Filtry

Penzion Eva

Pension Okamžitá rezervace
Sobotín 177, 78816 Sobotín Ukázat na mapě
?

Penzion Eva 
K ubytování jsou v našem penzionu k dispozici dva kompletně vybavené byty. Malý 1+1 pro 2 - 3 osoby, velký 2+1 pro 4 - 7 osob /sedmé lůžko je dětská válenda 120 cm/. Kapacita ubytování je 9 /10/ lůžek.
K objektu penzionu náleží travnatá zahrada s ovocnými stromy a okrasnými keři. V zahradě je postaven krásný dřevěný altánek s krbem a  roštem, kde je možné příjemně strávit teplé letní večery.
Volný čas mohou rekreanti trávit toulkami po  CHKO Jeseníky nebo výletem do 4 km vzdáleného lázeňského města Velké Losiny, kde lze navštívit místní zámek nebo se osvěžit v tamním supermoderním termálním koupališti.

Je zde další množství zajímavostí, přečerpávací elekrárna Dlouhé Stráně, výjezd lanovkou na Šerák, či sjezd z Pradědu na koloběžkách, papírna na ruční papír, jediná na světě, hrady, zámky, jeskyně v okolí a mnoho dalšího.

V zimním období velké množtví sjezdovek, nejmodernější zimní areály, jako Kouty nad Desnou, Červenohorské sedlo, Přemyslov, Klepáčov, Vernířovice a další.


Okolí

Pro týdenní pobyt připraven program. V okolí je velké množství zajímavostí. Na příklad, zámek Velké Losiny, světový unikát - papírna na ruční papír Velké Losiny, lázně Velké Losiny, přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně, patří mezi 7 divů republiky, jeskyně, přírodní koupaliště, nové termální koupaliště  Velké Losiny a mnoho dalšího.

Velmi doporučuji,zjistit si informace , na internetu ,o novém krásném zařízení pod názvem zámek Sobotín. Toto zařízení je 400 metrů od našeho penzionu a veřejnost má možnost využívat nabízené služby.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Expresní check-out Informační služba Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 0.4 km TV Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Zdravotní středisko 1.2 km Lyžařský vlek 0.5 km Tenisový kurt - venkovní 1.5 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 1 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Jízda na koni Letiště 10 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.2 km Vyhlídkové lety Bar 0.3 km Pivnice 0.3 km Restaurace 0.3 km Bazén - vnitřní 0.3 km Koupele 0.3 km Masáže 0.3 km Parní sauna 0.3 km Perličková vana 0.3 km Sauna 0.3 km Wellness/lázně 0.3 km Klimatizace Kuchyň Bazén - venkovní 7 km Pantofle

Pokoje

Vybavení bytů mimo jiné zahrnuje BTV/SAT, rádio, ledničku, WC, koupelnu, zařízenou kuchyň a ostatní doplňky.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Nabízíme vám ubytování v krásném a moderním apartmánovém ubytování Vila Element v prostředí Jeseníků

Oblast Jeseníků je krásný, turisty zatím neobjevený, horský ráj. Nabízíme vám ubytování v krásném a moderním apartmánovém ubytování. Vila Element nabízí prostorné ubytování až pro 17 osob. Kromě vybavení apartmánu mohou hosté využívat společné prostory a služby. Okolí vily nabízí terasu s grilem, samostatné venkovní ohniště připravené na opékání a posezení u ohně. To vše v upravené zahradě obklopené loukami a lesy, jenom 10 minut pěšky z centra města Jeseník.


Události

Něco originálního:pokud budete u nás 6 dní a déle je pro Vás připraveno velmi krásné překvapení. Dovolíme si tvrdit,že takové překvapení Vám připraví nejvýše dva až tři hotely či penziony v republice. Pokud chcete přijít na to, co jen to může být, jedna rada, přijeďte. Rádi Vás přivítáme, ubytujeme a překvapení přichystáme.

Na závěr, jsme starší manželé, svoji práci se snažíme dělat dobře, hostů si velmi vážíme a chováme se k nim podle toho.

Manželé Jirschovi penzion Eva Sobotín.

Stravování

Nedaleko penzionu je několik restaurací.

Jak se k nám dostat?

Zastávka: 1000 m
Vlakové nádraží: 1000 m