Filtry

Zámecký dvůr

Pension Na poptávku
Rudník 6, 54372 Rudník Ukázat na mapě
?

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Konferenční/společenská místnost Přednáškový sál Recepce Rezervace letenek Zahrada Golf 5 km Lyžařský vlek 8 km Půjčovna lyží 8 km Squash/ricochet 4 km Střelnice 4 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.15 km Diskotéka 4 km Houbaření Jízda na koni Lov Vlaková zastávka 5 km Vyhlídkové lety Pivnice 0.2 km Fitness 4 km

Pokoje

K ubytování nabízíme hostům pět pokojů, z nichž dva jsou čtyřlůžkové, jeden dvoulůžkový, dále jeden dvoulůžkový s oddělenými postelemi a jeden pokoj třílůžkový. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem. 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Stravování

V ceně ubytování nabízíme možnost kontinentální snídaně v příjemném salónku. Momentálně pro hosty nenabízíme obědy ani večeře, nicméně do budoucna plánujeme vybudovat i restauraci. Lze ale využít nedaleké restaurace, jako například restaurace U soudku, odkud se naši hosté vracejí vždy spokojeni.

Extra

Na zámku se nacházejí dva objekty. Jedná se o rodinné podniky, z nichž oba jsou spravovány samostatně. Pravé křídlo zámku je námi provozované ubytování Zámecký dvůr.

Jak se k nám dostat?

Nedaleko objektu Zámecký dvůr se nachazí autobusová zastávka (cca 200 metrů). Zámecký dvůr nelze ze silnice přehlédnout, jelikož se nachází v její těsné blízkosti. V blízkém městě Hostinné (cca 5 km) je jak autobusové, tak vlakové nádraží, kde po dohodě lze hosty za příplatek vyzvednout. Na nádvoří zámku se nachází parkoviště, které mohou hosté zdarma využít.