Filtry

Villa Hany

Pension Okamžitá rezervace
Ladova 139/19, 35301 Mariánské Lázně Ukázat na mapě
1,0

Villa Hany *** Mariánské Lázně

Ubytování poskytujeme ve vilové části města Mariánské Lázně. Nabízíme

4 pokoje, každý s vlasním sociálním zařízením, SAT, wi-fi a minibary.

Nedaleko pensionu se nachází Hamrnická hospoda, obchod a Hotel.

V pensionu je zajištěno parkování na vyhrazených parkovištích.

Pro klienty pensionu rádi zajistíme rehabilitace včetně masáží, koupelí a bazénů.

Dále je možné objednat kadeřníka, terapeutické masáže a pedikury s masáží.


Pro hosty, kteří přijedou vlakem, zajistíme na přání odvoz.

K dispozici  je ve všech pokojích wi-fi připojení.

V případě požadavku zajistíme fakturaci pobytu Vašemu zaměstnavateli

dle účetních a právních předpisů.


Okolí

V Mariánských Lázních jsou vhodné podmínky pro zimní sporty v lyžařském

SKI-AREÁLU. Běžecké lyžařské tratě, jsou od centra města vzdálené cca 2 km.

Do lázeňského centra je  to několik minut autem. Nedaleko pensionu se nachází

autobusová zastávka MHD, restaurace, obchod s potravinami a hotel, před kterým 

je odbočka k přírodnímu koupališti Lido.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Hotelový transport Informační služba Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 2 km Rezervace letenek Sekretářské služby Směnárna 2 km Taxi Terasa TV TV místnost Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 1.9 km Billiard 2 km Bowling 2 km Golf 6 km Horolezectví 12 km Lyžařský vlek 4 km Půjčovna kol 3 km Půjčovna lyží 4 km Stolní tenis 0 km Tenisový kurt - venkovní 2.5 km Tenisový kurt - vnitřní 2.5 km Úschovna jízdních kol Cyklotrasy v okolí Diskotéka 2 km Kasíno 2.2 km Kino 2 km Noční klub 2 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.8 km Cukrárna 1.6 km Kavárna 1.6 km Pizzerie 2 km Restaurace 0.3 km Snídaně Bazén - vnitřní 3 km Fitness 2.5 km Masáže 2 km Parní sauna 2 km Perličková vana 2 km Sauna 2 km Wellness/lázně 2 km

Pokoje

Nabízíme ubytování ve 4 dvou až čtyřlůžkových pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, WiFi a minibarem.

Recenze

Paní domácí V penzionu jsme strávili s přáteli 4 noci v červenci 2017. Vybavení je spíše v retro stylu, to nás vzhledem k uveřejněným fotkám nepřekvapilo. Na uvítanou nás paní majitelka vyzvala, ať si vybalíme přezůůůůvky a že nás provede  . První nepříjemnost s paní domácí vznikla při rozdělení pokojů, kdy nás paní majitelka měla již "spárované". Podle jakého klíče netušíme, ale když jsme se chtěli ubytovat dle partnerských dvojic, nechápavě kroutila hlavou, že jí v tom děláme bordel. V tomto nechápavém duchu (jejím i našem) se nesl celý pobyt. Za úklid po snídani (naší vlastní) a úklid nádobí z grilování si paní majitelka účtovala 30 Kč. Prý bychom plýtvali vodou a tak si úklid radši zajistí sama. Tak jsme tedy po sobě nádobí ze snídaně i večer z grilování na přání paní domácí nechali na
Romana H 07.2017

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Stravování

Rádi Vám na objednání připravíme snídaně.

Extra

Domácí zvířata nejsou povolena.

Jak se k nám dostat?

 Pro hosty, kteří přijedou vlakem máme zajištěný odvoz z ČSD vlastní dopravou,