Filtry

Hotel Gustav Mahler

Hotel Na poptávku
Křížová 4, 58601 Jihlava Ukázat na mapě
?

Hotel disponuje ubytovací kapacitou 33 pokojů STANDARD a 2 APARTMÁ, pro hosty je k dispozici parkoviště s garážemi, sauna, fitness centrum, půjčovna kol, součástí hotelu je galerie výtvarného umění. Hotelová restaurace nabízí výběr z jídelního lístku, jehož součástí jsou i pokrmy zahrnuté do projektu Stezky dědictví - jídla navazující na lidovou tradici Vysočiny. Areál hotelu tvoří i rozsáhlé konferenční prostory pronajímané k pořádání kulturních, společenských a kongresových akcí. Je možné navštívit wellness (sauna, fitness), vypůjčit si kola v hotelové půjčovně kol či jen tak relaxovat v atriu, zahradě nebo parku obklopujícím část hotelu. Vzhledem k výborné poloze hotelu doporučujeme navštívit památky města Jihlavy - aktuální tipy obdržíte na recepci hotelu.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Cateringové služby Informační služba Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Recepce Sekretářské služby Taxi Vícejazyčný personál Výtah Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Lyžařský vlek 7 km Půjčovna kol Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Diskotéka 2 km Divadlo 0.3 km Kino 0.5 km Restaurace Fitness Masáže Sauna

Pokoje

Vybavení: TV, telefon, koupelna (vana nebo sprchový kout) s WC, fén, připojení k internetu, na některých pokojích minibar. 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

V restauraci se mimo běžné stravování konají slavnostní obědy či večeře, probíhá zde hromadné stravování turistických skupin, ale vždy je tady možné nalézt klid pro obchodní jednání.

Jak se k nám dostat?

Zastávka: 100 m Autobusové nádraží: 1000 m Centrum: 100 m Vlakové nádraží: 2000 m