Filtry

Moňa

Pension Na poptávku
Harrachov , 51246 Harrachov Ukázat na mapě
?
Penzion MONA se nachází v srdci centra známého střediska zimních sportů v Harrachově s výhledem na hlavní městskou ulici a sjezdovky. Kapacita zařízení je maximálně 43 lůžek, z toho 33 na pevných postelích a 10 na pohodlných rozkládacích křeslech – přistýlkách.Vchodem z hlavní ulice se vstupuje do recepce. V 1.p. jsou 3 třílůžkové a 2 dvoulůžkové pokoje ( každý s 1 pohodlným rozkládacím křeslem – přistýlkou ) s předsíňkou se skříní ve zdi a s balkony na hlavní centrální ulici. Ve 2.p. jsou 1 šestilůžkový a 3 čtyřlůžkové ojedinělé mezonetové apartmány, všechny s 2 pohodlnými rozkládacími křesly - přistýlkami vhodné hlavně pro rodiny s dětmi. Na patře je ještě jeden 2 lůžkový apartmán. Všechny tyto apartmány mají předsíňku a kuchyňský kout ( el. dvouvařič, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba,lednička, nádobí a příbory ). Všechny pokoje v penzionu mají vlastní koupelny s umyvadlem, zděným sprchovým koutem a WC, TV + sat a připojení k internetu prostřednictvím vlasní wifi sítě. V suterénu se nachází restaurace, kde jsou zajištěny snídaně. Dále pak v prostoru před apartmány ve 2.p. je sezení se stoly pro 12 osob. V letních měsících je možné venkovní sezení pro 16 lidí v podloubí před restaurací. V objektu je půjčovna lyží a lyžařská škola, přes ulici je další i se školní sjezdovkou a vlekem. V okruhu 100 m je 8 restaurací se širokým výběrem jídel od české kuchyně přes mexickou, 2x pizza, až po steak house. V tomto prostoru je ještě prodejna potravin, nápojů, textil, suvenýry, disco, městský úřad, infocentrum, pošta atd. Sedačková lanovka s vysokou přepravní kapacitou a hlavní sjezdovka je asi 150 m daleko. Hosté našeho penzionu mohou využívat se slevou některé služby našich partnerů jako biliár, stolní tenis, wellness, bazén, půjčovnu lyží a školu lyžování atd. Ve městě je možné navštívit unikátní pivní lázně a mini – pivovar v areálu sklárny Novosad, nejvýše položený golfový areál v republice, kryté tenisové kurty, koupaliště, milovníci adrenalinu mohou absolvovat jízdu na celoroční bobové dráze atd. Asi 10 km od Harrachova je přehradní nádrž. V zimní sezoně je hojné využíván místní ski areál se sjezdovými tratěmi všech obtížností a také desítky kilometrů běžeckých tratí v okolí i v nedalekém polském běžkařském ráji Jakuszyce vzdáleném necelých 5 km od penzionu. V létě nabízí okolí Harrachova desítky kilometrů značených turistických stezek a cyklotras.

Okolí

Ve městě je možné navštívit unikátní pivní lázně a mini – pivovar v areálu sklárny Novosad, exkurzi po této sklárně s návštěvou muzea skla a ski mu -, zeum, hornické muzeum, nejvýše položený golfový areál v republice, kryté i venkovní tenisové kurty,beachvolejbalové hřiště, bowling, koupaliště s minigolfem, lanovou opičí dráhu, sportcentrum (wellness, fitness, squash, volejbal, indoor golf, posilovna, masáže a solárium) a milovníci adrenalinu mohou absolvovat jízdu na celoroční bobové dráze, čtyřkolkách nebo raftech. V nejbližším okolí Harrachova je zajímavé navštívit lokalitu Mumlavských vodopádů. Asi 10 km od Harrachova je přehradní nádrž. V zimní sezoně je hojné využíván místní ski areál se sjezdovými tratěmi všech obtížností a také desítky kilometrů běžeckých tratí v okolí i v ne – dalekém polském běžkařském ráji Jakuszyce vzdáleném asi 4 km od penzionu. V létě nabízí okolí Harrachova desítky kilometrů značených turistických stezek a cyklotras. Okolní hluboké lesy jsou plné borůvek a hub. Zajímavým tipem je i výlet do blízkého Polska, kde je jen na trase do 30 km vzdálené Jelení hory množství zajímavých míst. Samotné město a jeho okolí je pak pověstné svými nákupními středisky a trhy s obrovským sortimentem zboží a velmi zajímavými cenami.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Taxi TV Zahrada Horolezectví Lyžařský vlek 0.15 km Půjčovna kol 0.2 km Půjčovna lyží 0.01 km Squash/ricochet 0.3 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - vnitřní 0.2 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Dětské hřiště 0.2 km Diskotéka 0.1 km Houbaření Kasíno 0.3 km Letiště 120 km Rybolov Vlaková zastávka 3 km Bar Cukrárna Internetová kavárna Kavárna Pivnice Pizzerie 0.06 km Zahrádka Masáže Perličková vana 0.2 km Sauna 0.05 km Solárium 0.2 km Wellness/lázně

Pokoje

Kapacita zařízení je maximálně 43 lůžek,z toho 33 na pevných postelích a 10 na pohodlných rozkládacích křeslech – přistýlkách. Vchodem z hlavní ulice se vstupuje do recepce. V 1.p. jsou 3 třílůžkové a 2 dvoulůžkové pokoje ( každý s 1 pohodlným rozkládacím křeslem – přistýlkou ) s předsíňkou se skříní ve zdi a s balkony na hlavní centrální ulici. Ve 2.p. jsou 1 šestilůžkový a 3 čtyřlůžkové ojedinělé mezonetové apartmány, všechny s 2 pohodlnými rozkládacími křesly - přistýlkami vhodné hlavně pro rodiny s dětmi. Na patře je ještě jeden 2 lůžkový apartmán. Všechny tyto apartmány mají předsíňku a kuchyňský kout ( el. dvouvařič, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, lednička, nádobí a příbory ). Všechny pokoje v penzionu mají vlastní koupelny s umyvadlem, zděným sprchovým koutem a WC, TV + sat a připojení k internetu prostřednictvím vlasní wifi sítě.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Události

po domluvě je možné objednat rezervaci celého penzionu nebo restaurace pro firemní rekreace, večírky, školení. Stejně tak zajistíme i průvodce a dopravu skupin na poznávací výlety po Krkokoších a jeho okolí.

Stravování

Hosté našeho penzionu mohou využít snídaní podávaných v restauraci (Café MONA), která se nachází v přízemí restaurace. Snidaně jsou v ceně pro 2 a 3 lůžkové pokoje. Pro pro apartmány jsou snídaně za příplatek 60,- Kč / os. Obědy a večeře je možné zajistit pouze v restauraci penzionu MONA nabo externě v restauraci vzdálené do 50m od penzionu v cenách okolo 80,- Kč za oběd a 80,- Kč za večeři.

Jak se k nám dostat?

Dopravní dostupnost je vynikající a kromě nenadálých sněhových kalamit je možné dojet až na parkoviště penzionu po udržovaných asfaltových silnicích