Filtry

Eurohotel garni

Hotel Okamžitá rezervace
Stará Kysibelská 583, 36001 Karlovy Vary Ukázat na mapě
4,5
Eurohotel Garni se nachází nedaleko obchodního a lázeňského centra města Karlovy Vary. Dobré spojení zajišťuje blízkost hlavní komunikace na Prahu a zastávka městské hromadné dopravy před hotelem.

Okolí

Hotel zajistí lázeňské procedůry v Alžbětiných lázních.Hotel má svou polohou blízko jak k nejrůznějším sportovištím,tak v vycházkám do přírody či projížďce na kole.

Karlovy Vary jsou největší lázeňské město v České republice založené českým králem a císařem římským Karlem IV. ve 14.století.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Pokojová služba Praní prádla Průvodce Taxi TV Zajištění kulturních a sportovních akcí Úschovna jízdních kol Rybolov Restaurace Bowling 0.28 km Golf 1.4 km Tělocvična/sportovní hala 0.65 km Tenisový kurt - venkovní 0.65 km Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.23 km Divadlo 0.9 km Kino 1.3 km Letiště 8.5 km Park 2.4 km Přírodní koupání 4.5 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3 km Bar 1.3 km Cukrárna 2.6 km Kavárna 1.3 km Pizzerie 2.4 km Vinárna 2.8 km Bazén - vnitřní 1.1 km Masáže 2.7 km Sauna 1.9 km

Pokoje

Pokoje mají vlastní WC, sprchu, minibar a televizor.

Recenze

Fajn a v klidné části města Hotel je fajn a v klidné části města, 100 m od zastávky městského busu, hotelové parkoviště je v noci za zavřenou bránou (a v TV si dokonce můžete naladit přenos z bezpečnostní kamery), hned za rohem jsou dva řetězcové supermarkety, ale horší to je večer, v blízkém okolí není nic (nebo jsme aspoň nic nenašli) - na večeři a pivko se musí někam k centru. Ubytování je se snídaní, ale restaurace v hotelu není, snídaně se podávají ve slušné, čisté jídelně a jsou celkem pestré, každý si určitě vybere. Pokoje tu mají krásné, čisté, jen příjem TV signálu je hodně slabý a kanálů málo (v době satelitů celkem škoda...ale na druhou stranu, kdo se sem jezdí ubytovat kvůli TV, že). Personál je moc příjemný a ochotný. Hotel určitě můžu doporučit. Rád sem přijedu s rodinou zas.
michalj 11.2016

Slušný hotel Slušný hotel na kraji Karlových varů, pěšky dost daleko od centra ale MHD jezdí jen kousek od hotelu. V hotelu není klasická restaurace ale snídani vám udělají. Pokoje jsou hezké a útulné. Personál je ochotný.
Jiří Krejza 01.2016

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Stravování

Snídaně podávané formou švédských stolů jsou zajištěny v naší restauraci.

Jak se k nám dostat?

Zastávka: 50 m
Autobusové nádraží: 2000 m
Centrum: 2000 m
Vlakové nádraží: 2500 m
Letiště: 5000 m