásné chvíle vás i vašich dětí. Nabízíme ubytování na víkend, týden, či měsíc v jednotlivých pokojích. Na přání zajistíme stravování formou plné penze či polopenze, příp. pouze snídani. Snídaně jsou k dispozici v prostorách penzionu, obědy a večeře v restauračním zařízení vzdáleném cca 150m. K přípravě vlastních jídel je k dispozici plně vybavená kuchyň.

V blízkosti je k dispozici soukromý rybník pro sportovní rybaření s možností zakoupení úlovků. Jednorázové celodenní vstupné je 100,- Kč / osobu / prut. Od ledna 2009 nabízíme Wellness víkendové pobyty zahrnující mj. masáže, manikůru, pedikůru, kosmetiku, kadeřnické služby, vizážistiku, reiki masáže, popřípadě výklad z karet.
Po předchozí dohodě lze objednat kondiční výlety na koních v okolí penzionu a rekreační rybaření v obci.
Dále je k pronájmu ucelená část domu - rodinný apartmán, který disponuje vlastním sociálním zařízením a čítá 2 ložnice a předpokoj s TV, DVD přehrávačem, satelitem, přípojkou na internet a ledničkou.
Na dvoře je k dispozici krytý bazén vyhřívaný solárními panely, kryté krbové sezení, klubovna v samostatném objektu ve dvoře s kachlovými kamny, prolézačky s pískovištěm, odstrkovadla pro děti všeho druhu a ping-pongový stůl.Ve společné hale pak krbové sezení pro společné chvíle, TV s DVD přehrávačem a nechybí ani elektronické šipky.
K dispozici je také sauna se samostatným bazénem na studenou lázeň a posilovna.
Parkovat lze v jednom ze dvou garážových stání či pěti venkovních.
Ubytování je možné v den příjezdu po 14. hodině. V den odjezdu je třeba vyklidit pronajaté prostory do 10ti hodin.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba TV Zahrada Billiard 0 km Houbaření Jízda na koni Rybolov Restaurace 0 km Snídaně Zahrádka Bazén - vnitřní Terasa Venkovní gril Šipky Stolní tenis Tělocvična/sportovní hala 0.3 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Autobusová zastávka 0.25 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Kino 8 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 8.5 km Cukrárna 3.5 km Kavárna 3.5 km Pivnice 3.3 km Bazén - venkovní Fitness Sauna

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Extra


Kapacita objektu je max. 15 osob.