Filtry

Hotel Klášter Želiv

Hotel Na poptávku
Želiv 122, 39444 Želiv Ukázat na mapě
?

Hotel Klášter Želiv:

Hotel a restaurace Klášter Želiv se nachází v areálu Opatství Želiv s bohatou historií sahající až do 10. století, v klidné části Vysočiny pouze 7 km od D1 mezi Humpolcem a Pelhřimovem

Nabízíme ubytování až pro 76 hostů ve standardu *** v pokojích vybavených historickým mobiliářem, restauraci se zaměřením na lokální kuchyni a klášterní pivovar, kde se vaří pivo podle původní receptury z 13. století.

Prostory jsou ideální pro pořádání firemních školení – 2 učebny a sál až pro 120 osob, svateb včetně možnosti obřadu v areálu kláštera, rodinných oslav, nebo rautů.

Rádi Vám zprostředkujeme prohlídky kláštera a pivovaru s odborným výkladem a ochutnávkou s možností vyzkoušet si na vlastní kůži výrobu piva.

Od jara 2018 rozšiřujeme služby o půjčovnu kol a trekingových holí a ve výstavbě je rovněž wellness zóna – klášterní lazebna.

V celém areálu poskytujeme wi-fi free připojení.

Klášter se stává také střediskem kultury, pravidelně jsou pořádány velikonoční a adventní koncerty a o prázdninách probíhá festival „Musica Figurata“, který zahrnuje sobotní koncerty duchovní hudby, výstavy a divadelní představení.


Okolí

Areál hotel “Klášter Želiv” se nachází v barokní budově Opatství premonstrátského želivského kláštera, ležícím v klidném prostředí soutoku Trnávky a Želivky. V okolí naleznete lesy, pole, louky a vodní toky


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Cateringové služby Informační služba Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Parkoviště pro autobusy a kamiony Postýlka Přednáškový sál Průvodce Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Půjčovna kol Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.4 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Jízda na koni Lov Park Přírodní koupání 4 km Rybolov Turistické trasy v okolí Bar Kavárna Pivnice Restaurace Snídaně Zahrádka Kadeřnictví/salón krásy 0.5 km Koupele Pantofle Sauna Wellness/lázně Župan

Pokoje

STRUKTURA POKOJŮ:

DE LUXE - vhodné jako svatební apartmán. Nádherné apartmány s replikami historického nábytku a zdobeny bohatým štukováním (bývalé opatské pokoje). Novomanželům v těchto pokojích nabízíme další služby – donáška snídaně, uvítací balíček klášterního piva, sekt, květinová výzdoba.

V této kategorii máme 2 pokoje s kapacitou 4 lůžka.

SUITE - prostorný apartmán také vybaven replikami historického nábytku s oddělenými ložnicemi, předsíní a prostornou koupelnou, orientován s výhledem na řeku, vhodný pro rodiny.

V této kategorii máme 1 pokoj s kapacitou 5lůžek.

SUPERIOR -prostorné, elegantně vybavené replikami historického nábytku s luxusními matracemi pro kvalitní spánek, koupelnou a WC. V této kategorii máme 16 pokojů s kapacitou 43 lůžek, jedno-čtyřlůžkové.

ECONOMY - jednoduše a vkusně zařízené pokoje s výhledem na řeku nebo nádvoří s masivním nábytkem s komfortními matracemi, umyvadlo součástí pokoje. Soc.zařízení a sprchy společné na chodbě (5x WC, 4x sprcha).V této kategorii máme 12 pokojů s kapacitou 24 lůžek, jedno – třílůžkové.

 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

V klášterní restauraci, jejíž historie sahá až do 12. století, pro Vás připravujeme pokrmy z české kuchyně. Na našem jídelním lístku naleznete typicky česká jídla, jako napříkald svíčková nebo hovězí líčka na černém pivě. Dále pak speciality připravené s použitím vlastního piva, netradiční české dezerty a nebo pochutiny k pivu.

Ve stálé nabídce naleznete klášterní pivo přímo z tanků pivovaru a řadu dalších sezónních pivních speciálů.

Menu pro vás příprabuje náš šéfkuchař Aleš Váha.

Catering - rauty, coofee break, svatební hostiny, venkovní grilování - selátka, krůty, steaky, ryby domácí zabijačka klášterní speciality ,křtiny,  smuteční hostiny, vegetariánské menu.

Extra

Od jara 2018 rozšiřujeme služby o půjčovnu kol a trekingových holí a ve výstavbě je rovněž wellness zóna – klášterní lazebna.

Jak se k nám dostat?

 Poloha hotelu  - nachází se v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny, pohodlně dostupný z dálnice D1 jak ze směru z Prahy tak i z Brna, exit Humpolec ( 12 km do Želiva).