Filtry

Hotel Panská lícha

Hotel Na poptávku
Panská lícha 631/6, 64400 Brno Ukázat na mapě
Nově postavený (2006) rodinný hotel Panská lícha*** se nachází v klidném prostředí jezdeckého areálu Panská lícha na okraji města Brna (mezi sídlištěm Lesná a Soběšicemi cca 6 km od centra a 9,5 km od BVV).

Nabízíme 26 dvoulůžkových pokojů (v některých možnost přistýlky) a 2 apartmány.

Do všech pater vyjedete výtahem!


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Dětský koutek Expresní check-in Expresní check-out Informační služba Kabelový internet Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Přednáškový sál Recepce Sekretářské služby Taxi Terasa TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Aerobik 3 km Billiard Bowling 0 km Golf 19 km Squash/ricochet 7 km Střelnice 4.5 km Tenisový kurt - venkovní 3 km Tenisový kurt - vnitřní 3 km Autobusová zastávka 0.95 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Jízda na koni Kino 0 km Letiště 14 km Lov Park Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 4 km Bar Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 4 km Fitness 2.5 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Ubytování s degustací a nebo přímo ve vinném sklípku

Vybrali jsme pro vás více než 50 ubytování na jižní Moravě od Znojma až po Uherské Hradiště, která vám mohou zajistit degustaci vína. Jedná se o ubytování v soukromí a nebo v penzionech, pro malé ale i velké skupiny.

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.