Filtry

Ubytování Biofarma Kobyle

Hotel Na poptávku
Kobyle 8, 36452 Pšov Ukázat na mapě

Biofarma Kobylé nedakelo Karlových Varů - dovolená v Provence a přece v Čechách. Nachází se v překrásném koutě naší vlasti, a tím je v přírodní park Horní Střela, který vás zcela jistě uchvátí nedotčenou přírodou, kde potkáte opravdu jen málo lidí. Pokud tedy hodláte strávit klidnou a ničím nerušenou dovolenou, je naše Biofarma v Kobylé ideálním místem, vhodným i pro dovolenou s dětmi.
Máme pro vás připravené ubytování na nově zrekonstruovaném statku, do kterého se vejde 12 osob.

Jistě Vám přijde vhod i krytý, vyhřívaný bazén s vířivkou a saunou.

Večerní posezení u krbu pod pergolou naladí každou romantickou duši.

Můžete se také zapojit do života farmy - pobývat mezi zvířaty, jezdit na koni anebo i pracovat. Záleží jen na Vás, co si vyberete.

Milovníci cyklistiky okolo naší Biofarmy Kobylé najdou síť našich soukromých cyklotras.

 


Okolí

Bečov nad Teplou (25km) - kostel sv. Jiří, muzeum hraček a historických motocyklů, nově zrestaurovaný relikviář svatého Maura

Manětín (9 km) barokní perla západních Čech"- nově opravený barokní zámek a s ním chodbou propojený kostel sv. Jana Křtitele, dále poutní kostel sv. Barbory.

Teplá (20 km) - děkanský kostel sv. Jiljí, sloup Nejsvětější Trojice, Klášter s druhou největší knihovnou v České republice.

Vladař (5 km) - Vrch Vladař se nachází nad pravým břehem řeky Střely a je typickou stolovou horou, jednou z výrazných dominant jižních výběžků Doupovských hor. Je chráněn jako Státní přírodní rezervace.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost TV Zahrada Dětské hřiště Jízda na koni Rybolov Zahrádka Bazén - vnitřní Perličková vana Sauna

Pokoje

K dispozici jsou 4 ložnice (celkem pro 12 lidí), velká společenská místnost s kuchyňským koutem a dvě koupelny.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Extra

Pobyty jsou vždy od soboty do soboty, nebo prodloužené víkendy, ale ty hlavně mimo sezónu.