Filtry

Pension Alfa & Whisky Pub

Pension Na poptávku
Klokotská 107/5, 39001 Tábor Ukázat na mapě

Pension Alfa se nachází ve starobylém domě z 16. století mezi Žižkovým náměstím a hradem Kotnov, v historickém jádru města Tábora - města proslulého bohatstvím historických a kulturních památek.

Známá rekreační zóna nádrže Jordán je vzdálena cca 10 min. chůze. Výhodná poloha penzionu umožňuje také snadný pěší a cyklistický vstup do táborského okolí, proto se penzion Alfa stal vyhledávanou destinací jak pro milovníky víkendových výletů, tak dlouhodobějších dovolených s turistickým i cykloturistickým vyžitím v průběhu celého roku. Kromě individuálních zájezdů je penzion vhodný pro pořádání firemních akcí a akcí cestovních společností.

Z dalších služeb je možné využít trezor, přístup k internetu, WIFI, půjčovnu jízdních kol, úschovu jízdních kol a motocyklu, zajištění vstupenek na kulturní a sportovní události. K dispozici je Whisky Pub se studenou kuchyní, sklípek a letní terasa. Sklípek lze využít i jako salonek pro pořádání soukromých oslav, večírků a svateb.


Okolí

Za návštěvu rozhodně stojí např. radnice, v níž sídlí galerie výtvarného mění a muzeum s expozicemi "Husité", hrad Kotnov a blízké městské opevnění s hradbami, baštami a parkánovou zdí, táborské podzemí (trasa dlouhá 800 m), Jordán - nejstarší údolní nádrž v Čechách z r. 1492, botanická zahrada a Granátová skála.

V okolí města pak např. zříceniny hradu Choustník, Kozí Hrádek, Dobronice u Bechyně, Příběnice, zámek Červená Lhota, Chýnovská jeskyně, Knížecí rybník a další pro autoturisty dostupné a zajímavé cíle, např. České Budějovice, Český Krumlov nebo zámky Hluboká nad Vltavou, Orlík či Zvíkov.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Bezpečnostní schránka Informační služba Internetový koutek Pokojová služba Taxi TV Zajištění kulturních a sportovních akcí Billiard Bowling 0.4 km Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení Tenisový kurt - venkovní 0.4 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.15 km Dětské hřiště 0.1 km Diskotéka 0.1 km Divadlo 0.25 km Kasíno 0.35 km Kino 0.3 km Rybolov Vlaková zastávka 1.5 km Vyhlídkové lety Bar Cukrárna 0.1 km Internetová kavárna Kavárna Pivnice Pizzerie 0.05 km Restaurace 0.03 km Zahrádka Bazén - venkovní 0.8 km Bazén - vnitřní 0.8 km Fitness 0.4 km Masáže 0.2 km

Pokoje

Nabízíme ubytování v devíti pokojích (s jedním, dvěma, třemi a čtyřmi lůžky). Některé pokoje lze dovybavit přistýlkou. Celková kapacita ubytování je 24 míst. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna + WC), telefon a WIFI.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.