Filtry

Chalupa Dolní Dvůr

Chata Na poptávku
Dolní Dvůr 180, Dolní Dvůr, 543 42, Česká republika, 54342 Dolní Dvůr Ukázat na mapě
?

Chalupa Dolní Dvůr nabízí příjemné ubytování v obci Dolní Dvůr. Hosté se zde mohou ubytovat v apartmánech až pro 4 osoby. K dispozici je také posezení v altánku na zahradě i s grillem. Připojení k internetu je zde dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi. Automobily je možné parkovat přímo před objektem. V suterénu se nachází i sauna.


Okolí

Obec Dolní Dvůr se nachází nedaleko Krkonošského národního parku a okolí nabízí řadu zajímavých atrakcí a krás na poznávání. Jsme velmi oblíbeným ubytovacím zařízením pro turisty, lyžaře či cyklisty.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Dětský koutek Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Postýlka TV Úschovna zavazadel Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Bowling 5.7 km Golf 9.8 km Squash/ricochet 7.4 km Tenisový kurt - venkovní 5.5 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 23.9 km Autobusová zastávka 0.37 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 16.6 km Divadlo 7.7 km Houbaření Kasíno 8 km Kino 17.2 km Noční klub 16.6 km Park Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 6 km Bar 6.9 km Cukrárna 7.4 km Kavárna 6.5 km Pizzerie 6.7 km Restaurace 0 km Bazén - venkovní Fitness 7.2 km Kadeřnictví/salón krásy 7 km Masáže 7.1 km Sauna

Pokoje

Součástí všech apartmánů jsou plně samostatné sociální zařízení, televize a bezplatná wifi síť.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Stravování

V ubytování se nachází bohatě vybavené kuchyně pro přípravu každodenních jídel.