Filtry

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem

Hotel Okamžitá rezervace
Špitálské náměstí 3517/1a, 40001 Ústí nad Labem Ukázat na mapě
2,4

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem představuje moderní business hotel, který svým hostům nabídne všestranný komfort, širokou škálu služeb čtyřhvězdičkového standardu a individuální přístup.
Díky kvalitním službám a zcela unikátnímu spojení s víceúčelovým zázemím přilehlého komplexu představuje Clarion ojedinělý projekt a zároveň ideální volbu pro Váš pobyt v Ústeckém kraji.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Informační služba Internetový koutek Klimatizace Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Přednáškový sál Recepce Rezervace letenek Sekretářské služby Taxi TV místnost Vícejazyčný personál Výtah Aerobik 0.6 km Beachvolejbalový kurt 3 km Bowling 2 km Golf 6 km Horolezectví 1 km Lyžařský vlek 18 km Squash/ricochet 3 km Stolní tenis 3 km Tělocvična/sportovní hala 0.1 km Tenisový kurt - venkovní 3 km Tenisový kurt - vnitřní 2 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.2 km Dětské hřiště 0.2 km Diskotéka 0.5 km Divadlo 0.2 km Kino 0.5 km Park 0.02 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1 km Vyhlídkové lety Cukrárna 0.15 km Kavárna 0.15 km Lobby bar Pivnice 1.5 km Pizzerie 0.1 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 3 km Bazén - vnitřní 3 km Fitness 2 km Jóga 0.4 km Masáže 0.02 km Solárium 0.5 km Catering - varianta A Catering - varianta B Místo vyhrazené pro kuřáky TV Úschovna zavazadel Přírodní koupání 4 km

Pokoje


Hotel disponuje zcela vybavenými 80 pokoji a 3 junior suites s vlastní koupelnou. Všechny pokoje jsou vybavené čajem, kávou, minibarem, žehličkou a žehlicím prknem. K dispozici je také elektronická bezpečnostní schránka, satelitní TV s plochou obrazovkou a telefon. V prostorné koupelně najdete vysoušeč vlasů a toaletní potřeby.

Recenze

Kongres Vždy, když se tento lékárenský kongres koná, tak je vybrán tento hotel v samém centru města Ústí nad Labem. Parkování je zajištěno v podzemních garáží, prostory ucházející, jen to občerstvení by se mohlo zlepšit, vložit do toho více fantazie.
Simona P 09.2019

Staré a ošoupané Od hotelu této kategorie se očekává čistota a dobrá kvalita servisu. Vše bohužel sklamalo. :( Koupelna byla ve strašném stavu. Ceny vysoké. Velké zklamání. V Ústí jsou prostě mnohém lepší alternativy.
Aksinia Z 08.2019

Kongres Podzimní farmaceutický kongres se pravidelně koná zde v Clarionu, moderní stavba, pokoje čisté a jídlo dobré, vcelku dostačující. Parkování v podzemní garáži. Hotel se nachází v centru města a tak jsou po ruce i obchody.
Simona P 04.2019

Pozor, hotel podvádí s cenami pokojů Zarezervujete si pokoj na booking.com za cenu X a hotel po vás chce o 10% víc protože si prý může určit cenu za 1 EUR jakou chce. Jednak nechápu, proč se jim rezervace propisují jen v eur, ale je to ve výsledku podvodná praktika jako v pochybné směnárně. Samozřejmě o tom není nikde ani zmínka a když se na to zeptáte, přijde vám jen strohá automatická odpověď, takže si asi lidé stěžují běžně😀
Ondřej N 09.2018

nejhorši ubytovani v česke republice ale vubec nedoporučuji nejhotši ubytovani v česke republice personal a zamestnaci hotelu se nedrži etiky nehlasit udaje kdo si pronajmul hotel , přes telefon hlasi cizim lidem kdo je na hotelu ubytovani, čas, den , hruza hotel ,hlasi cizim lidem osobni udaje přes telefon kdy jste na hotelu spaly a skym .ale vubec nedoporučuji. nedodržujii osobni udaje
breteles 12.2017

Dostupnost a rezervace

Stravování


Hotelová restaurace Benada s příjemným výhledem do vnitřního parteru nabídne hotelovým hostům i široké veřejnosti speciality moderní domácí a mezinárodní gastronomie.

Extra

Od 1. 1. 2020 je ve městě Ústí nad Labem zaveden místní poplatek - 30 CZK/osoba/noc.

Jak se k nám dostat?


Hotel leží v těsné blízkosti centra města, na rohu ulic Moskevská a Masarykova, které tvoří dopravní tepnu Ústí nad Labem a hlavní spojnici navazující na městský obchvat a dálnici D8. Hotel je orientován směrem k parkové zóně Sadů Bedřicha Smetany.